• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Iota

DeletedUser

Guest
Víš hanibale, každý nestojí o to aby si hru tahal ještě do svého soukromého života. Zvláště ne na sociální sítě, kde má hráč informace o svém soukromém životě. Já mám z grepolisu jen jednoho člověka na fb a víc si přidávat nebudu páč je to jen hra a chci u tohohle stanoviska zůstat. Jestli tohle nedokážeš pochopit a říkáš, že je to srab tak potom já pochybuji o tvé inteligenci. A i kdyby si tě přidal na fb, tak co zmůžeš? Budeš se bavit s člověkem, který má účet na sociální síti a má tam své jméno, které může být pravé a taky nemusí. Tudíž z toho vyplývá, že se budeš stále bavit s přezdívkou hráče.

Co se týká urážek. Nediv se, že psal svůj profil, tak jak psal, když někteří hráči naráželi na něj. Vždy byl profil psán, tak aby neobsahoval vulgární výrazy a vystihoval názor na hráče v rámci pravidel. Jen vaše inteligence stále nechápala, že je to stále jenom hra a brali jste si vše hned osobně aniž by jste si řekli "je to jen hra, je třeba to brát s rezervou". Pokud tě jeho názor na tebe štval měl jsi mu dokázat, že to tak není a dát mu za vyučenou ve hře. Proč jsi to neudělal?? Změna profilu vždy vyplývala z reakce na urážky jiného profilu. Bylo tady psáno, že si psal skóre výher a porážek a co jako?? Je to v rámci pravidel? Je!
 

DeletedUser

Guest
.....Kayi, dnes se tomu zasměju :) ale pro příště


Nevím, koho se tu snažíš zastrašovat. Až napíšu urážku směrem k supportu, ať již přímo či nepřímo, poznáš to. Do té doby neomezuj svobodu slušného slova a poukazování na všemožné souvislosti a praktiky, které v této hře a na tomto fóru panují. Nebo snad platí rovnice poukázání na určitou skutečnost = urážka supportu? Mně se nezdá, jestli tobě ano, opět to o něčem svědčí.

Beztak toto forum žádné pravidla nemá, nebo vám snad funguje nahoře odkaz "Pravidla fóra"? Mně ne. Musím to hlásit? Nevím, nejdou mi pravidla.
 

DeletedUser9072

Guest
Víš hanibale, každý nestojí o to aby si hru tahal ještě do svého soukromého života. Zvláště ne na sociální sítě, kde má hráč informace o svém soukromém životě. Já mám z grepolisu jen jednoho člověka na fb a víc si přidávat nebudu páč je to jen hra a chci u tohohle stanoviska zůstat. Jestli tohle nedokážeš pochopit a říkáš, že je to srab tak potom já pochybuji o tvé inteligenci. A i kdyby si tě přidal na fb, tak co zmůžeš? Budeš se bavit s člověkem, který má účet na sociální síti a má tam své jméno, které může být pravé a taky nemusí. Tudíž z toho vyplývá, že se budeš stále bavit s přezdívkou hráče.


To je přesně ono, napadat inteligenci lidí, které neznáš a když jste vyzváni k diskuzi v prostředí méně anonymním, křičíte cosi o soukromí. Pro mě je to prostě zbabělost podobná činům výtržníků, kteří si zakryjí obličeje kuklami a jdou ničit majetek a napadat nevinné lidi pod rouškou anonymity. Jste většinou všichni mladí lidé ve věku mých dětí a je mi smutno z toho jaká této zemi vyrůstá generace.

Ještě dodám, že první hráč u kterého jsem se setkal s urážkami byl ShadowCZ a napadal ve svém profilu hráče aliance Titáni.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hanibal: Nejspíš si Míšana nepochopil, ale to nevadí. S větrnými mlýny se bojuje těžko.

Náš rozhovor s Hanibalem k nahlédnutí
tady

Děkuji svým spoluhráčům, že na Hanibalovy urážky zareagovali. Nechte ho prosím už být, nemá to význam.
 

DeletedUser9072

Guest
Hanibal: Nejspíš si Míšana nepochopil, ale to nevadí. S větrnými mlýny se bojuje těžko.

Náš rozhovor s Hanibalem k nahlédnutí
tady

Děkuji svým spoluhráčům, že na Hanibalovy urážky zareagovali. Nechte ho prosím už být, nemá to význam.

Prosím o zveřejnění aspoň jedné jediné urážky, kterou jsem kdy použil vůči tobě a tvým spoluhráčům.
 

DeletedUser

Guest
To co zde o mně píšeš snad není urážení?
Sakra chlape vzpamatuj se, s takovou kamarádi nebudeme :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Thasoss: Jistěže neznalost neomlouvá, ale je to skutečně tento případ? Z mého pohledu obyčejného hráče ty pravidla prostě nejsou. Jsem povinen dát si tu práci a sáhodlouze je hledat? Ještě bych pochopil hledat je kdesi na fóru, když odkaz nefunguje, ale někde na externích stránkách wiki, o kterých jako obyčejný hráč nemusím mít vůbec tušení? Dal bych příklad z reálu, ale snad si to dokáže každý domyslet sám.
 

DeletedUser9072

Guest
To co zde o mně píšeš snad není urážení?
Sakra chlape vzpamatuj se, s takovou kamarádi nebudeme :)

To co píšu je pravda, stále trvám na tom, že v tvém profilu byly urážky, které do hry nepatří. Slíbil si smazání těch částí, o kterých jsme vedli diskusi. Nesmazal si je. Některé zmizely až nyní. Nedodržení tohoto slibu je příčinou této debaty. Je smutné, že se tě zastávají hráči z tvé aliance, kteří neměli zapotřebí někoho slovně napadat. Nejspíš jim byla hra zábavou, jako mě.
 

DeletedUser

Guest
Thasoss: Jistěže neznalost neomlouvá, ale je to skutečně tento případ? Z mého pohledu obyčejného hráče ty pravidla prostě nejsou. Jsem povinen dát si tu práci a sáhodlouze je hledat? Ještě bych pochopil hledat je kdesi na fóru, když odkaz nefunguje, ale někde na externích stránkách wiki, o kterých jako obyčejný hráč nemusím mít vůbec tušení? Dal bych příklad z reálu, ale snad si to dokáže každý domyslet sám.

http://forum.cz.grepolis.com/announcement.php?f=97
no on je odkaz na pravidla i přímo na foru, v každé druhé sekci. Jenomže jsou lidé co je nedodržují stejně, tudíž je to zcela irelevantní debata. Pokud by je dodržovat chtěli, tak by si o odkaz na ně napsali. Nicméně má cenu to řešit s lidmi, kteří dávají najevo že je zajímá jen jejich pravda, že oni jsou a byli vždy ublížení?
 

DeletedUser

Guest
Hanibale nic nechápeš a to, že si myslíš že jsem výtržník mě mrzí, ale je to jen tvá domněnka. Můžu ti říct jen to, že jsem měl čest v rámci mé bývalé práce, když jsem studoval se párkrát utkat s výtržníky o kterých mluvíš a věř, že takový člověk se baví úplně jinak. Nicméně já si uvědomuji to, že je to jen hra a taky k tomu chovám takový přístup. Do našeho soukromého života nemáš právo zasahovat, tak se nám tu nesnaž vysvětlovat, že jsme srabi či jiní lidé s podobnými vlastnostmi. Co se týká soukromí, tak by jsi měl vědět, že každý má právo se svobodně rozhodnout jestli někomu umožní přístup do svého soukromí nebo ne. Něco podobného jsi určitě označil, když jsi si zakládal účet ve hře grepolis a podobným systémem funguje lidské rozhodnutí, každá osoba umožňuje přístup ke svému soukromému životu jinak, někdo více a někdo méně. Nevím na co narážíš tím "mladí lidé" a ani nevím jak staré jsou tvé děti(podle rozhovoru se shadowCZ soudím věk kolem 21let), tak buď příště přesnější ať se dá na tvé připomínky reagovat. Jinak jsem plnoletý občan, který má stejné práva jako ty. A věř tomu, že mě mrzí stejně jako tebe, že jsou v zemi lidé plní závisti a nenávisti, nicméně to byl taky jeden z důvodů proč jsme opustil tuhle zemi a šel za lepším.

Konečně si uvědom, že veškeré dění ve hře grepolis je pro nás pouhá hra. Podle tvého příspěvku soudím, že jsi věková generace cca 50let a nechci aby sis teď myslel, že já o tobě říkám, že jsi stařík nebo tak něco prostě jsi odlišná věková skupina než já a jiní. Sám určitě víš, že humor a druh zábavy jednotlivých věkových skupin se v dnešní době hodně liší. Já už si taky uvědomuji, že 15leté děcka se baví jinak než já a dost často mi jde jejich humor proti srsti.

Doufám, že jsem nenapsal nic co by uráželo tvou osobu, protože to nemám v plánu. Urážky vedené ve hře byly myšleny pouze v rámci hry a nebyly mířeny na osobu v reálném životě. I když co se týká vašeho vůdce tam to zacházelo daleko, ale situace byla poměrně dosti vyhrocená, tak se nedivím, že docházelo ke slovním přestřelkám. Nicméně si myslím, že když to došlo tak daleko, tak support měl potrestat oba hráče ve stejnou dobu stejným metrem. Co se týká hudynky nikdo nepochybuje o tom, že v reálném životě je to normální člověk, který má svou čest a nikdo z našich členů neměl v úmyslu aby věci napsané ve hře naráželi na její osobní život. Ty věci co byly psány se týkali pouze hry, tak si je nepřetahuj do reálu. Pravidla tuhle možnost psaní profilů umožňují.

Ještě bych se vrátil k tomu jak si myslíš, že jsme výtržníci a jiná podobná individua, tak by se support měl zamyslet nad tím, když dceři jednoho hráče jeden hráč vyhrožoval, že ji podřízne. Myslím, že takhle se baví individua, které ty máš na mysli. Co mě však štve je to, že support nehnul ani prstek a v pravidlech je o tomhle jasně psáno. Hlavně, že se tu vytahují pravidla, že lidi??? Předem upozorňuji, že vyhrožování ublížením na zdraví či jakoukoliv formou je považováno českými zákony jako trestný čin, ne přestupek a krytí tohohle činu se dále považuje za spoluúčast na trestném činu. Trochu si teď sáhněte do svědomí protože můžete být rádi, že se to nedalo na policii, měli by jste poměrně hodně co vysvětlovat.

"Klidně to tu dále rozebírejte, ale skutečný svět není zde, ale všude kolem vašeho pc, tak se tak chovejte."

Tohle byla má poslední reakce na tomhle chatu. Přeji příjemnou zábavu při hraní téhle hry.
 

DeletedUser9072

Guest
Co to tady pořád řešíte za hloupost a podsouváte mi cosi o Faceboobu. Já mu navrhl probrat věc na půdě mimo hru a on to odmítl...tečka...konec. Dokonce jsem tuto epizodu vypustil z hlavy a kdybyste to tu nezačali pitvat, neměl bych důvod se k tomu vracet. Tím to pro mě prostě skončilo. Když už se tu mluví o věku, ano je mi dokonce o rok víc, než odhaduješ.

Jestliže máš konkrétní důkaz o tom, že tu někdo tímto způsobem vyhrožoval druhému hráči a neřešíš to, jsi spoluviníkem především ty.
To snad ani nemyslíte vážně, že jste takovou věc nechali plavat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8498

Guest
Dneska se zas stala dobrá " náhoda ". Plague mela akci, jelo na mě cca 200 utoku, mam x vzpur a cca od zacatku nocniho bonusu uz hodku nejde Iota.. :)
Zrovna ve chvili, kdy si to člověk dává dohromady a mají mu spoluhráči posílat podpory před spanim. Nikdy to bez ohlášení takle dlouho v kuse ještě nešlo, co to hraju.
 

DeletedUser

Guest
Ok, tak tedy ještě jeden příspěvek. Držitelem důkazu je společnost innogames ne já. Mi pouze kamarád sdělil, co se děje. Nejsme tak blbej hanibale, trestná činnost je můj obor v kterém se dokážu orientovat. Navíc jsem mimo republiku a tudíž nemám jak zasáhnout.

Co se týká tvého vyřizování, máš to marné nikdo z našeho týmu nemá zájem si tahat problémy ze hry do osobního života. Na to máme svých starostí dost aby jsme se takhle zatěžovali někým, kdo stále nechápe, že jde jen o hru. Pokud to nechápeš, tak už opravdu nevím, jak ti to vysvětlit.

Jo nevím co ty tu zmiňuješ facebook, ale když si pořádně přečteš můj vzkaz, tak zjistíš, že tam o facebooku není ani půl slova.
 

DeletedUser9072

Guest
Přesně to je váš styl, o někom něco napíšete a pak to zapřete. Tady máš míšánku citát z tvého příspěvku:

A i kdyby si tě přidal na fb, tak co zmůžeš? Budeš se bavit s člověkem, který má účet na sociální síti a má tam své jméno, které může být pravé a taky nemusí. Tudíž z toho vyplývá, že se budeš stále bavit s přezdívkou hráče.

Omlouvám se všem slušným lidem, ale s demagogem co stále mele svou se už bavit nehodlám. Naposled tady napíšu, že nešlo o žádné vměšování se do soukromí, ale pouze o smazání básničky v profilu, která napadala mou spoluhráčku.

Dneska se zas stala dobrá " náhoda ". Plague mela akci, jelo na mě cca 200 utoku, mam x vzpur a cca od zacatku nocniho bonusu uz hodku nejde Iota.. :)
Zrovna ve chvili, kdy si to člověk dává dohromady a mají mu spoluhráči posílat podpory před spanim. Nikdy to bez ohlášení takle dlouho v kuse ještě nešlo, co to hraju.

k tomuto se snad ani nedá nic napsat, bože lidi....Plague může i za zákaz prodeje alkoholu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hanibal: někdy je hold třeba si připustit, že existují i další možnosti, jak si něco vyložit. Jak skutečnosti chápeš ty, a jak je chápou ostatní, se může mnohdy lišit.

Např: jistě většina chápeme, jak to Čistič myslel, všichni vidíme, kdo s FB začal, a jakým způsobem si k údajnému kontaktu na mě přišel, a ruku na srdce, kdo by s tebou chtěl sdílet své soukromé informace a chtěl ti poskytnout možnost se k nim vyjadřovat. Dále všichni vidíme, v jakém duchu začal náš rozhovor v grepolis, v jakém duchu začal zde a v jakém duchu byl psán můj profil.

Myslím, že by sis měl ještě užívat života, udržovat si svou vitalitu, zas až tak starý nejsi, ale po tvých projevech mám za to, že to s tebou půjde rychle z kopce, pokud nenastane nějaká změna.

Doufám, že sis aspoň užil dovolenou, poznal nové lidi, objevil nové krásy světa, slunko svítilo a měl ses fajn.
 

DeletedUser8498

Guest
Hehe, to jsem napsal z recese, kdyz sem si zas přečetl, co tu přibylo za příspěvky, abych přiložil do kotele :))))
Nevíte co s tim je? Nejelo to od cca 23h celou noc. Teďka chvíli jo a už zas ne. Na rovinu řikam, že jsem díky tomu bez podpor. A to jsme jak blbci půlka ali čekali asi do dvou do rána, jestli se to nerozběhne.
 

DeletedUser9072

Guest
pro čistič: znáš mě dost dlouho, proto víš, že jsem si odpověď prostě nemohl odpustit :)
 

DeletedUser

Guest
Hanibal, myslím že v tom máš zmatek. Vzkaz vytvořený 19.9.2012 v 0:38 se vztahuje ke vzkazu, který byl vytvořen 18.9.2012 v 15:38. Můžeš se tedy přesvědčit, že v tom vzkazu opravdu o FB není ani zmínka.
 

DeletedUser

Guest
Hehe, to jsem napsal z recese, kdyz sem si zas přečetl, co tu přibylo za příspěvky, abych přiložil do kotele :))))
Nevíte co s tim je? Nejelo to od cca 23h celou noc. Teďka chvíli jo a už zas ne. Na rovinu řikam, že jsem díky tomu bez podpor. A to jsme jak blbci půlka ali čekali asi do dvou do rána, jestli se to nerozběhne.

sakra víš ono ta asi funguje i pro ostatní takže nikdo nemohl ani odeslat kolonku:D vím jen že to nešlo ráno v noci normálně spím:D
 
Nahoru