• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Zeta

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4311

Guest
přečteno

a mám dobrej nápad co kdyby si ten obrázek dal každý jako profilovku ali a každý by si ještě do toho napsal nápis jména ali



a nebo bude mít každý svůj ale pod podmínkou že v něm někde bude nápis JVS-klidně malý
a toho hráče dávám boss kilerovi já sem domluvenej s hodně lidmi a budu mít jako spoluzakladatele Zdisinku kdo ji nezná je z gamy a byla ve velení podobneho spolku
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no že bychom si tam dali svoje obrázky a do rohu napsali malím ale čitellným písmem členy JVS a v prfilu už by bylo napsáno co je JVS je to jednoduchý ovšem originální :p
 

DeletedUser

Guest
tak to by bylo fakt dobrý
skvělej nápad ;)

oba nápady hodně dobrý
ale jakej dáme
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4311

Guest
toho hráče dávám boss kilerovi já sem domluvenej s hodně lidmi a budu mít jako spoluzakladatele Zdisinku kdo ji nezná je z gamy a byla ve velení podobneho spolku
 

DeletedUser

Guest
tok jaký ten návrh teda uděláme ten od tadeo nebo od martinvrbis
 

DeletedUser4311

Guest
každý bude mít svůj ale v něm někde bude zkratka JVS vypsaná
 

DeletedUser4311

Guest
nařeš to at to upraví my si to uložíme a hotovo a mě stejně psal že ho to baví :)
 

DeletedUser

Guest
tak tady to je:

Moje ali:
reckeimperium.jpg


Tadeo:
dobyvatele.jpg


Martinvrbis:
imperatoru.jpg
 

DeletedUser

Guest
jo a já sem tady sice Grillik a na epsilonu sem byl taky ale tam sem se rozvil a golden mě rozsekal 2x takže sem neměl čas nic udělat a s aliancí to nebyl taky žádný med protože sme měli nějákých 10 aktivních hráčů a s těma se to taky jen tak hrát nedá kámoš to přestal hrát dal mi jeho účet a já se na účet Grillik vykašlal s prominutim dal sem jako že sme na stejný IP aby se neřeklo že sem multi takže teď hraju na deky23 a na účet Grillik nelezu abych nedostal ban za multi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jasný vpohodě dík :D jak se vlastně menuješ ty na epsilonu ???
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru