• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser

Guest
Ja som si druhú slepičku nekúpil len stále klikal a klikal na 5 minút a ostro sledoval :D
 

DeletedUser

Guest
Tak 20 cm, zejtra se bude nádherně chodit šlehat holky, zvlášť když na mě některá zas vyleje kýbl vody. :D :D :D
kolik u vás?
 

DeletedUser1820

Guest
U nás taky těch 15-20 čísel napadlo. Já zítra nechystám nic velkého, jen vyšlehám rodinné příslušníky ženského pohlaví a tím Velikonoce pro mě budou končit. Mohla by být sněhová kalamita třeba v úterý, aby nejel autobus do školy :D
 

DeletedUser

Guest
Jo, moje řeč, v úterý máme nejneoblíbenějšího učitele, se kterým je děják něco šílenýho, asi budu zase luštit sudoku. :D
 

DeletedUser1820

Guest
My máme taky v úterý dějak :D No a učitel si celou hodinu mele sám pro sebe a nikdo ho neposlouchá, možná tak max. 5 lidí :D
 

DeletedUser

Guest
No vidíš, u nás ani těch 5. :D
Ale když je to poslední hodinu, tak se nikomu moc nechce poslouchat. :D
 

DeletedUser1820

Guest
No, my se při tom dějáku rozřádíme a pak hned po něm máme matiku a na ni máme nejpřísnější učitelku na škole. Tak kecá jen max. 5 lidí :D
 

DeletedUser

Guest
Aha :D
My máme na matiku celkem v pohodě učitelku, ale v češtině je to něco strašnýho, těším se, až půjde do důchodu.
 

DeletedUser1820

Guest
Matikářka má jít po tomhle školním roce, ale asi si to rozmyslela. :D
 

DeletedUser1820

Guest
Tak občas s ní je sranda :D Ale když něco neumíš, tak začne řvát :D
 

DeletedUser

Guest
No, takovejch učitelek máme na škole taky pár, ale češtinářka je nejhorší.
 

DeletedUser1820

Guest
A taky ta naše vůbec nechybí :( Jen jednou za rok jezdí na dva týdny do lázní..
 

DeletedUser1820

Guest
Tak my taky máme češtinářku malou :D Ale matikářka zase tak malá není. A má i páru, když člověku jednu flákne :D
 

DeletedUser

Guest
No, tak to je taky dobrý. :D :D
A já myslel, že fyzické tresty už se ve školách nesmí praktikovat.
 

DeletedUser1820

Guest
To já myslel taky :D Ale ona se s tím nemazlý, děláš bordel - máš ji :D A když člověk nemá ořezanou tužku do špičky, tak ji vylamuje :D
 

DeletedUser

Guest
Tak to ti fakt nezávidím. :D :D :D
Kdyby viděla čím rýsuju já, tak by neměla ani co vylomit. :D :D :D
 

DeletedUser5002

Guest
Nevím co bych dělal, když by mi učitel či učitelka/učitel udeřila dítě, asi bych byl naštvanej a šel bych to s nimi řešit, ale zase .... taky jsem jich pár dostal a nejen facek a nijak to neuškodilo :) Naopak pár učitelů jsme vyloženě donutily skončit a na to moc hrdej nejsem.
Jak jste tu zmínily Dějepis .... ten jsem miloval :) Měli jsme skvělého učitele, co měl velmi poutavé výklady a to je pak úplně něco jiného. Ale jinak ten učitel byl taky ras :) Nejlepší učitel, jakého jsem znal. O češtinu jsme hrály poslední 3 roky základky piškvorky a poker :D A abych tomu dodal korunu tak o prachy i o věci :) njn podle toho to psaní někdy vypadá :D njn vzpomínky na základní školu a pokud se Vám to zdá hodně, je to jen začátek a nechtějte vědět, co se dělo na střední ... :)

Hezké velikonoce všem.
 
Nahoru