• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Iota

Thasoss

Grepolis tým
Chlapečku,myslím že jsi zde jen krátký čas,byly tady jiné ali jako Parta Hic, Wars Men ,Orli...atd.ale to jsi ještě chodil do šesté třídy,takže si utři mléko na bradě a zalez pod stůl,že lezeš Martinovi víš kam to nikoho nezajímá......
Parta Hic, Banditos, Wars Men, The Eagle, Rytíři Bílého světla, Pretoriánská Garda... však já vím, velmi dobře vím :) pamatuji ještě Futuruse, quovadis.cz z Banditos, i Novoťáka z ;) Měl by jsi si dát souboj s firstem-aneb kdo má větší ego. A nikomu nikam nelezu :D
 

DeletedUser

Guest
to jsi teda zde zabojoval 21 měst:D no vím své na to kolik máš let ti přeji hodně úspěchů až vyjdeš do reálného života ne pod maminčenou sukní,za chvilku bude večerníček takže vyčůrat a spát..šup šup šmudlo,umyj si pořádně halvu.
 

Thasoss

Grepolis tým
No a? Nevadí mi to, stejně bych víc nezvládal-netrávím půl života u Pc :) Jinak, ty pořád musíš urážet, že? Už aspoň vím, kdo začal s tím urážlivým pojmenováním měst-jestli ty a nebo Shadow (např. Mezi Tutany-momentálně je okolí hlavně Plague, takže to vypadá, že Tutani jsou tví kolegové :D). Aplikuješ to znovu a znovu na Mý, jsi bez úcty a respektu k soupeři a mnohdy i spojencům ;)
 

DeletedUser

Guest
čoveče myslím že sousedy jsou mě nějací fénixové ,pokud dobře čtu,ale dříve tam byli Tutani,prcku
 

Thasoss

Grepolis tým
Áno, nejsi stále schopen si přejmenovat názvy měst, když to už není ani trošku aktuální, takže kdokoliv se na to teď koukne a vycentruje, tak vidí Plague a pár měst Fénixů ;)
 

DeletedUser

Guest
to jsi teda zde zabojoval 21 měst:D no vím své na to kolik máš let ti přeji hodně úspěchů až vyjdeš do reálného života ne pod maminčenou sukní,za chvilku bude večerníček takže vyčůrat a spát..šup šup šmudlo,umyj si pořádně halvu.

Zajímavé hlavně pro dámy:
21 měst Thassos vs 73 měst Jurašek aneb souboj mužství.
Jurašek se snaží střelit gol, ale pozor vypadá to, že Thassos 3,5x vede a s přehledem se brání. Zajimávý zápas, dospělý zahanben dítětem a přesto se mu stále snaží dokázat, kdo je lepší. Jurašek se rozjel, nic ho nezastaví. Co si o tom myslí spolukomentátorka Doli?
 

DeletedUser7382

Guest
:D Ale musím říct, že mě jeho jednání taky dost naštvalo...
 

Thasoss

Grepolis tým
Nevytahuj to, co už bylo... nehodlám se k němu vracet ;) Jinak abych nebyl zcela OT, tak Fénixové už mají 3 divy světa na 10!
 

DeletedUser

Guest
Tak nám zbytku světa IOTA nezbývá nic jiného než popřát k vítězství aliancii Fénixů. Tak tedy gratulace přátelé
 

DeletedUser231

Guest
Je mi ctí za celý Grepolis tým poblahopřát k vítězství!

Doufám, že se vítězná aliance rozhodne hrát i na dalších světech aby ukázali zda-li to dovedou znovu :)
 

DeletedUser8498

Guest
Cau, taky gratuluju.
Hele a ... jak to v nejlepsich aliancich vidite dal? Budem tu jeste nejak hrat, nebo to zabalime?
 

DeletedUser9039

Guest
Hadam, ze snad budou pokracovat. Co jsem koukala, tak je na Iote pres 2000 hracu, coz je celkem hodne.
Ja osobne uz to balim...
 
Nahoru