• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Gama

DeletedUser

Guest
Neřekl bych, 100Mb/s by asi mělo stačit né?

Tak díky za pomoc.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Co bys prosím chtěl slyšet? Pokud se Ti hra seká neustále, příčiny mohou být dvě - přičemž obě jsem už zmínil, teď už je na Tobě jak si s tím poradíš. Buď pomalý internet, nebo nějaká chyba v počítači samotném, v tom případě si přečti návod, na který jsem v posledním příspěvku odkazoval. Nic víc poradit nemohu.
 

DeletedUser7037

Guest
jonik ma pravdu spis napis co mas ze sestavu pc a podle toho co pises by pripojeni mnelo byt ok vyskouses jine prohlizece (panove kteri vyvijeli grepo 2 nepochopili co znamena slovo komatibilita) mozna muzes kouknout na trace route kudma to de a kde mas nejveci casove ztaty
 

DeletedUser8048

Guest
Chci se zeptat proč nelze zvát nové hráče na svět GAMA.
 

DeletedUser

Guest
aniepsilon nejde, patrně stare světy překopane na verzi 2 nepřijimají nové hráče, staři hrají dal a pokud odejdou a klesne svět pod 1 000 hráčů, nastane odpočet a po te konec, na jaře bude svět hrdinů, možná i více verzi světů hrdinů
 

DeletedUser

Guest
Ahoj všem,kteří tu diskutují.Jsem tu nový,je mi 60let a docela mne to v tomto počítačovém světě baví.Přečetl jsem si vaše postřehy a bohužel mi nezbývá,než s nimi souhlasit.Asi je dnes vše o penězích,ale přesto,mne to neodrazuje.Jen mi schází ten gryf,vás mladších v ovládání počítače a takových her jako je tato.Když mi bylo tak 10let,hrál jsem si s mechanickými hrčkami na klíček a ocelovou pružinu.To,jaké je využití počítačové techniky dnes,by mi připadalo v tehdejších dobách jako zázrak a utopie.Takže se tu budu snažit vydržet co nejdéle a s nejnižšími náklady a možná se něco na stará kolena přiučím.V této hře mi chybí,protože je koncipována jako strategie,přímé ovlivnění útočících jednotek.Je to asi opravdu jen o tom,jak silné vojsko někam vyšleme.Dá se to do určité míry ovlivnit předchozí strategickou úvahou,ale není to ono,šachy jsou variabilnější a je možné,že šachům podobnou hru,převedenou do počítačového reálu někdo také jednou vymyslí.Možná by to šlo už nyní,ale tak hluboce tomu nerozumím.Přeji vám hodně úspěchů ve hře a hezké svátky vánoční.Ahoj Sutra

Neřekl bych, 100Mb/s by asi mělo stačit né?

Tak díky za pomoc.

Ahoj,jsem tu nový,ale dnes se mi gama svět také seknul a do delty jsem se nedostal.Prý tam něco předělávají.Ale chtěl jsem ti jen říct,že já jedu na 130-160kb/sec,a žádné trvalé problémy nemám.Tak ahoj a ať se ti to zlepší.Asi bude chyba ve tvém PC.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Ahoj, první příspěvek zde fóru a hned ses tak pěkně rozepsal. Doufám, že Tě Grepolis jen tak brzy neomrzí a zavítáš sem na fórum častěji. :)
 

DeletedUser

Guest
aniepsilon nejde, patrně stare světy překopane na verzi 2 nepřijimají nové hráče, staři hrají dal a pokud odejdou a klesne svět pod 1 000 hráčů, nastane odpočet a po te konec, na jaře bude svět hrdinů, možná i více verzi světů hrdinů

tzn. že gamma se zruší no to snad ne???
 

DeletedUser

Guest
pokud budou splněny podmínky tak ano.. staré světy zanikají nové se otvírají..
 
Nahoru