• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser5002

Guest
Jako asi je Vás hodně co to takhle cítíte ..... není to tím, že je hodně práce, hodně učení a hodně a hodně a hodně ....
Jinak mi neříkejte, že zábavu, která tu je stovky let a stovky let nám má dělat radost takhle nechcete.

Jako nejsem na tom úplně great, taky řeším a řeším a řeším, ale víkend chci jít do Troji na otevření nové sezony v Zoo(Snad se vydaří počasí ...), v neděli někam na dobré jídlo a pak třeba do kina či divadla a pondělí .... No mám dlouholetou přítelkyni, takže všechny ženské obíhat nebudu, ale rozhodně udělám maximum pro to, aby byla zábava :) Asi je to tím jak pomalu stárnu, ve 20 jsem ty svátky tak nebral jako dříve, ale nyní se k nim začínám vracet. Je moc málo hezkých věcí v životě, tak proč si odpírat i to málo co někdy je ....
 

DeletedUser

Guest
Po delší době zdravím:)

Sháním jednu písničku (klip), měl jsem ji v na disku a po přeinstalaci OP ji nemůžu najít. Což bude mít něco společného s tím, že nevím jak se jmenuje. Byla staršího ražení, žánr? Asi pop, nebo něco takovýho. Zpívala to žena, měla tam další dvě holčiny (neskutečně pěkný) co jí dělali křoví a asi 2 chlápky s kytarama. Kolem běhali cca 2 slepice a okolí bylo sytě červené. Na začátku klipu byl mimochodem kovbojský uvaděč v nějaké starší americké TV show, písnička to byla svižná a veselá a co si pamatuju, bylo to nějak takhle:TA TÁ DA DÁ, TA TÁ DA DÁ, ta tá da dá, ta tá da dá, TA TÁ DA DÁ, TA TÁ DA DÁ, ta tá da dá, ta tá da dá ....

Hrozný dotaz, já vím. Ale třeba se někdo chytne:D
 

DeletedUser

Guest
[video=youtube;fUYaosyR4bE]http://www.youtube.com/watch?v=fUYaosyR4bE[/video] myslíš túto??? :D :D :D
 

DeletedUser5002

Guest
To by mě nenapadlo, že to někdo z těchle indicií pozná :D

Jinak příhoda z mé práce nyní .....
Jeden kolega .... "Dal bych si papriku (Kapii)".....
Vezme si jí a začne blbnout s druhým .... "hele že tu papriku nerosekneš nožem ve vzduchu na půl ....."
"A že jo" odvětí druhý, "Nadhoď" Tak nadhodil a druhý sekl ....výsledek ... papriku přesekl na půl a kolega jel do nemocnice na šití, protože se snažil tu papriku ještě ve vzduchu chytnout a já? No já vytřel koupelnu od krve :D
To je den ....
 

DeletedUser

Guest
To mi připomíná jedno léto na chatě, jen místo kapie byl buřt, který měl být napíchnut. Výsledkem bylo šití dlaně na pohotovsti.

To by mě nenapadlo, že to někdo z těchle indicií pozná
Mě taky ne:D

to Magnus: Mnohokrát díky!! :)
 

DeletedUser

Guest
a koukám nábor na moderátory, tak kdo se hlási, ja bych to i zkusila, ale znalost gramatiky, no nevím
 

DeletedUser

Guest
nz Persifles....Popravde hneď som vedel aká piseň to je, len som si nemohol spomenúť meno speváčky...A ešte niečo - Pop to určite nie je :D
 

DeletedUser5002

Guest
Jinak ta písnička je hodně známá a ta zpěvačka byla a pořád je fakt pěkná :) Tamty dvě dle mého nic moc :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zpěvačka je v tomhle klipu děsně sexy:cool: Co se týče těch dvou, tak se mi líbí hlavně ta blondýnka (což je paradox, protože já na blondýnky vůbec nejsem), ale existuje jedna karta, která u mě přebíjí barvu vlasů. A to je právě ten její ksichtík (ne, sorry vážně nevím jak to pojmenovat:)). jako by jste vzali obličej pětiletý holčičky a plácly ho na dospělou ženu, takovej malinkej. To mě vážně dostává.

Magnus: Co je to tedy za žánr?? Nenapadá mě, co jiného by to mohlo být. Možná nějaký "happy country" ? :D
 

DeletedUser

Guest
pythone pokud vidím chybu, můžu zkontrolovat, pokud nevidím nemůžu ...
 

DeletedUser5002

Guest
I já jsem to na chvílí zvažoval :) Ale můžu narovinu říci, že by jsme o to musel být požádán, což se asi nestane, takže to neřeším :)
Pokud bych se přihlásil, akorát by to hodně lidí bralo, že se někam cpu, přitom já se nikam cpát nemusím :)
 

DeletedUser5002

Guest
Dostal jsem negativní reputaci reputaci za příspěvek :) Prý že to byl vtip s tím mým moderátorstvím :) Proč chybí alespoň podpis? ne není to vtip, i když nyní mám sto chutí si tu přihlášku také podat, i kdyby jen pro to, aby jsem naštval ty křiklouny :D Ale co jsem řekl platí.
Opravdu ne, přidal by jsem se jen, pokud by mě sami oslovily, že mají zájem o mou práci.

J8 ale nejsem takový, že s něčím začnu a při prvním neúspěchu to položím. Takových je tu plné fórum, plná hra a plnej svět.
 

DeletedUser

Guest
Na to môžem napísať len jedno: Zvykaj si! :D. Myslím, že by to nebol dobrý nápad First ;) (kandidatúra)
 
Nahoru