• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Iota

DeletedUser9072

Guest
pro moderátory:
když už jste teda tak nestranní a otevření k problémům, tak by mě docela zajímalo kdo a proč v noci smazal ten prvotní Hanibalův přízpěvek tady v kavárně?

To by mě také zajímalo, kvůli mailům to určitě nebylo, protože u opakovaně zveřejněného příspěvku najednou stačilo ty mailové adresy smáznout.
 

Thasoss

Grepolis tým
Michalvaluch: Pozor, ted uz sem tahas pravidla hry. To resi Support, ja jsem pouze moderator fora. Bavil jsem se o tom, ze pokud v teto diskuzi budou porusovana pravidla, nebude mi zalezet na puvodu vinika.

Hanibal: Kolega do duvodu uvedl pouze poruseni pravidel. Presny duvod vi jedine on sam, nicmene asi uznal za lepsi toto utnout ihned.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
Michalvaluch: Pozor, ted uz sem tahas pravidla hry. To resi Support, ja jsem pouze moderator fora. Bavil jsem se o tom, ze pokud v teto diskuzi budou porusovana pravidla, nebude mi zalezet na puvodu vinika.

Ale vždyť ty pravidla porušuješ i Ty, když v tomto fóru píšeš o Plague lživé informace, že zakazuje Plague přestup k Fénixům atd. Stavíš se na stranu těch, kteří ty pravidla hrubě porušily.To není porušování pravidel Moderátorů?
 

DeletedUser9072

Guest
Pro Thasoss

...pozor na mazání částí přispěvků hráčů. Vymazáním části textů děláš z vážné diskuze kabaret. Začínám si opět myslet, že je tvým cílem znevážení a zesměšnění celé této nechutné záležitosti.
 

Thasoss

Grepolis tým
Ja psal neco o tom, ze Plague zakazuje prestup? Precti si celou diskuzi od zacatku. A od kdy je poruseni pravidel hry to, ze souhlasim s tim, kdo podle nekoho jineho porusuje pravidla hry a nevi to o nem na sto pro?

Hanibale, smazal jsem jen narazku, ktera by druhou stranu mohla dohnat k vulgarismu.
 

DeletedUser10128

Guest
Kluci ale vy se bavite jeden o koze a druhy o voze...
Thasoss- se bavi o pravilech na foru.. Ty ho zajimaji..
A vy se bavite o pravidlech ve hre.. ty ho nezajimaji.. On jen kontroluje prispevky tady na foru, aby nebyly vulgarni...
Ale to jestli je v nich pravda a nebo lez mu je uplne sumak... :D
 

DeletedUser9072

Guest
Ja psal neco o tom, ze Plague zakazuje prestup? Precti si celou diskuzi od zacatku. A od kdy je poruseni pravidel hry to, ze souhlasim s tim, kdo podle nekoho jineho porusuje pravidla hry a nevi to o nem na sto pro?

Hanibale, smazal jsem jen narazku, ktera by druhou stranu mohla dohnat k vulgarismu.

Podívej se Thasoss, napsal jsi to a jestli to tam už není, tak jsi to prostě dodatečně smazal či upravil jak je tvým zvykem.
 

DeletedUser10127

Guest
Jirko, mě se k tomu již nechce vyjadřovat, mě šlo o mirraina, protože to byl dobrý chlap a nechci, aby tady vypadal jako pitomec, v tom bude něco doufám jiného,.
Martine, do včerejška ten hráč (nick toho hráče) existoval, pokud by to byl jak píšeš dobrý chlap, tak by se k tomu postavil čelem a zřejmě by se to snažil tady vysvětlit on sám.. bohužel už nehraje tak nezbývá nic jiného jak se dohadovat.. nicméně jde o porušení pravidel hry a k tomu nemůžu být potichu.. jen mě mrzí, že víc jak tato věc se řeší nějaké upravování textů nebo nějaká náklonnost
moderátora vůči vaší alianci..:(
 

Thasoss

Grepolis tým
Hanibale, dokud nebudes vice konkretni, nemohu ti poradne odpovedet. Hudyne jsem smazal dve citace prispevku, ktere byly primo nad jeji reakci=zbytecna citace. Jeste predtim jsem ale umazal Stormovi jednu narazku, na kterou by nemusel jura reagovat v souladu s pravidly, pozdeji jsem umazal dalsi narazku, tentokrat od jury.
 

DeletedUser10127

Guest
Michalvaluch: Pozor, ted uz sem tahas pravidla hry. To resi Support, ja jsem pouze moderator fora. Bavil jsem se o tom, ze pokud v teto diskuzi budou porusovana pravidla, nebude mi zalezet na puvodu vinika.
a můžeš mi teda vysvětlit, jak se mám bavit o tomto problému ve veřejné kavárně, aniž bych se m zatahoval pravidla hry i když byla jednoznačně porušena??
 

Thasoss

Grepolis tým
Mne nevadi, ze je tu probirate, mne vadi, ze je probirate ve spojitosti s mou (ne)zaujatosti, hlavne. Coz neni zcela na miste, jelikoz ja mohu trestat pouze za poruseni pravidel fora.

A stale plati, ze poruseni pravidel hry se ma hlasit na foru a ne to propirat na foru-zde to totiz nikdo nevyresi.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser10127

Guest
Hanibale, dokud nebudes vice konkretni, nemohu ti poradne odpovedet. Hudyne jsem smazal dve citace prispevku, ktere byly primo nad jeji reakci=zbytecna citace. Jeste predtim jsem ale umazal Stormovi jednu narazku, na kterou by nemusel jura reagovat v souladu s pravidly, pozdeji jsem umazal dalsi narazku, tentokrat od jury.
proč promazáváš "narážky" a hodnotíš jak by mohl na ně někdo reagovat?? ty znáš Jirku? znáš Martina? pokud ne, nechej to na každém z nich a upravuj až k něčemu dojde... děkuju
 

Thasoss

Grepolis tým
V tom Ti nevyhovim, tohle se dela z duvodu prevence :) Diskutovat muzete i bez toho, ne? Nebo to jinak nezvladnete? A az k necemu dojde... to uz bude pozde.
 

DeletedUser10127

Guest
myslím že to zvládneme, a pokud ne, tak budeš mít akorát trochu víc práce..:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9072

Guest
Hanibale, dokud nebudes vice konkretni, nemohu ti poradne odpovedet. Hudyne jsem smazal dve citace prispevku, ktere byly primo nad jeji reakci=zbytecna citace. Jeste predtim jsem ale umazal Stormovi jednu narazku, na kterou by nemusel jura reagovat v souladu s pravidly, pozdeji jsem umazal dalsi narazku, tentokrat od jury.

Jak mohu být konkrétní, pouze vím, že hledám nějakou část textu, kterou jsem tu četl a ona tam už není. To si jako myslíš, že vše kopíruji a ukládám, abych ti pak mohl dokazovat, co mažeš a měníš ?
 

DeletedUser10127

Guest
O praci nejde, jde o to, ze potom dojde rovnou k trestum.
je škoda, že se tu řeší slovíčkaření, ale samotný problém jde do ústraní..:(
tak trochu mi to připomíná nedávnou aférku hrubého porušení pravidel ze strany DW, o které se dál už nemluví, jen se snížil odchodem hráčů počet na Iotě....
 

DeletedUser9072

Guest
Dobrá připomínka a nejpikantnější na tom všem je, že hlavní viník a aktér té aféry stále hraje bez trestu a hádejte všichni, v jaké alianci je :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru