• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Kappa

DeletedUser

Guest
Tresty jsou dane, v poradku, statistika, byla uvedena pouze jako priklad,odnikud jsem ji neprevzal,ale nemeni to nic na tom,ze podle toho co tu pisu nejen ja,ale i dalsi,tak ocividne svou praci v urcitem smeru odvatite spatne,protoze jak je zde videt,podobne zkusenosti s multi acc tu ma vicero lidi a ze strany supportu se nic nedeje a nikomu neni znamo v podstate proc. Pokud se neco deje,tak ulovi takovou malou rybu ve velkem rybnice,jako je zde probirany hrac.
Jinak receno, pokud bych to mel uvest priklad,tak nejlepsi co mne momentalne napadnul je ze soudnich sini.

1) Vrah nekoho zabije
2) Vojak nekoho zabije

Vyse trestu podle jedne tabulky "oko za oko, zub za zub" a ted tedy vyvstava opet otazka:

Jestlize je zabiti trestny cin, zaslouzi oba stejny trest podle teto zminene tabulky?

Vrah sel zabit s umyslem,chtel skodit a ukoncit neci zivot pro svou potechu.
Vojak sel zabit s tim,ze zabije protivnika,aby osvobodil kamarada napr. ze zajeti,ale proc sel zabijet,protoze chtel pomoci.

Takze co se tyka naseho hrace, rikej tomu orodovani,je mi celkem jedno,jak to nazves,ale ja pouze srovnavam fakta.


Je to v podstate uplny ten sami pripad,co se tu probira. Nekdo multi acc zaklada umyslne a nekdo chtel proste pozvat pritele.

Jinak teda,kdyz uz nad tim uvazuju jeste zpetne,tak tech 200 zlatek se za pozvani pritele opravdu vyplati ;) ... ten clovek ma ted BaN a o zlatkach se mu muze akuat tak zdat......


Super kseft,...urcite ho beru vsemi deseti....... /takovy vyrobky jsou zadarmo drahy/
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
mluvite tu pekne ale sultane porad tu mluvis o pravidlech a postihach ... dostanes postih za to ze na jeden ucet se prihlasujes z vice ip adres , ale je 21 stoleti a muzes se prihlasit z vicero mist ..napr , z prace, z domu , z kina, ze skoly , z kavarny , z dovolne kdyz ses v hotelu atd. nechapu jak v 21, stoleti je trest za prihlasovani z jinych ip adres , to je ale omezovani teto hry a v podstate podstata teto hry, tlacite hrace aby to hraly pouze z jedne ip adresy ale to pak muzeme hrat simcity a kliknout si jednou denne na domecek a neco postavit . Nahravate jenom tem kdo jsou doma a nic nedelaji , normalni clovek chodi do prace a pripojuje se v praci atd. je na tom neco spatne aby za to clovek byl trestan?

Lorde nemluv o fejkovi takhle ho napraskat .-)
 

DeletedUser

Guest
Luco motas tu paty pres devaty ;) clovek ktery se prihlasuje z vice IP adres neni trestany,pokud ovlada pouze JEDEN UCET.
 

DeletedUser

Guest
bohuzel te musim poopravit , je :) sam sem toho dukazem :) a neni to pate pres devate nez sem to dopsal debata se stocila jinam .-) ale na to tu clovek nemuze poukazat a ani si postezovat , jelikoz mu hned smazou prispevek XD nebo support neodpovida ale na druhou stranu aspon nekteri muzou kydat spinu o tom jakej je clovek podvodnk , protoze mas preci zablokovany ucet.

toto je nedomysleny protoze zablokovat ucet z duvodu ze se na ucet prihlasujes z vicero ip adres v dnesni dobe je asi zvlastni.
 

DeletedUser

Guest
Lucca z tohoto důvodu Ti nikdo účet nezablokuje.. pokud ano tak je to chyba, kterou by admin napravil..
 

DeletedUser

Guest
sultane prave ze jo proto tu akorad otravuju a bych byl rad kdyby se nad tim nekdo pozastavil , pokusim se problem prereferovat nekomu kdo bude pak kompetentni k tomu, zatim support se k tomu stavi absolutne 0 . nekomunikuje a kdyz jo odepisemi to co by zvladl zak na 1. stupni zs ... okopirovat paragraf za pripojovani z vicero ip adres s doporucenim nepripojovat se z kavaren ... opet se budu opakovat je 21, stoleti.. da se pripojit i z vlaku nebo v autobuse toto pravidlo by jse melo opravdu prehodnotit , jenze kazdy si toto pravidlo muze vysvetlit po svem

cim ji napravi? ze mi da ban stim ze se na me muze utocit? to uz rozhodne zpet nevrati ...
 

DeletedUser

Guest
podívej, pokud se vědomě hlásíš ze stejného místa jako někdo jiný tak ho máš úvést do sdílení, nepleť si pojmy z dojmy, pokud to dobře chápu tak nejsi trestán za více IP ale za neohlášenné sdílení.. nevím, pokud support nereaguje, napiš adminovi
 

DeletedUser

Guest
sultane ja ti rozum ale ja se s ip co mam doma se snikym nedelim ... a mam tu na notasu nebo na pc ..podle toho v ktere mistnosti jsem , v praci se loguji na pc na kterem jsem ale budova je MV a je v ni dalsich 40 lidi a nezusim jestli nekdo hraje grep nebo ne , u zeny v praci kdyz jsem si myslim ze jsem sam ... ale napr. kdyz jsem byl ve skole , zapnu notas tak me se to napr automaticky prihlasi coz si ani neuvedomis a pak to vypnu ale tak to snad suport sakra vidi ..kolikrat se lognes na jaky ucet podle ip , a to se nebavim o dalsich moznych jinych pripojeni kdyz ses na dovolene . a snikym nesdilim a nemam ani zastup na ucet a ani ke mne nikdo nechodi ... tak nerozumim z jakeho duvodu mi da support ban za 1.3 s vysvetlenim ze mi posle okopirovany pravidlo 1.1 a 1.2 bez vysvetleni ..tomu je nerozumim a support ani nekomunikuje , to je muj cely problem ...

ale tak snad o tom je hrani grepolisu a ne o tom se prihlasovat z jedne ip a klikat jak simcity jednou za den kdyz sem doma , normalni clovek chodi do prace atd. tak logicky se prihlasi z vice ip adres . to je pak zvyhodnovani nezamestnanych a nemocnych co jsou doma .. kdyz budes v nemocnici dostanes taky ban ? protoze tam maj vifi ? to je nedomyslene a na to se tu snazim upozornit ... toto pravidlo by potrebovalo novelyzaci ...a poupravit vyklad tohoto pravidla ... dekuji za pochopeni
 

DeletedUser

Guest
už nevím jak bych to napsal.. za toto se bany nedávají...pokud jsi ho dostal, žádej vysvětlení, je li nedostatečné žádej delegaci k adminovi, píšu to po x té..
 

DeletedUser

Guest
po x te .On proste nereaguje :) a az bude reagovat za 5 dni je mi to k nicemu, snazim se poukazat na nesmyslne pravidlo a od toho jsou fora aby se vyjadrily i ostatni hraci ne je jen ja a support ...... ale chapu a dik
 

DeletedUser

Guest
Tak ono o komunikace se supportem si udela obrazek asi sam :) Nekolikrat jsem s nimi prisel do styku a bohuzel az na JEDNU vyjimku musim v tomto smeru s Lucoou souhlasit ;)

Z x,y,z pripominek muze rict,ze kdyz pominu nick a zmenu pozdravu,tak jedna zprava je stejna jak druha,druha stejna jak treti,proste jak pres kopirak.


To ze na support chodi hafo totalne nesmyslnych stiznosti nebo pripominek,to je mi celkem jasny, ze odpoved musi mit stejne jako zadost nejakou hrubou kostru,toho je mi taky jasny,ale pokud se resi nejakej konkretni problem, tak vsesko nejde resit, jak rad pouziva Sultan "v obecne rovine" nekdy je proste potreba se na problem podivat bliz.

Nevim,nechci do supportu rypat skrz programovani atd,urcite jsou tam lidi,kteri tomu nejakym zpusobem rozumi,ale z vyse uvedenych zkutecnosti vyplyva,ze komunikace s hraci proste vazne a chybi tomu nejaka vstricnost.

Myslim si,ze na takovem miste by meli byt lide,kteri nejen rozumi sve praci,ale hlavne jsou ochotni komunikovat s lidmi. Pokud jedna z techto veci nefunguje,tak je to podle mne spatne.

Podle toho co zde ctu,tak hodne hracu se tu potyka se stejnym problemem, ktery by se dal souhrne oznacit slovem "neochota" splni to nejdulezitejsi a podle vseho na zbytek kaslou.

Kdyby to byl ojedinely pripad,tak mlcim,ovsem pri takovem mnozstvi,to uz nejde hazet za hlavu.

Mozna to vidim spatne a moc cerne,nicmene mi to pripada jakoze, hraci byly,jsou a budou.

Bohuzel je treba taky zduraznit to,ze na jedne strane chce Inno vydelavat a sazi vsude reklamu v domneni,ze si hraci koupi Premium a na druhe strane, pokud hrac nebude spokojen se supportem a s hrou v globale,tak nevidi duvod investovat do hry treba jen 100kc.

Jak je nebo neni support vytizen,to nevim,do toho se motat nebudu,nicmene cekat nekdy i 15 a vice hodin na odpoved,to je trochu alarmujici a kdyz uz tu odpoved dostane,tak se v ni krome par linku stejne nic nedozvi.

Takze se ptam, je tohle spravny pristup?
 

DeletedUser

Guest
je konecne me nekdo pochopil co jsem chtel rict ... a ze toto je presne zpetna vazba na forum co ma byt mezi : moderatori - hraci ..... hraci - moderatori

nikdo z nas nema potrebu hanit praci moderatoru nebo neco podobneho, Kdyz support nefunguje jak ma pak se tu neda dovolat spravedlnosti a jen je vetsina umlcena neochotou a ztratou vubec chuti k hrani hrat tuto hru , kdyz neni spravedlnost , reseni ,potrestani ... chapu ze je toho asi dost takovych zadosti , tak je potreba upravit kapacitu supportu.

Pak se ti co podvadeji ze fejku jenom smeji jak zas ochcali co slo a ti co se na to snazi poukazat dostanou trest.

ja cekam opet zas dva dny ....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nostredemus velice pěkně napsané :grepolis .... ty čekáš jen 15h? :-O to máš dobrý :) ... Něco se prošetří bez přiložených důkazů během dne, při podání žádosti a něco, co přiložíš i s důkazem se už táhne 3 den a nic ... taktéž stížnost dnes v 17 cosi už bude druhý den bez odpovědi ... tak kde jinde to chcete řešit než tady (pro ty, co mi napíšou zase support, tak slušně říkám, že dotazy IGNORUJÍ - možná po 3 dnech překopírují paragrafy)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7815

Guest
jj

jj, support reagoval pozdě a nic neřešil, protože nechtěl... opravdu to nebylo rozumné řešení celé situac, to je fakt...

jinak jak to tu už nákej kolega psal, ve firmě je 100 lidí, jsou všichni za jedním fyzickým "fajrvolem" to znamená že všichni mají 1 ip adresu, můžou např. 3 hrát grep 2 roky , neví o sobě, neznají se, nepotkávají se a neví že to hrají, pak jednoho z nich někdo práskne, zabanují ho a zjistí se, že na stejné ip adrese jsou další 2 , jednoho zabanují např. na 5 dnů, druhým účty zruší a nedovoláš se ničeho, to jsem zažil už dvakrát a nic s tím neuděláš, přitom jsi nic neporušil, sdílení jsi nemohl dát, protože jsi sakra nevěděl, že tam někdo hraje taky... to je klasický příklad, který by se měl vysvětlit a admini by to měli řešit individuálně ale to se neděje, to je např. špatné a nespravedlivé, howg
 

DeletedUser

Guest
dotazy se neignorují, lucca má odpověd v systému tak nevím na co si stěžuje,
Pokud někdo čeká na odpověď tři dny tak to rozhodně není správné, ale rozhodně to není pravidlo, uvědomte si že všichni zde jsme dobrovolníci, a hlavně lidé, takže pokud je někdo neplánovaně mimo může se odpověd pozdržet..
Pokud někdo říká že Vás ignorujeme tak prostě a jendoduše neříká pravdu

EDIT: protože nechtěli? umíte číst myšlenky? že víte zda necheme nebo nemůžeme?
pokud mínite kydat špínu bez důkazů tak míním uplatnit pravidlo které Vám to zakazuje
 

DeletedUser

Guest
Sultáne, fajn, udělám si během dneška čas, a vše ti pošlu v osobce .... a co se týče kydání, tak support kydat může? ber to i z druhé strany ... my supprot zabanovat nemůžeme
 

DeletedUser

Guest
nechcete už probuh nechat obvinování moderátorů a lidí co se o nás starají at se nám líp hraje !!!!
fakt tohle číst, což nemusím, ale už mne nebaví koukat, že se tu chováte hůř než děti, stydte se...
to vám neni hanba, ti lidi místo, aby se věnovali více svým přátelům, či partnerům, jsou zde...
zaslouží si úctu ne to co tu předvádíte.
jsou online hry, kde marně zháníte moderátora, co má zkušenosti, trpělivost, dobré chování ba co víc nenajdete tam žádného a když max jednou týdně se přihlásí.
zde napíši dotaz, do hodiny nejpozději odpověd...
jo a uvědomte si nejen zde i v životě nebude vše dle vašich představ, tak hrajte či nehrajte, ale těm lidem kolem to tu neotravujte.
 

DeletedUser

Guest
Kydat spinu? Tak to mozna nazyvas Sultane ty. To ze je tu vseobecne "binec" za to my jako hraci nemuze.

A co se tyka toho tveho prava nas odriznout,tak je to dalsi absurdita,protoze nikoho neponizujeme, nikoho neurazime. Jen si v nasem demokratickem state stezujeme na to,ze je neco spatne a snazime se to resit.

Pravo mazat prispevky atd je sice pekna vec,nicmene dovolil bych si te odkazat sem

http://cs.wikipedia.org/wiki/Listina_základních_práv_a_svobod

Cokoliv smazes, tak v tomto smeru omezujes nase zakladni prava,coz hranici s ustavou CR
 

DeletedUser

Guest
nechcete to ho nechat, je to hra pro zabavu, nevím co si dokazujete, zda si zvedate EGO či remcáte, jako každý čech, ale ti lidi na, které remcáte si to nezaslouží...
 

DeletedUser

Guest
uvědomte si že všichni zde jsme dobrovolníci, a hlavně lidé, takže pokud je někdo neplánovaně mimo může se odpověd pozdržet..

Opet jsi mi nahral:


Tak jako neomlova nas hrace neznalost pravidel,jak jsi ty sam uvedl, tak to,ze funkci kterou zastavate dobrovolne vas neomlouva z toho,ze ji budete delat spatne.

Podzdrzet ano,ale vsecko ma sve meze.viz, to co psal Lucco. Jestlize nestihate, tak mate kontakty na Inno,tak pozadejte o posili.

Zduraznil bych, ze se nejedna o ojedinely pripad
 
Nahoru