• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Gama

DeletedUser

Guest
právě proto řekl/a kua ne?aby se to nenahlásilo jako sprosté slovo ty vrbo

PS: Píše se Einstein
 

DeletedUser5567

Guest
v tuto dobu jsem ochoten říct i plný význam toho slova, vzheledem k tomu, že nejsem úplně střízliv :-D (ne že by to nešlo poznat :-D)
co bylo s tím tripolis?
 

DeletedUser

Guest
na ty vaše chabý argumenty kašlu :D

johnko je to jednoduché bil mezi nimi určitý konflikt kolem jednoho hráče...hlavne se ale aliance uz dále nedokázali pohodnout a hráči se začínaly bouřit proto se tripolis rozpadl...mnělo to ještě spoustu dalších příčin ale abychom znali uplne všechny nelze :)
 

DeletedUser5567

Guest
Tak vypadalo, to že fakt něco víš...

(ps: já vím, že píšeš rychle atd. ale přemýšlej trochu nad těma i/y - zas tak těžký to nejni)
 

DeletedUser

Guest
no ono to nevyopadalo ale e to tak :) prostě nebudu vyzrazovat věci dopředu...:grepolis
 

DeletedUser

Guest
neboj se legie si je podrobi a budou jeste skemrat o milost
:grepolis:)
 

DeletedUser

Guest
:D no to asi těžko ale už mi tam dost dlouho oxidujou asi bych mněl něco udělat :D
 

DeletedUser5567

Guest
No nevim nevim jestli zrovna Legie. Sice je největší, ale taky má v topce nejvíc lamek :-D pro zbytek většina z nich není hrozba... Spíš by mě zajímalo co bude zač Resistance :) (tam bych šel aji taky)
 

DeletedUser

Guest
Do orákula jsem s nima dělal rozhovor...no docela jsou zajímavý... pak si to přečti...podle mně je teprve tohle Elita :D
 

DeletedUser5567

Guest
Tak náborový podmínky mají docela hnusný (off rank), průměr ali k 0,5M. Zas jich je málo a kdo ví jak se postaví k SS a W... Ale elitní nejsou, vždyť tam chybím :-D
 

DeletedUser

Guest
nojo koukni třeba na zybtek lamek u Immortals...pěkně se to zaprasilo :(
 

DeletedUser4311

Guest
Alloha all
Tak jak se máte na gamě ?
Co války vyhráváte :)
 

DeletedUser

Guest
Tak náborový podmínky mají docela hnusný (off rank), průměr ali k 0,5M. Zas jich je málo a kdo ví jak se postaví k SS a W... Ale elitní nejsou, vždyť tam chybím :-D

A jak pak myslíš, když z wings a strážců vzešli ? :)
Zkus sečíst body a vesnice těchto 3 aliancí a možná pochopíš :-D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru