• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Kappa

DeletedUser

Guest
Takže ak mi zničia birémy, ale vojakov nie tak aj tak pridem o OL ?
Diki.
 

DeletedUser

Guest
jj kdyz ti neco sejmout jak pozemku bo pristav tak jedes zpet domu no :D

jiank se mrkni do wifi bo jak se to pise tam to je naspany presne a jasne jak funguje starej dobejvaci system :) ;)
 

DeletedUser

Guest
Všimli jste si, že aliance Argejské království jsou v podstatě Lidožrouti z Thety?
 

DeletedUser5002

Guest
Nejspíše chtějí začít bez vazeb na minulost. Ale věřím, že chuť k jídlu jim zůstala.
 

DeletedUser7261

Guest
Lidožrouti na Thetě moc nefungovali, byl to spíše stín slavnějších Lidožroutů z Epsilonu. Inu, do stejné řeky se vstoupit dvakrát nedá :)
 

DeletedUser

Guest
Ano, už tu to psal Los fejkos, naprosto neschopná aliance, která se prvním místem v žebříčku jenom zdála být silná.

Skoro totéž i Alfa. Tam, je-li některý hráč "nepohodlný", použijí proti němu komunistické praktiky - dobývají ho. Třeba Seminpan takhle skončil.
 

DeletedUser942

Guest
Seminpan na alfa rušil účet a odevzdával vesnice, to nebylo nepřátelský převzetí.
 

DeletedUser

Guest
Aha, tak to jsem nevěděl. Ale Firstazazel psal něco jiného. Ale může to být tím, že je s Alfou ve válce.
 

DeletedUser7261

Guest
Taky vám zmizely po dnešní údržbě jednotky? Mám jezdce na cestě a pojedou ještě asi 1000 let :-(
Místo ze statku se neuvolnilo a kasárna jejich stav taky neuvádí...
 

DeletedUser

Guest
zaznamenal jsem podobný problém na SK Grepu.. zdejším suppům to oznámím a zjistíme co se to děje..
 

DeletedUser7815

Guest
budliky budliky

1. rychlej svět, ty časy ohnů i šneka jsou překvapivé, bleskové :)))
2. jen nechápu tu dobu dobývání, ta měla být kratší, když je to vše rychlejší, asi když něco zvýhodní, snaží se pak něco znevýhodnit
3. přesto vše to ze začátku jde vždy pomalu, surky surky, kde jste?
4. těšil jsem se na vzporu, pořád ted byl starej dobývací systém a ten chaos při vzpourách mě víc asi bavil, ale co už, že?
5. já se těch divů nedočkám, tak dlouho to plno lidí nevydrží a vždy odchází.. uf uf
6. vidím tu starý známý firmy, :)))
 

DeletedUser

Guest
premium

chcem sa opytat co sa deje z premium nemam tam nic aktyvne a vcera som to aktyvoval mame tento problem viacery u nas co sa deje?
 

DeletedUser7261

Guest
Já už se více jak hodinu nemohu na Kappu přihlásit. Jak mám potom bránit své město? Jak si mám plánovat útoky?

Chápu krátkodobé výpadky, ale hodinový je trochu moc, nebo ne?
 

DeletedUser

Guest
stale nejaky problem

neviem preco ale tu na Kappe stale nieco nejde dufam ze na tom pracuju
 

DeletedUser7818

Guest
přihlášení

já se nemohu přihlásit take
dobře že vim že to maji i ostatní..chvílema sem si myslel ze to je chyba u mě
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4608

Guest
Nesouhlasím stím,že byl zablokoval na 5 dní, hráč *****.Za to,že nestihl nazdílet hráče kterého si pozval na ostrov a za to ho zablokovali.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
pokud má dotyčný hráč problém s tím že byl potrestán, musí napsat na support a tam to vyřešit. Spekulace o tom proč byl nebo nebyl zablokován tady těžko budeme řešit
 
Nahoru