• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Kappa

DeletedUser

Guest
Rada

Zdravim, prosim ta, nevies, co by som mal spravit, ked mi neprisiel aktivacny mail na mailovu adresu? ...uz som si nechal poslat aj novy aktivacny mail, ale stale mi nic neprislo, a neviem si tak moju mail adresu aktivovat a neviem prispievat na forum ally...

Toto mi poslal jeden hráč, poradíte?
 

DeletedUser40

Guest
Teď trochu odbočím: jak to vidíte s budoucností světa Kappa? Dokážou se v budoucnu prosadit momentálně vévodící aliance (New Conquerors, Hells Gladiators, Joekers apod.)? Jaké poznatky jste během pár dnů hraní na tomto světu získali, má svět pro Vás dobré nastavení? Těšíte se na stavbu Divů světa? Povídejte, přehánějte!
 

DeletedUser

Guest
Joekers

Za vedení této ali, my bychom se rádi udrželi, ovšem přání, nejsou skutky a je dost náročné udržovat tak velkou ali...snad toto sousto užvýkáme..jinak ostatním ali přeji jen pohodu, je to trochu víc agresivní svět něž jsem zvyklý, ale jede to :)
 

DeletedUser

Guest
podle mne ne malo takovejdle alianci vydrzej sbiraj kazdyho hrace jen aby se zapsaly do sine slavy ale jak pak pride na boj tak se behem par dni rozpadnou :)
 

DeletedUser942

Guest
Teď trochu odbočím: jak to vidíte s budoucností světa Kappa? Dokážou se v budoucnu prosadit momentálně vévodící aliance (New Conquerors, Hells Gladiators, Joekers apod.)? Jaké poznatky jste během pár dnů hraní na tomto světu získali, má svět pro Vás dobré nastavení? Těšíte se na stavbu Divů světa? Povídejte, přehánějte!

Jo, to je vždycky věštění, která aliance bude úspěšná. Ale pár úspěšných postupů bych řek že se opakuje.
První je třeba postup Joekers - berou co nejvíc hráčů od začátku, na rostoucí ali se hráči dobře nabalujou. Nevýhoda je, že tohle chce hrozně moc práce od vedení aliance, musí dlouhodobě nabírat nové a vyhazovat/rozebírat neúspěšný, školit nováčky, korigovat nespolupracující hráče...

Další možnost je posbírat na začátku pár osvědčených hráčů a přibírat pomalu další - výhoda je, že od začátku všichni vědí co dělat a bez velkýho úsilí aliance funguje. Nevýhoda je, že odchod několika málo hráčů s aliancí těžce zacvičí.

Třetí možnost je budovat "přátelskou" alianci. Od začátku se bere radši víc hráčů, jsou malý nároky na nový hráče, aliance nevyhledává boj ale soustředí se víc na obranu a hledání DoN. Hodně agresivních hráčů na tohle řekne, že je to cesta do záhuby - vůbec ne. Taková aliance dává šanci hráčům co hrají třeba jednou denně ale pravidelně, s dobrým náborem a diplomacií vytvoří ali se skvělou obranou a budou velmi oceňovaní spojenci.

Určitě jsou i další, rád o nich uslyšim.
 

DeletedUser

Guest
Faktem je, že jen čas ukáže, jak to doopravdy bude. Musí se oddělit zrno od plev a to je docela dlouhej a naročnej proces. Takže uvidíme.


Já osobně preferuju míň hráčů, lepší kvality. Lepší komunikace a možnost se stoprocentně spolehnout na druhého.

Ale je to věc názoru.
 

DeletedUser

Guest
Ano. Na mém ostrově na mě neustále útočí New Conquerors.

Jsem z aliance Joekers a mám obavu, že budeme s nimi vést válku.
 

DeletedUser5002

Guest
Šel jsem si sem trochu zabojovat a mám na svém ostrově samé farmy :( jediný co za něco stojí tak ten je zase slušnej, tak to se mi nechce napadat. Já mám pech.
 

DeletedUser

Guest
zatial to má všetko čas ja som u maratonu kde mi je dobre :p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hh to jsem na tom stejne jak ty firze :D snad se najde nekdo pobliz kdo bude chtit zavalcit ...
 

DeletedUser

Guest
njn restartuj účet a doufe že se dostaneš mezi nováčky dravce:)))
platí pro oba..
ne vážně, je sice pech mít na ostrově farmy, ale hra enní o jednom městě na jednom ostrově že ano...:) chce to jen vyrůst..
 

DeletedUser

Guest
no radsi mezi skuseny a aktivni hrace :) a ne novacky to by asi nebylo moc ferovy :D

to ne ale tak doufal jsem ze zacatku ze to uz bude zivy tady a zatim jsem narazil na samy mrtvoly je jasny ze postupem casu se dostanes nekam do horky linie snad :d ale na to ze to jede na 3 tak jsem tu cekal o to vic boje hend ze zacatku :)
 

DeletedUser

Guest
Ako je to na tomto svete z dobývaním ?

Ak prerazím obranu a som už v meste s OL, začínam brániť 16 hodín ?
A počas tej doby aby mi nezničili OL prípadne utoky, je potrebné ubrániť more aj pevninu, alebo stáči len pevninu ?

Diki, za rady.
 

DeletedUser

Guest
musis ubranit jak pozemku tak pristav ole :D je to furt stejny akorat dobyvani trva 16 hodin misto 12 coz mne docela dnes prekvapilo ale budiz no ...:-/
 
Nahoru