• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Iota

Thasoss

Grepolis tým
Hra se dostala do fáze, kdy to ani není problém ubránit, což je také jeden z důvodů, proč divy nejsou až tak oblíbené. Hlavně pak u vzpoury- s 12 hodinovou přípravou je to brnkačka :)) Akorát stačí mít deffku. Když dobývat div, tak jedině na starém dobývacím systému.
 

DeletedUser

Guest
brnkačka to skutečně byla....
Proto se asi hledali jiné cesty jak zbývající divy získat?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
A že jsme to my co jim bere hlavně města:) pro pisalka ...já ani nevím že by na mém stole něco bylo co bych smetl,možná tak drobky,ale ty hodila má žena ven ptackum :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Ano, s klidem se Ti přiznám, že dvě cesty existují-ta mirrainova, ale to byla čistě jeho iniciativa, jak to tak vypadá (netřeba tedy více rozebírat a házet to na všechny Fénixe) a ještě druhá-slučko s Plague-to jsem Stormovi po dlouhé době, co jsem od Fénixe odešel, navrhl, odpovědí mi bylo, že už toto bylo s juraškem projednáváno a ten to zamítl (prý že by ho za to nepřátelé na Mý sežrali). Nedělejte tedy z toho to, že půlka Plague chtěla zdrhnout k Fénixovi, ale vedení Plague to zakázalo... to jsou skutečně bláboly upravené k Vašem obrazu.
 

DeletedUser

Guest
Chtěl bych vidět tu nabídku co jsem dostal,zase jen bláboly psala mě jen gawka ale o necem takovém jsme se nebavili
 

DeletedUser8803

Guest
Zbytečně se to tady dramatizuje, původ té diskuze je nesmysl, osobně to odsuzuji, co se týče naší aliance, nikomu jsem nedal úkol někoho přetáhnout k nám, na něco takového kašlu, stejně tak kašlu na dobývání města ne ostrově s divem když vím, že Iota je postavená tak, že zvýhodňuje obránce před útočníkama. Ubránit takové město je více méně snadné, na tom nic ohromujícího není.

My jsme vítězové světa Iota, tak to je a nikdo s tím už nic neudělá, ani mirrain, ani nikdo ze soupeřů. Nemá smysl si něco namlouvat a už vůbec nemá smysl, si tady ve hře něco dokazovat.
 

DeletedUser10128

Guest
Nemozne to urcite neni, jen se musi vedet jak to udelat.. a ne bezhlave posilat utoky, ktere jedou i 16 hod. .... :D :D
 

DeletedUser

Guest
Myslím že se tu odbočilo, od svinstva co se snažil udělat hráč Fénixu ac., toto by se mělo vyřešit a né poslouchat blábol bývalého hráče Fénixů, nemyslíte. Stejně si tu bude obhajovat pořád jen své a nakonec bude zas jen špatná Plague:)) jako vždy.
Evidentně tento moderátor není objektivní!!!. Toto nemá smysl, tady a ani nikde jinde se spravedlnosti nedovoláte:))
 

Thasoss

Grepolis tým
A tys počítal, že se tu dovoláš spravedlnosti? Fórum slouží pouze pro diskuzní účely. Na zbytek je Support. Já si mohu vyjadřovat souhlas s kýmkoliv chci a kdykoliv chci, v tom mne funkce moderátora neomezuje, nesmím ale nadržovat jedné či oné straně... a trestal jsem snad někoho (krom dvou smazaných citací, které byly zbytečné a jedné narážky)? Tohle si ujasněte.
 

DeletedUser

Guest
Storme: tak to vypadá, že si tam u vás dělá každý co chce...
I jeden hráč z vaší ali - né z akademky obesílal SZ ve smyslu: tak co...jak se vede? Nechceš k nám?
To jsou fakt hezké pokusy...A je divné, že o tom jako šéf nevíš... Nechci se do tebe navážet, ale o úplatku nevíš, o přetahování hráčů nevíš a získat div jsi se také neúčastnil... Asi tě prostě neinformují, ale ty je bráníš hezky-to se musí nechat...
 

DeletedUser

Guest
jinak je těžké být moderátorem, bez toho, že by jsme nechovali dejme tomu sympatie k nějakým hráčům, vždyť jsme prošli několika světy než jsme se staly moderátory.
Jinak nikomu nenadržujeme, kdyby kdokoli byť by nám byl sebemiléjší porušoval pravidla, budeme se k němu chovat stejně, jako pro nás neznámému hráči.
Dále můžu uvést příklad, pokud nám zlobí děti doma, dostanou na zadek a taky je máme rádi :)
 

DeletedUser10128

Guest
co se hned cilis, ja si myslim ze Kamil to nemyslel na tebe ale vseobecne, ze v tomto state se spravedlnosti nedovolas....
 

DeletedUser

Guest
Pro Thasose:
Ach jo, to nemá cenu :)) Pokud chceš slovíčkařit, tak pokud nesmíš nadržovat, tak tu ani neobhajuj jednu stranu, to je taky nadržování!!!, házet špínu na druhou alianci je nadržování té druhé.
Pro Salupose:
pokud toto Thasoss nedokáže chápat, tak to píši zvýrazněním! a pokud je toto jen kavárna, kde si každý hráč může psát v rámci pravidel vše co chce. Tak nechápu, proč mi můj příspěvek upravuješ?!. Žadné urážky protipravidlům sem neudělal a v pravidlech nikde není, že nemůžu reagovat zvýrazněním vět. Nebo jo?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10127

Guest
Zbytečně se to tady dramatizuje, původ té diskuze je nesmysl, osobně to odsuzuji, co se týče naší aliance, nikomu jsem nedal úkol někoho přetáhnout k nám, na něco takového kašlu,
nazdar Martine, budu taky postupně reagovat na přízpěky co jsou tady.. pokud chceš klidně ti pošlu SZ kde mě osobně Bojka přemlouvá abych šel k vám a co bych za to chtěl?? upozorňuju, že to proběhlo včera těsně předtím než se objevily emaily s možným úplatkem..
 

DeletedUser10127

Guest
pro moderátory:
když už jste teda tak nestranní a otevření k problémům, tak by mě docela zajímalo kdo a proč v noci smazal ten prvotní Hanibalův přízpěvek tady v kavárně?
 

DeletedUser9072

Guest
Pro Storma, který nic neví, nic nedělá, za nic nemůže.
Takovéto zprávy dostalo více členů naší aliance přesně v době, kdy proběhl i pokus o uplácení:

michalvaluch 03.06.2013 13:12
napište tam těm ptákům, že včera před úplatkem Bojka kontakoval většinu lidí s městy na divech aby přešli k ptákům a byl poslán k čípku..
michalvaluch dne 02.06.13 v 11:08 hod.
zdravím tě, bohužel jsi asi kápl na špatného kořena, protože já nejsem na prodej.. pokud tak dychtíš po korunce, budeš to muset zkusit u někoho jiného, nebo prostě zabojovat a zkusit nám město vzít bojem, ale o tom pochybuju..:)
BOJKA1 dne 02.06.13 v 10:20 hod.
nazdar sousede jak se daří a co nového :) mohu se tě zeptat jen tak mezi námi že za jakých podmínek by si šel k nám,tenhle svět už moc dlouho trvá dostavili bychom ty dva divy získáš korunku a můžeme jít na další svět :)


Proto mi Storme proboha netvrď, že se nejednalo o plánovanou a koordinovanou akci celé vaší aliance.
Já bych pro to všecko měl jednu teorii. Ten Mirrain skončil, předal heslo k účtu vedení Fénixů a vy jste jeho jméno zneužili k takovéto sprostotě. Možná by bylo zajímavé, zkontrolovat připojování se z IP adres vašich členů k účtům nehrajících hráčů. Jsem přesvědčen, že bychom se hodně divili. To by ale musel Support konat a tyto záležitosti zkontrolovat. Dokaž, že to není pravda.
Toto je přesně taková věc, jako to, jak nám stále vy podsouváte věci, které jsme podle vás udělali.
 

DeletedUser

Guest
Martine, neodpověděl jsi mě zda hráč co poslal úplatu je tvá rodina.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru