• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna světa Zeta

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4311

Guest
přečteno

a mám dobrej nápad co kdyby si ten obrázek dal každý jako profilovku ali a každý by si ještě do toho napsal nápis jména ali



a nebo bude mít každý svůj ale pod podmínkou že v něm někde bude nápis JVS-klidně malý
a toho hráče dávám boss kilerovi já sem domluvenej s hodně lidmi a budu mít jako spoluzakladatele Zdisinku kdo ji nezná je z gamy a byla ve velení podobneho spolku
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no že bychom si tam dali svoje obrázky a do rohu napsali malím ale čitellným písmem členy JVS a v prfilu už by bylo napsáno co je JVS je to jednoduchý ovšem originální :p
 

DeletedUser

Guest
tak to by bylo fakt dobrý
skvělej nápad ;)

oba nápady hodně dobrý
ale jakej dáme
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4311

Guest
toho hráče dávám boss kilerovi já sem domluvenej s hodně lidmi a budu mít jako spoluzakladatele Zdisinku kdo ji nezná je z gamy a byla ve velení podobneho spolku
 

DeletedUser

Guest
tok jaký ten návrh teda uděláme ten od tadeo nebo od martinvrbis
 

DeletedUser4311

Guest
každý bude mít svůj ale v něm někde bude zkratka JVS vypsaná
 

DeletedUser4311

Guest
nařeš to at to upraví my si to uložíme a hotovo a mě stejně psal že ho to baví :)
 

DeletedUser

Guest
tak tady to je:

Moje ali:
reckeimperium.jpg


Tadeo:
dobyvatele.jpg


Martinvrbis:
imperatoru.jpg
 

DeletedUser

Guest
jo a já sem tady sice Grillik a na epsilonu sem byl taky ale tam sem se rozvil a golden mě rozsekal 2x takže sem neměl čas nic udělat a s aliancí to nebyl taky žádný med protože sme měli nějákých 10 aktivních hráčů a s těma se to taky jen tak hrát nedá kámoš to přestal hrát dal mi jeho účet a já se na účet Grillik vykašlal s prominutim dal sem jako že sme na stejný IP aby se neřeklo že sem multi takže teď hraju na deky23 a na účet Grillik nelezu abych nedostal ban za multi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jasný vpohodě dík :D jak se vlastně menuješ ty na epsilonu ???
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru