• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Zeta

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Samozřejmě že by bylo lepší aby to bylo hned teď,ale nedělejte z toho takový vánoce :D
 

DeletedUser

Guest
super hele jak samžu tady vlákno dal sem do aliančních náborů ale asi se na to vytentuju a pudu k někomu pokud mě někdo veme
 

DeletedUser

Guest
tyo mazec eště sem neviděl že by se o mě hádali aliance :D
 

DeletedUser

Guest
já budu mýt asi tak se mnou 5 členů nech ho mě prosímmmm :(:(:(
 

DeletedUser

Guest
a mám tu něco pro JVS:

jvs.jpg


tady si to stáhněte:

http://img528.imageshack.us/img528/5286/jvs.jpg
;)

néééé prosím ke mně :grepolis
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
bože!no tak nehádejte se jsme v JVS ted si dopisuju s jedním opravvdu zkušeným hráčem který možná půjde do mé ali to se ještě neví snad jo takové hráče vždy rád beru chce nějakou hodnost já mu jí dám podle toho co mi napsal opravdu stojí zato je to sebejistý hráč a líbí se mi jeho přístup že já nedávám na výběr jemu ale on mně :D a takové hráče opravdu obdivuje

a Griliika znam je na epsilonu vůbec se neukázal jako kvalitou a jeho aliance taky nic nepředvedla takže nevím zda by vám k něčemu byl ale ze začátku by mohl dostat šanci nech ho boos-killer s tím skoro nikdo jinej z jiných světů nejde zatím co s tebou jde tak si mislím že by ho mněl dostat on navíc tadeo promin mi to slovo ale příjde mi že se chováš jako 10letý dítě rovnocené hráče se nikdy o nic neprosí jedině ze slušnosti ale ne kvuli nejake věci nauc se to budes to potřebovat

řid se heslem se slabími jednej slušně ale drze a přátelsky s nepřáteli tě nikdy nic nevyzrazuj a vzdy s nimi jednej se ctí a přátelsky rovnocené hráče nikdy nepros!jenom žádej silnější hráče nejprve žádej a pak pros a slabým hráčům jenom přikazuj nedávej jim na výběr utvrd v nich tvrdého ducha...!:grepolis
 

DeletedUser

Guest
to moje prohlášení si pčlivě přečtěte chci být ve JVS s lidmi co umnění jednat ne prosit!

a ohledně toho obrázku no spíše sem mněl jinou představu to se pak dotvoří stejně ho nikam dávat nemůžeme jedině do profilů aliance a to už má každý svý ;-)
 

DeletedUser

Guest
no asi na nic
nebo si ho dáme všichny do profilu
do toho textu se může dát i obrázek tak ho dáme tam
 

DeletedUser

Guest
ne mně sípše napadlo něco jinýho zatím si tam každý dá svůj obrázek a až časem můžeme přemýšlet o společných obrázcích....:grepolis
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru