• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Iota

DeletedUser

Guest
Mě by zajímalo co já jsem zde napsal urazliveho ?jsem v práci nemám čas zde kontrolovat co jsi mě vymazal,ale nepřijde mě vůbec košer když kluk jako ty máš kolem 16let pokud se nepletu zde bude moralizovat lidi co můžou být tvým otcem či dědou,myslím si že na to máš dostatek času.
 

DeletedUser

Guest
Zřejmě dnes děti dospívají rycheji:)) To víš jsme starý struktury:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hmmm.... a já zbytečně cituji:-O... asi jo..
Lepší citovat než necitovat, když je to třeba:p
 

DeletedUser

Guest
prosím směřujte debatu dál od ataku na moderátora thaosse, děkuji a jeho věk není na místě řešit, pokud něco maže, tak jistě v souladu s pravidly i já někdy upravuji slova v příspěvku, aby zbytečně nedošlo k ostré hádce - čili flame
 

DeletedUser9072

Guest
Thasoss, právě mě inspiroval kolega z aliance. Rád bych ti pogratuloval k přerodu ze zapřísáhlého , hrdého a uvědomělého ptáka Fénixe v objěktivního a nestranného moderátora fóra.
 

DeletedUser

Guest
No, o čem si tu chceme povídat, tak asi stejně není s kým? :) Zbytečně to zaplouvá někam dozadu..............;)
Možná v tomto případě by byla vhodná ta citace???? :))
 

DeletedUser9072

Guest
prosím směřujte debatu dál od ataku na moderátora thaosse, děkuji a jeho věk není na místě řešit, pokud něco maže, tak jistě v souladu s pravidly i já někdy upravuji slova v příspěvku, aby zbytečně nedošlo k ostré hádce - čili flame

Thasoss sem nepatří, nezvládá totiž ani v nejmenším svou funkci moderátora.
 

Thasoss

Grepolis tým
Hudy, paklize reagujes na starsi prispevek, ci takovy, ktery byl napsan pred mnoha jinymi a tva reakce se jich netyka, citaci pouzij. Ale citovat i to, co je bezprostredne nad Tebou je zbytecne-zabira to misto a pak na jedny strance je akorat par prispevku.

Hanibale, stiznosti na clena tymu sem fakt nepatri.
 

DeletedUser

Guest
tohle je kritika moderátora a na fórum nepatři, pokud máš - máte proti thaossovi nebo jinému moderátorovy výhrady napište hlavnímu moderátorovy fóra.
jinak teď vás thaoss naštval, já třeba jindy štvu hráče, když na fóru vytáhnu balíček karet :)
vychladněme, věnumme se hře a zde diskutujme v klidu bez zbytečných emocí
 

DeletedUser

Guest
Tady nejde o naštvání, jde to že svou funkci naprosto nezvládá.
 

DeletedUser

Guest
opět, vy ho neodvoláte, my ostatní moderátoři též ne , tak jedině hlavní moderátor, napište mu, on posoudí zda jsou vaše výhrady oprávněné či nikoli.
 

Thasoss

Grepolis tým
Rekni me v cem nezvladam, kdyz uz me tu musite kritizovat? Ze jsem Vam to tu ihned nemazal, nerozdal karty a nekterym ban? Neni problem...
 

DeletedUser9072

Guest
tohle je kritika moderátora a na fórum nepatři, pokud máš - máte proti thaossovi nebo jinému moderátorovy výhrady napište hlavnímu moderátorovy fóra.
jinak teď vás thaoss naštval, já třeba jindy štvu hráče, když na fóru vytáhnu balíček karet :)
vychladněme, věnumme se hře a zde diskutujme v klidu bez zbytečných emocí


Dobrá, já bych tady vznesl dotaz směrem k vedení aliance Tajemný řád Fénixe.
Jsem přesvědčen, že hráč mirrain skončil s hrou už dávno a jeho účtem mě oslovil s nabídkou úplatku jiný hráč z jejich aliance. Co k tomu řekne Storm a spol ?
 

DeletedUser

Guest
Bylo by o Thasosse férové, aby se této debaty vzdal a nikterak nezasahoval a nepřispíval. Jako bývalý hráč Fénixu je pouze jednostranný. Tudíž pokud si thasosy férový, nechej to na ostatních moderátorech a nikterak do této debaty nezasahuj!
 

DeletedUser9072

Guest
Rekni me v cem nezvladam, kdyz uz me tu musite kritizovat? Ze jsem Vam to tu ihned nemazal, nerozdal karty a nekterym ban? Neni problem...


Milý hochu, právě jsi se dopustil bezdůvodného vyhrožování. Nechtěl jsem, ale nyní jdu napsat na hlavního moderátora s požadavkem na tvé odvolání v funkce moderátora fóra.
 

DeletedUser

Guest
stačí vynecháme thaosse, klidně sem na vás budu koukat já, mne neznáte ze hry, na tom to světě kde jste nehraji :)

hanibale, thaoss nechtěl říct, že teď bude kartovat zbytečně, jen řekl že se snažil o to, aby to bylo v klidu, což se obával, že bez úprav, hlídání a upozorňování nebude, nechat vám volnou ruku k diskuzi, jinak napsat hlavnímu moderátorovy máš právo
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10127

Guest
pro moderátory:
když už jste teda tak nestranní a otevření k problémům, tak by mě docela zajímalo kdo a proč v noci smazal ten prvotní Hanibalův přízpěvek tady v kavárně?
mohl by mi prosím někdo z moderátorů odpovědět? nebo je to snad tajné? nebo jakou cestou se můžu dozvědět kdo to smazal? děkuji
 
Nahoru