• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Oživení starých světů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7382

Guest
Dejme tomu, že po dlouhé době získám víc surovin, ale bude mě to stát opravdu dlouhou dobu. Nebudu přeci každých 5 minut klikat na všechny zemědělky. Kdybych to dělal i jen jednu hodinu nebo dokonce 5 hodin nebo víc, asi bych se z toho zbláznil. Musím říct, že by to byla úžasná otrava ! V nové verzi si vydrancuji největší počet kusů od každé zemědělky a mám pokoj. Ovšem za cenu mála surovin. Takhle si to ve staré dobré verzi odklikám, získám dost surovin a od všech na ostrově je to už hodně.
Gathriel to napsal pěkně. Pravděpodobně netušící hráči kliknou na ano a bude po zábavě. Právě v anketě píšou jen výhody a některé stupidní. Když jsem hlasoval, že nechci novou verzi, ještě se mě to dotázalo, jestli náhodou nechci změnit rozhodnutí. Hezky je to na konci prohozené a nestačí si přečíst jenom začátek (ano, ne), protože to má jiný význam. Je potřeba si ty možnosti přečíst celé, jinak bych nevědomky vybral, že měním rozhodnutí a že chci novou verzi. Mají to trojí pojištěné. :( :grepolis
 

DeletedUser

Guest
Musim sa ospravedlnit oshladom toho premia. Myslel som ze kapitan mal predtym len 20% k sile lodi. Preto som povazoval kapitana za najblbsie premium a najmenej kupovane a stvalo ma ze inno dalo zjednodusene farmenie pod kapitana aby sme zbytocne museli kupovat viac premii nez keby to bolo jednotne v administratorovi.

Ale dneska som zistil ze kapitan ponuka este aj 2-nasobne zvysenie rychlosti obchodu a planovac utokov. Takze inno kapitana viac menej pekne dorovnalo s 2 zakladnymi prehladmi - spravca utokov, spravca dedin.
 

DeletedUser

Guest
tak a je to rozhodnutý máme 2.0 .... takže je po starém dobrém grepolisu...
 

DeletedUser7382

Guest
Vítejte v nové verzi ... :-(
Ve verzi velmi zhoršeného drancování a tak ... Zatímco ve staré verzi získáte denně od zemědělek na jednom jediném ostrově 16000 kusů od každé suroviny, tak při jednom drancování všech zemědělek na ostrově v nové verzi denně získáte maximálně 5864 kusů od každé suroviny a to při maximálních úrovních všech zemědělek, což stojí spousty surovin. Dostat jednu zemědělku na maximální úroveň a tak už napořád drancovat maximum 733 kusů od jedné suroviny stojí 150000 kusů surovin. A tak málo surovin za 48% pokles nálady ! Kdo chce mít ze zemědělek víc surovin, musel by u toho sedět půl dne. To jen nahrává psychopatům, co u toho sedí 24 / 7. Ale kdo by vydržel u toho takto drancovat, aby měl tolik surovin, že se to alespoň přiblíží výši vydrancovaných surovin ve staré verzi ? Úžasná otrava, myslím !


Malé výhody Grepolis 2.0:

1) Ne tak pochmurný přehled města
2) Pár nových BB kódů (zarovnat na střed, ostrov, tabulka, font)
3) Bůh Hádes
4) Divy světa
5) Samostatná okna (Můžu najednou psát na fórum, kopírovat zprávu, dozvědět se o hlášení, stavět město, stavět jednotky atd. Někdy jsou ta samostatná okna celkem hodně užitečná. Když mám rozepsanou zprávu nebo píšu na fórum aliance a zjistím, že tam chci ještě přidat report, musím kliknout na hlášení, ale to mě vyhodí z rozepsané zprávy. Musím si dát kopírovat zprávu, jak je rozepsaná, abych ji nemusel psát znovu. Když je ale potřeba publikovat report, musím si zkopírovat dlouhý BB kód. Jakmile to udělám a nemám vloženou zkopírovanou rozepsanou zprávu, zruší se mi toto kopírování a nadále už můžu kopírovat jen ten report. Je totiž potřeba tu rozepsanou zprávu vložit do Wordu, přidat k tomu zkopírovaný BB kód reportu a celé to zkopírované zase vložit do zprávy nebo na fórum. Těmito samostatnými okny se výrazně zjednoduší práce.)

A jiné ještě drobnější úpravy, často těžko říci, zda to jsou vůbec výhody ...


Velké nevýhody Grepolis 2.0:

1) Velice zhoršené drancování
2) Posun výzkumu kořist k horšímu (Doufám, že bude wolfyho návrh přijat a dokonce přijat v Německu, jinak budu mít téměř zbytečný výzkum.)
3) Fórum aliance se dělí do fór, která jsou nahoře jako záložky v nové verzi nepřehledná.


Rada: Změnit si maximální počet současně otevřených oken na maximum (10) pro každý případ.
 

DeletedUser

Guest
tak od prvního návrhu jsme se dostali k diskuzi o 2.x jako celku.. jsme offtopic, navíc návrh je v tuto chvíli bezpředmětný
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru