• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Iota

Thasoss

Grepolis tým
vyřešte to jako my, vyhodili jsme skříně a postavili šatnu. cena pod dva tisíce . prostoru je tam jako v deseti skříních a místa to sežralo málo. a to bydlíme ve tři plus jedna v paneláku. už to od nás okopírovala hromada známých a všichni jsou spokojeni :)

Btw, pokud se jedná o nějakou jednoduchou skříň, není jednodušší než jí kupovat a shánět si jí prostě sestavit? :) Panty jdou sehnat, dřevo taky... sice to nebude s nějakýma okrasnýma hranama atp...
 

DeletedUser9072

Guest
Btw, pokud se jedná o nějakou jednoduchou skříň, není jednodušší než jí kupovat a shánět si jí prostě sestavit? :) Panty jdou sehnat, dřevo taky... sice to nebude s nějakýma okrasnýma hranama atp...
Ne, například Ikea má jednoduché skříně za nižší cenu, něž stojí materiál na výrobu podobného nábytku.
 

Thasoss

Grepolis tým
Nevím, já skříně vzhledem k svému věku nekupoval... ale pomáhal jsem jednu skládat :) Vyšla na cca 600 korun a je celkem velká... jak přesně, to nevím, musel bych hledat metr a přeměrovat. Asi záleží u té ceny i na prodejně a celkově na lokalitě... co čert ví.
 

DeletedUser

Guest
no já to neposkládám, stačil mi stul PC i s poličkami, dle návodu poskládáno za hodinu, dle mého přítele a jeho otce šest hodin, asi nám skříně budou montovat někdo z prodejny .
 

DeletedUser9072

Guest
To zvládneš, u nás celou kuchyni z Ikei montovala manželka sama, já měl tou dobou hodně zakázek a ona to zvládla na jedničku i beze mne:).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
mám nervovou dystrofii a hrabovité držení prstů, zvládnu max zahrádku ? já si bez velkých nůžek neotevřu ani tatranku :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Tak to nechci nic říkat, ale dva chlapi na jednu poličku k PC a 6 hodin? No teda :D Já dal dohromady malou skříňku s dvouma dveřma a jedním šuplíkem dohromady sám za hodinku a půl :D
 

DeletedUser9072

Guest
mám nervovou dystrofii a hrabovité držení prstů, zvládnu max zahrádku ? já si bez velkých nůžek neotevřu ani tatranku :)
Tak to je nemilé, vím co to je trpět podobnou nemocí. Žena má aKtivní Reumatoidní artritidu už skoro 20 let a napadeny má hodně i prsty na rukou. Nicméně se snaží s nimi denně cvičit a tak zvládne ve dnech, kdy jí nemoc tak netrápí i takovéto práce.
 

DeletedUser

Guest
no jo thaossi občas se doma bavím, mám živě pat a mat, no ale každý neumí všechno, že :)
Hanibal, jenže já mám potíže furt s držením ruky nejhorší v zimě, taky těžkou artrózu, občas v nocí mne zbudí chlad, nemůžu najít ruku, je nehybná, necítím ji, neležím si na ní a hledám, ji plácáním všude kolem ramene ji najdu, schovám pod deku a jdu spát, ráno už je v pohodě, prý je to od kloubů :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Tak tohle naštěstí znám jen právě tím přeležením... což se stává dost často, že si jí já šikovnej přeležím :-O Pak má člověk pocit, že sahá na cizí ruku, když si na ní tou druhou, pohyblivou sáhne.
 

DeletedUser

Guest
no jo, jen že já si na ni neležím mám ji třeba za hlavou ne pod hlavou
 

DeletedUser

Guest
zas mám občas hezký zážitky, v zimě mne před barákem zradilo koleno, podlomilo se a já na zemi, teď jak nahoru, nebylo o co se opřít, ulice není frekventováná a vidím auto policie, mají pomáhat a chránit, já na zemi, mávám na ně, ukazuji, že mají vystoupit a tak mne zvedl policajt, tím to mu děkuji, třeba někdo z policie čr hraje grepolis :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Mě nadzvedla ze židle do stropu ta neodpostatněná kritika. Jestli si neuvědomuješ, celou dobu jsme byli mimo téma.
 

DeletedUser10127

Guest
je tady někdo kdo by mi dokázal odpovědět proč může jurášek dostávat bany a pořád hraje?ban má už asi 3-4x co vím.Moje spoluhráče z aliance se banují ve velkým když tady dokonalý brečí tak kde je ta fair play o které se píše v pravidlech
když máš tak dobré informace, tak určitě víš kolikrát byl ten BaN neoprávěný??
 

DeletedUser

Guest
lidi teď jsme to tu uklidnili a zas jedem, nechtějte ať najdu sultanovy výhružky banány a to byl hlavní moderátor, my jsme hodnější..
znova tu vše vysvětlovat, že jsou dvě možnosti, první je mazat, upravovat, upozorňovat na uklidnění situace.
druhá je nechat hráče ať se pohádájí a věřte, že na karty často dojde ...
michalvaluch, od nás banán nebyl , tak my nemůžeme vědět zda byl oprávněný, na to jsou tickety
 

DeletedUser

Guest
Ale my chceme jenom odpovědi na otázky...
A hádky tu snad ohlídáme? Je nás na to víc... :)
 

DeletedUser

Guest
,ale my neznáme odpovědi na věci BANu ve hře to zná jen support snad víte, jak vyplnit ticket a zeptat se,
 
Nahoru