• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Gama

DeletedUser

Guest
nepohodnutí aliancí ale rozpad tripolisu je už dávno starý téma ted je to sloučení Strážci Scrin NEW s WING a vznik STRÁŽCI WING
 

DeletedUser

Guest
co si myslite o legii valecniků ? :-/
ja si myslim ze jsou jako docela dobry
 

DeletedUser5567

Guest
martin: tož to vim taky, že je to zahrny, ale stejně mě to zajímá... u SW je důvod jasnej-divy světa...

Legii by prospělo to trochu vyházet :-D
 

DeletedUser

Guest
prosímtě každej už to ví jestli ty ne dozvíš se v 5 čísle orákula a jinak určitě si myslím že legie by se mněla terochu vypláchnout doslova je to cech špehů bez urážky :)
 

DeletedUser

Guest
jojo špehování je součást všeho a hranice mezi svinstvem a taktikou je tenká a klikatá..
 

DeletedUser

Guest
nojo jenomže nevím co vidíte natom že mázte v ali špeha řikáte si špehové jsou všude ale oni nejsou všude...pokud buduete vědět a umíte kontrolovat alianci tak se vám tam žádnej nedostane! :grepolis svojí strategii více rozebírat nebudu...
 

DeletedUser

Guest
nikdy nemůžeš vědět že máš ali čistou,nemusí být z nepřátelské ali,to se dá zjistit na statech,ale ali si někoho může najmout...jak říká tadeo:špehové jsou a vždy budou,a já doplňuji:budou všude!
 

DeletedUser

Guest
:D další z těch chytrých hlaviček kterému nedochází má strategie :D až mně poznáš lépe což se asi nestane tak uvidíš co myslím kontrolou :D
 

DeletedUser

Guest
lépe tě poznat nechci,to se neboj...chtěl bych vidět tvojí 100% jistotu že tam nemáš špeha.........víš,napsat něco dokáže každej
 

DeletedUser

Guest
řeknu to takhle...nic by to nevyneslo jenom to že si poškodíš vlastní pověst...:)

karausik:já nepíšu já konám :D
 

DeletedUser5567

Guest
pozici mám i tak, surky nestiham utracet... ale na pívo mi pořád chybí :-D

co bylo s tím tripois kua? orákulum stejně nečtu :)
 

DeletedUser

Guest
nevím jestli johanko sis četla pravidla ale na foru se proste nemluvý...za tohle můžeš mít i kartu...:D jasan už vidím někoho chytrého kdo bude posílat pracně surky a nebo by ho vzal zpět do ali :D určitě moc dobrá pozice určitě za špehování přidaá grepolis zadara města nebo body :D
 

DeletedUser4311

Guest
kura se dá říct že to znamená slepice
a martine neurážej ostatní hráče tím že jim říkáš johanka já ti taky budu říkat stromečku
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru