• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Theta

DeletedUser5567

Guest
... to se zase nevyspím :-( proč tam není delší noční bonus? aspoň do sedmi
 

DeletedUser

Guest
Lituji rychlost 2 :-/ mohli dát 5 :-D ale zase morálka dobrý akorát to má být spuštěn zítra :grepoliso půlnoci?
 

DeletedUser5111

Guest
mohly by nočni bonusy byt dřive třeba už 22:00
a
svět by mohl byt rychlejši třeba 5
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no tak pôjdeš neskôr búvať :D

kto si počká ten sa dočká... no a ten čo tam chce byť hneď na začiatku, nech je celý deň pri PC a čaká :D (aj tak s najväčšou pravdepodobnosťou budem :D)

rýchlosť prečo nie rovno 50 ako bola na zz čo??? :D
 

DeletedUser

Guest
Nastavení světa se neplánuje měnit ani do budoucna...
 

DeletedUser

Guest
Jestli to je konečná fáze nastavení, to co jsem našel, tak to je luxus...
takže poslední otázka, jsou info na wikigrep pravdivé? :)

Lepší nastavení světa jsem ještě neviděl :)) konečně někdo vyslyšel mé prosby :D tedy až na tu morálku...ale zas slabší hráči tu jsou...tak ať něco maj
 

DeletedUser

Guest
až na tu morálku sem ohromě spokojenej hlavně že tam je starý dobývací systém
 

DeletedUser

Guest
Děkuji za kompliment ve jménu grepo teamu. Informace na wikině by měli být podle nynějšího nastavení, takže nejspíše správné.
 

DeletedUser

Guest
Když už tam ten noční bonus je, tak aspoň díky adminům za to, že není dlouhý. ;)

Jen škoda té aktivní morálky. Koukám, že casual hráčům se vychází vstříc ve všech hrách. :(
 

DeletedUser

Guest
nevím proč lidi chcou rychlost 4 nebo 5 je to moc ryhlé
 

DeletedUser

Guest
Rychlost

Jo a třeba 100 a už nebudu chodit ani do práce a budu hlídat kam mi kdo jede :p Myslím že rychlost 4 uplně stačí a je tak asi optimální,bude to taková odměna že budeme muset začít znovu po roce hraní na Alfě. Končí hodně hráčů a nemyslím že kvuli divům které budou stejně až za dýl začnou hrát znovu,možná jo jen ze zvědavosti ale jestli to pojede pomalu tak se na to znuděně vykašlou.
 

DeletedUser5111

Guest
rychlost 10 :) se dá z vladat i s praci ale bohatě stači hrál jsem to s rychlosti 25 a z vladat to s praci nic moc :(

hrál jsem nahttp://beta.grepolis.com/ tam jsme rozebiraly města ktere měly i 175 bodů s rychlosti světa 25 si město měl za dva až tři dny na max
 

DeletedUser

Guest
nejlapší je asi rychlost 4 to se dá zvládat s kombinací rýchlosti jednotek 2 :)
 

DeletedUser

Guest
beta

rychlost 10 :) se dá z vladat i s praci ale bohatě stači hrál jsem to s rychlosti 25 a z vladat to s praci nic moc :(

hrál jsem nahttp://beta.grepolis.com/ tam jsme rozebiraly města ktere měly i 175 bodů s rychlosti světa 25 si město měl za dva až tři dny na max
Ja tam byl taky a tam bylo dobře patrné jak jeduležitá spolupráce mezi hráči aliance pěkně sme si tam tou rychlostí zařádili ale to byl extrem :)
 

DeletedUser

Guest
Podľa mňa taká rychlosť nemá žiadny zmysel, len klikať a klikať vtedy to stráca podľa mňa čaro, veď čo je lepšie mať vybudovane mesto za tie tvoje dva dni alebo dajme tomu za mesiac stým že sa tešíš z každej novej úrovne budovy?
A ešte tu ktosi písal že v pomalej hre budu odchádzať hráči. Myslím že budu odchadzať aj v tej rýchlej, prečo? lebo ak máš iba klikať na budovy a nenájdeš tu správnu komunitu tak ťa to začne nudiť. To je aspoň môj osobný názor a nik mi ho nezoberie.
 

DeletedUser

Guest
vypadá to že tu bude muset bejt hodně hlasování hlavně na rychlost světa
 

DeletedUser6162

Guest
grepo2_changelog.png


Informace o novém updatu:

Podrobnosti:

Nové uživatelské rozhraní:
-Nový design.
-Pozadí mapy.
-Správa oken.
-Upozornění.
-Vylepšený scroll-systém.
-Úvodní načítání.

Fénický kupec:
-Časy příchodu a odchodu.
-Výměna surovin.
-Nákup jednotek.

Divy světa:
-Věk divů světa.
-Podmínky výhry pro spojence.

Hádes:
-Mytické jednotky.
-Božské síly.
-Nový bůh Hádes.

Zemědělské vesnice:
-Obsazování zemědělských vesnic.
-Náklady surovin.
-Vylepšování vesnic.
-Rabování surovin.
-Požadování jednotek.

Prémiové výhody:
-Plánovač útoků.
-Nový přehled administrátora.
-Snížení času příchodu Fénického kupce.
-Snížení času výzkumu.
-Rozdílné přehledy jednotek.
-"Drag&Drop"- přenášení měst mezi skupinami.

Mapa světa:
-"Kruhové" menu.
-Full screen mapa.
-Nové typy ostrovů.
-Označení aktivního města.

Nastavení:
-Správa oken.
-Lokální ukládání dat.
-Výstavba z náhledu města.

Bohové:
-Bůh Zeus.
-Bůh Athéna.
-Bůh Héra.
-Bůh Poseidón.
-Bůh Hádes.

Jiné:
-Změny v akademii.
-Náhled města.
-Nové podmínky pro stavbu kasáren.
-Nový tutoriál.
-Nový svět Theta na českém Grepolis bude spuštěn 11.4.2011.
-Nový svět Zeta na slovenském Grepolis bude spuštěn 12.4.2011.
-Windows Internet Explorer 6 a menší verze není podporovaný.
 
Nahoru