• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Iota

DeletedUser9039

Guest
Tak mi napis na Iote OZ a ja podle sveho odpovim co bude treba :))))
 

Thasoss

Grepolis tým
Nejsem blogger, abych vyzvídal přes OZtku :D já budu vyzvídat přes ofic. fórum :) Momentálně ohledně aktualit... válčí se proti Plague, což snad všichni hráči ve vlivnějších aliancích ví a Fénix dostavěl maják na 10, který předali Mrchožrouti. To všichni také ví :)
 

DeletedUser

Guest
je tady někdo kdo by mi dokázal odpovědět proč může jurášek dostávat bany a pořád hraje?ban má už asi 3-4x co vím.Moje spoluhráče z aliance se banují ve velkým když tady dokonalý brečí tak kde je ta fair play o které se píše v pravidlech
 

Thasoss

Grepolis tým
Když má BAN, tak hrát nemůže, to je snad logické. A neboj, Support nikomu nenadržuje a ani vlastně nemůže. O hráči kolikráte neví nic dříve, než ho někdo nahlásí, či píše na Support sám. Nehrají totiž na světech, které spravují.
 

DeletedUser10076

Guest
Tak čo, ako to tam na Iote s vami vyzerá? Mohli by ste mi dať nejaké info :)
 

DeletedUser

Guest
Takže pro bojku,tvé starosti bych chtěl míti a ted pro moderátory,kdo s vás smazal příspěvek o uplácení vaší aliance penězi za to že náš hráč odejde k vám a vy dostavíte divy?Z aliance fénix je mě k blití,asi jste vůbec nepochopili že my to hrajeme pro zábavu,vy za nějakou korunku kterou získáte v této virtuální hře jste ochotni zajít až k uplácení hráčů,doufám že to pisálek zase smaže.
 

DeletedUser9072

Guest
Já to sem vrátím a bu to sem vracet stále dokola. Ta provázanost moderátorů fóra, Supportu a některých členů aliancí je opravdu hnus.
 

DeletedUser9072

Guest
VáŽení spoluhráči. Vložím sem kopii mé komunikace s hráčem nepřátelské aliance Tajemný řád fénixe. Který mě oslovil s nabídkou, kterou mi slíbil přednést na mou mailovou adresu, aby nemohl být za komunikaci zde ve hře nijak trestán. Je to ukázkou toho, kam až jsou schopni někteří hráči respektive aliance dojít, jen aby získali celkové vítězství světa Iota pro sebe. Korunku nad jménem v tomto virtuálním světě ocenili částkou 10 000 Korun. Je to zkrátka hnus. A ještě větší hnus je, že tento příspěvek maže některý z moderátorů tohoto fóra, což dokazuje jeho provázanost s aliancí Tajemný řád Fénixe.

ČTĚTE PROSÍM ODSPODU TEXTU A OBRÁZEK SI UDĚLEJTE SAMI:

Ale přestaň, to mi je zle z celého grepolisu a je mi úplmě jedno co bude, nenávidím ty idioty, co tuhle htu hrají, vůbec si to nepochopil :-(

---------- Původní zpráva ----------
Od: ahmad
Datum: 2. 6. 2013
Předmět: Re: Grepolis

Takže asi takhle, celá naše aliance hraje tuto hru pro zábavu a určitě to tak i zústane. Tuto mailovou korespondenci přepošlu na Sulpport hry a zveřejním jako ostrašující případ na fóru grepolisu, aby ostatní hráči věděli, kam až jsou schopni členové aliancí zajít v honbě za vítězstvím. Tvá pohádka o tom, kdo z aliance Tajemný řád Fénixe za celou touto fraškou stojí je dost nevěrohodná, ale budiž. Nechceš prozradit, kdo za tím vším stojí, nemusíš. Každý si udělá svůj vlastní úsudek. Začali jste používáním podvodných programů (botů) a končíte uplácením. Je mi z vás špatně.

---------- Původní zpráva ----------
Od: mirrain
Datum: 2. 6. 2013
Předmět: Re: Grepolis

My si asi nerozumíme, já neplatím za korunku, protože tu mít nebudu, do 14-ti dní tady v akademii skončím, já platím za to, co jsem před léty provedl stormovi, tohle je můj nápad, jak se zbavit výčitek svědomí a pocitu viny. Proto jsem ti psal, že je mi jedno, jestli to někomu u vás řekněš, mě by vadilo pouze to, že se to doví psycho storm. Jen aby jsi věděl, tak tvůj spoluhráč napsal, že chce kromě peněz ještě to, aby storm odešel od fénixů, takovou si dal podmínku, to je neuvěřitelné :-(

Vážně to myslím, neboj se, jak se dohodneme, vyměníme si čísla a vše se již dohodne přes telefon, schůzka může být již tento týden, v druhé polovině.


---------- Původní zpráva ----------
Od: ahmad
Datum: 2. 6. 2013
Předmět: Re: Grepolis

Stále se mi tomu nechce věřit, opravdu jsi ochoten zaplatit tolik peněz za korunku nad jménem pro hráče alance Tajemný řád Fénixe ? Myslíš svou nabídku vážně ? Zní to neuvěřitelně. Napiš svou představu, jak to provedeme a já ihned vymyslím termín.

---------- Původní zpráva ----------
Od: mirrain
Datum: 2. 6. 2013
Předmět: Re: Grepolis

Ok, jednomu u vás jsem nabídl 10 tis, odmítl, že je to málo :-(

---------- Původní zpráva ----------
Od: ahmad
Datum: 2. 6. 2013
Předmět: Re: Grepolis

Nabídni ty , přes to nejede vlak. Jinak se nepohneme dál.

---------- Původní zpráva ----------
Od: mirrain
Datum: 2. 6. 2013
Předmět: Re: Grepolis

Tak si ji řekni, tohle je prvořadé, pak můžeme pokračovat.

---------- Původní zpráva ----------
Od: ahmad
Datum: 2. 6. 2013
Předmět: Re: Grepolis

Zajímá, hodně zajímá :)

---------- Původní zpráva ----------
Od: mirrain
Datum: 2. 6. 2013
Předmět: Re: Grepolis

Poslyš, začínáš mě děsit, tebe nezajímá částka ?

---------- Původní zpráva ----------
Od: ahmad
Datum: 2. 6. 2013
Předmět: Re: Grepolis

Kdy bys to chtěl provést ?

---------- Původní zpráva ----------
Od: mirran
Datum: 2. 6. 2013
Předmět: Re: Grepolis

Nikdo, potřebuju splatit osobní dluh, to je vše

---------- Původní zpráva ----------
Od: ahmad
Datum: 2. 6. 2013
Předmět: Re: Grepolis

Já nechápu, proč to děláš. Jakou výhodu ti to přinese. Korunku mít nebudeš. Za tím musí být někdo jiný z Fénixů. Já mám rád jednání na rovinu a pokud mám já zbořit naše divy, rád bych věděl, kdo za tím stojí doopravdy.

---------- Původní zpráva ----------
Od: mirrain
Datum: 2. 6. 2013
Předmět: Re: Grepolis

Právě proto ti píšu tady, aby vše zůztalo mezi náma, protože tohle se dovědět storm, rozkope mi prdel a už by mě ani nepozdravil, moje mladá je jeho švagrová, to by byl průser jako kráva ! Ve hře ti více psát už nebudu, jenom tady.

No a jak mě poznáš, pokud se dohodneme, tak budu sedět asi jako jedinný někde v kavárně s notebokem a grepolisem, kolik chceš, řekni už konečně ...

---------- Původní zpráva ----------
Od: ahmad
Datum: 2. 6. 2013
Předmět: Re: Grepolis

Asi asi...já jsem do hry přišel pozdě a proto osobně neznám nikoho. Pouze jsem četl o srazech a viděl jsem pár fotek. Nic osobního mezi námi není. Pokud se dohodneme, jak tě poznám ? Pokud mi budeš ale psát ve hře, budu odpovídat tak, jako že o ničem nevím. Support zprávy vidí, když chce.

---------- Původní zpráva ----------
Od: mirrain
Datum: 2. 6. 2013
Předmět: Re: Grepolis

To je právě věc, kterou musíš dobře zvážit, nevím jak moc se s hráči stýkáš v osobním životě, jestli jste kamarádi a trávíte spolu čas mimo hru, pak to bude patrně bezpředmětné, ale jestli si s nima jen ve hře a na jiných světech nehraješ, nemáš o co přijít, tohle je pouze virtuální svět, každý má jenom blbé kecy, to co ti nabízím, je reálná věc, pochybuju o tom, že ti tví spoluhráči nabídnou něco více, než je moje nabídka, pro mě to tady končí, až na výjomky se z nikým neznám osobně a ani znát nebudu, proto jsem ti napsal, je mi úplně jedno, co si o tom kdo myslí protože až budu v osobním životě v prdeli, tak mi nikdo ze spoluhráčů nezaplatí nájem, nebo jinak nepomůže, tobě ano ?

---------- Původní zpráva ----------
Od: ahmad
Datum: 2. 6. 2013
Předmět: Re: Grepolis

Bohužel to má jeden háček, já nikdy nic takovéhio nedělal a vlastně ani nic moc nezískám. Jen si udělám nepřátele z lidí, s kterými hraju. Vy získáte koruku, proto musíš nabídnout, za kolik ti, nebo vám jako alianci za kolik stojístojí.

---------- Původní zpráva ----------
Od: mirrain
Datum: 2. 6. 2013
Předmět: Re: Grepolis

Tak by jsme to dali na půl cesty, určitě ti nabídnu aby tě nebolelo ujet sto kilometrů, rozvážím léky a kdyby šéfové zjistili na gps že jsem někde zajel, nebo stál, měl bych průser :-(
Musíš mi napsat, kolik by jsi chtěl, bez toho se nehneme z místa :-(

---------- Původní zpráva ----------
Od: ahmad
Datum: 2. 6. 2013
Předmět: Re: Grepolis

Já už bych chtěl také s tímto světem skončit a tvá nabídka je příjemným zakončením hraní . Jen jsem od tvé lokality 200 Km daleko :-(

---------- Původní zpráva ----------
Od: mirrain
Datum: 2. 6. 2013
Předmět: Re: Grepolis

Já jsem z ostravy, jezdím u přepravní firmy a tak mám trochu možnosti, ostrava - brno, odkud jseš ty ?

---------- Původní zpráva ----------
Od: ahmad
Datum: 2. 6. 2013
Předmět: Re: Grepolis

Kde to chceš uskutečnit. Odkud jsi ?

---------- Původní zpráva ----------
Od: mirrain
Datum: 2. 6. 2013
Předmět: Re: Grepolis

Psal jsem, aby jsi jí navrhnul, neznám cenu, za jakou by jsi to udělal a taky neznám tvoje poměry, nevím tedy, co je pro tebe přijatelné.

---------- Původní zpráva ----------
Od: ahmad
Datum: 2. 6. 2013
Předmět: Re: Grepolis

Ještě jsi nenapsal výchozí částku. Pak můžeme licitovat :)

---------- Původní zpráva ----------
Od: mirrain
Datum: 2. 6. 2013
Předmět: Re: Grepolis

Podívej, problém je v tom, že ty nevěříš mi, já nevěřím tobě, nic ve zlém, ale tak to je, pokud se dohodneme na částce, budeme se muset sejít na neutrálním místě, kde bude wi-fi, já ti dám na místě peníze, ty odejdeš z aliance ve které jsi, pak se rozejdeme a děj se vůle boží.

---------- Původní zpráva ----------
Od: ahmad
Datum: 2. 6. 2013
Předmět: Re: Grepolis

Jak by sit to placení představoval ? Ty nabízíš, ty navrhni podmínky. To je fér, nemyslíš ?

---------- Původní zpráva ----------
Od: mirrain
Datum: 2. 6. 2013
Předmět: Grepolis

Ahoj, tady to můžu v klidu napsat, půjdu rovnou na věc, nejsem sice u fénixů v alianci, vystěhovali mě do akademie, ale pořád tam mám silnou vazbu, proto mě napadlo, že ti zaplatím za to, že odejdeš z plague, jestli máš zájem, napiš kolik by jsi za to chtěl, ať mám z čeho vycházet.

Kdyby nebyl juráček egoista, mohli se obě aliance normálně domluvit, tak to řeším tímto způsobem, budu upřímny, tohle jsem nabídnul ještě jednomu tvému spoluhráči, zatím neodpověděl, tak snad tě moc nenaseru a odpovíš, díky, mirrain.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tak to shrneme, nezdá se mi vhodné zdělovat email hráče, dále jakékoli obchodování se hrou je trestné, být tebou celé to zkopíruji, určitě kopie někde máš a napíšu supportu, uvidíš, že to nenechá bez povšimnutí, my moderátoři v téhle věci nemůžem dělat nic, support nemá čas zde všechno číst, proto jsou tickety .
 

DeletedUser9072

Guest
prosím Thasosse. , aby můj pžízpěvek o uplácení ve hře nemazal. Děkuji

tak to shrneme, nezdá se mi vhodné zdělovat email hráče, dále jakékoli obchodování se hrou je trestné, být tebou celé to zkopíruji, určitě kopie někde máš a napíšu supportu, uvidíš, že to nenechá bez povšimnutí, my moderátoři v téhle věci nemůžem dělat nic, support nemá čas zde všechno číst, proto jsou tickety .

Supportu jsem vše oznámil a jako vždy, když se jedná o problém ještě neodpověděl.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Já Ti ho ani předtím nesmazal... přišel jsem až teď, není mým krédem tu být o půlnoci. Takže se klidni... a za další- salupos má pravdu-emaily bys neměl zveřejňovat. Další věc: nikde se nedočtu, že toto dělá Fénix, ale dočtu se tam, že úplatek nabízí pouze jeden hráč z Fénixe. Což je celkem obrovský rozdíl.
Jinak další fakt je ten, že Plague odmítá pustit aktivní hráče k Fénixovi, kde by pod jednou střechou dostavili divy a poté se vrátili zpět-všichni by vydělali.
A nebylo by také na škodu házet vaší neschopnost na mé členství v Týmu, že ano Hanibale? S nikým z Fénixů jsem po odchodu nepromluvil, akorát jsem teď nedávno popsal pár řádek ze Stormem, kde jsem mu posílal odkazy na přeložený DevBlog a upozornil ho na několik schválených skriptů a zda-li to vyvěsí u Fénixe na fóru, to už je jen na něm.
 

DeletedUser

Guest
Nevidím žádný důvod aby o těchto špinavých praktikách této aliance nebyli informování slušní hráči
 

Thasoss

Grepolis tým
To jsem nepsal, ale mohlo by se to obejít bez těch spikleneckých teorií a házení všech do jednoho pytle, jo?
 

DeletedUser9072

Guest
Pro Salupos.
Za ty mailové adresy se omlouvám. Vložil jsem to přes schránku aby bylo vidět, že jsem to nijak neupravoval. Mailové adresy tam logicky byli také. :)

Pro Thasoss

Storm nechce vidět ty špinavé praktiky jeho aliance. Dokonce snad i věřím, že o nich neví. Začalo to tím, jak Fénixové bodově vyletěli vzhůru za nelogicky krátkou dobu díky používání podvodných botů a končí to uplácením. Proto všichni do jednoho pytle.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
To není používáním botů atp... to je tím, že u Fénixe je o dost více opravdu aktivních lidí. Sám jsem to viděl... Vítěze jste nedostali z jednoho prostého důvodu-nejen, že tu byla jistá ekonomická nerovnováha, ale také víc jak polovina hráčů (hlavně pak ti velcí) u Fénixe vstávala klidně i v noci, jen aby mohli okamžitě posílat surky na div... také další věcí je to, že u nás vycházel několikrát do dne oběžník, co urychlovat, kam prioritně posílat atd... a několikráte se změnily priority stavby. Můžeš toto samé říci i o Vás? Vzhledem k aktivitě na fóru, jaká tam panovala, pochybuji, že by někdo používal bota.
 

DeletedUser9072

Guest
Pro Thasoss
...proboha už mlč a nepopisuj jak to chodí u nás v alianci a nesnaž se hodnotit, jak kdo hraje. Byl jsi členem aliance Fénixe a proto se ptám, kde bereš právo tady předvádět jakéhosi nezaujatého arbitra ?

Mě to připadá, jako by pískal sportovní utkání hráč či trenér jednoho z hrajících mužstev.
 
Nahoru