• Vážení hráči, Dne 20.3.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.308. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Kappa

DeletedUser

Guest
Nu a jak je dobrým zvykem, otevíráme kavárnu pro pokecání si o všem co se světa týká:)
 

DeletedUser6162

Guest
Dotaz: Pokud je v nastavením napsané, že dobývání bude pouze 16 hodin.

Bude tam i výzkum "Demokracie", že nepřítelova dobývání města na mě bude trvat o 10% delší? Pokud tam nebude, tak bude trvat dobývání pouze 16 hodin a bez tohoto výzkumu.
 

DeletedUser7382

Guest
Já bych řekl, že je to omezeno jenom vzpourou. Ale kdo ví, třeba odpoví opak ...
 

DeletedUser6162

Guest
V této světě nepůjde vyvolat vzpouru, tam není systém vzpoury, ale je tam dobývací systém.
 

DeletedUser7382

Guest
:grr Já jsem nepsal, že je tam vzpoura. Jen jsem uvedl předpoklad, že tam demokracie bude a že to bude nejspíš nadále omezeno pouze vzpourou.
 

DeletedUser6162

Guest
Sultan napsal: Zítra v průběhu dne, takže o půlnoci ne, takže může být dopoledne i odpoledne.
 

DeletedUser

Guest
uf,
demokracie bude..:) jako vsude jinde..:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Nastavení super. Bude to akční svět, ale já už na to masivní klikání nejsem:)
Budou to řežby. Dokonce i 100 hráčů do ali super. Jen ta morálka to podle mě kazí, ale to se dá skousnout.
 

DeletedUser231

Guest
Hra je přetížená kvůli přívalu nových hráčů... server nestíhá pobírat tak vyčkej a ono to půjde neboj...
 

DeletedUser

Guest
KDy?? :grepolis už tam chci bít :cool:

35 hráču a já ne!! :grepolis to není grepolis!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nejde nejdne nejde... :(:(:( fatk je to přetížením...? koukám jinejm to evidentně jde... páč tam hráči přibívají...

huráááá jsem tam...:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
sakra ma to nadherny nastaveni ten svet :) jen skoda ze neni cas hrat aktivne :(
 
Nahoru