• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser5002

Guest
Magnusi .... tedy to ti někdy připomenu neboj :) Jinak pokud myslíš, abych si zvykal ne neúspěch .... na základě jednoho světa, odkuť jsem znechucením a z nudy odešel, tak to nemyslím, že je neúspěch. Co jsem zničit chtěl a mohl, jsem udělal a nyní prozradím tedy i druhou stranu plánu .... restart a hromadný odchod myslím výrazně snížil úroveň hry pro všechny ostatní a i možnosti a celkově to jen směřuje zbytek ke konci. Potrestaly jsme celí svět za pasivitu a nechali jsme Vás tam farmit. Bojovat se bude zase na novém světě. Jsem zvědavej, kdo tu bude ZL betonovat města :)
Můžete to brát jako takovou bombu nakonec od predátora :) Je spousta důsledků a navíc .... pročpak se ZL opět snažila po mém odchodu nabírat naše hráče jak vzteklí? Pročpak ta aliance tak uháněla naše hráče :) To se mi taky nelíbilo, hanit a nadávat mi, aby mě očernily před mými přátely a mohly je nabrat k nim. Paradoxně mi to vždy jen pomáhalo, protože mi si sami sebe vážíme a jsme si oporou.
Muselo ty chudáky hodně naštvat, že mám více než oni, přátele.

KOlik stovek aliancí už skončilo kvůli podobným machynacím a intrikám? BN to nikdy neovlivnilo. Nerozpadlo se a ani nic podobného.
Už jen to si myslím, že samo o sobě říká hrozně moc o nás a já? Já nikdy nikomu jen tak neublížil a pokud náhodou ano, udělal jsem vše pro to, abych tu chybu napravil.
Kdo z Vás může říci to samé?
Pravda, s někým se moc nepářu, ale sami vidíte, co mi někdy píšou a thassosi .... dle mého jsi ještě mladý a nemáš vlastní názor. Hodně se necháváš ovlivňovat tím co vidíš, slyšíš a nevíš. Ale takový je celí svět, tak co na tom záleží :) nečekám, že si získám celosvětové pochopení, ale nemusím se za nic stydět.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Ty jo, už jen toto svědčí o tom, že ti chybí zkušenosti. Víš kolik chytrých lidí dělalo ve jménu někoho jiného zlé věci, jen proto, že se nechali oblbnout?
Naivita je dobrá cesta k tomuto :)

Hele já v 18, jsem byl mnohem horší než nyní :) To jsem byl fakt asi fracek ...., otvíral jsem si pusu na každého, ale život tě naučí, pokud ho tedy neprosedíš u grepolisu :) ten tě jen zkazí :D (To je napůl vtip, napůl pravda .)
 

DeletedUser

Guest
First, nijako to nebolo namierené proti tebe a BN a nechápem prečo sem ťaháš hneď problémy z Achilla...Nikdy som nepovedal, aby si si zvykal na neúspech len som napísal, že by to nebol dobrý nápad kandidovať, keďže ťa polovica fóra nenávidí.Tú reputáciu som ti nedal ja (ak si mieril na to) a Thassos to zatial zvláda dobre, tak ho nechaj tak ;)
 

DeletedUser5002

Guest
Konkretizuj polovinu fóra? Dejte anketu :) Chápu, že naši nepřátelé mě mít rádi jen tak nikdy nebudou :) ale mám možná 10 nepřátel, co na ně nadávají, těch si nevážím. Zbytek s tím celkem nemám problém.
Patří mezi to i hráči, co mě třeba nemusí, ale pokud je tam nějaká osobní nenávist, tak většinou pramení z vlastního neúspěchu.

Nene, nemyslel jsem že jsi mi tu reputaci dal ty. Mám pár odhadů, ale je mi to jedno :) Když chybí podpis, není to nic než blábol navíc to bylo dle mého takové bez přemýšlení.. Pokud by tedy nebylo jasné kdo to píše .... Myslím si, že zde je celkem jedno, jestli jsem oblíbený nebo ne. Moderátor by to měl brát už jako práci a být profesionál. To si většina neuvědomuje a proto pak rychle končí. Jak blogeři, tak moderátoři. Pořád do toho tahají osobní emoce, prospěchářství a neumí se nad to povznést.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Děkuji :)
Jako tím nechci říci, že já bych to všechno tak skvěle zvládnul :) Ale rozhodně jsem soudnej a nikdy jsem se nezříkal ani odpovědnosti a nikdy jsem neodmítnul nikomu pomoc, ani radu a pomohl jsem spoustě hráčů i spojencům.

Ani nevím kolikrát jsem už rezignoval na zakladatele v BN :) Mockrát.
Já nikdy žádný titul a ani funkce nepotřeboval. Nepotřebuji moderátora a naopak, jako moderátor bych samozřejmě musel hodně korigovat vše co dělám. Ale nemyslím si, že bych byl špatný moderátor.
 

DeletedUser75

Guest
Každý kdo má chuť podobnou práci dělat se může přihlásit. :)
 

DeletedUser

Guest
Hm, mne sa skôr páči, že tam dávali blogeri svoje osobné pocity a emócie.Bolo to zaujímavejšie a bavilo ma to čítať a myslím , že to sem aj pritiahlo viacej ľudí....Naopak sa mi nepáči, keď ľudia berú svoju prácu moc profesionálne a len ako svoju "psiu povinnosť", ale 100 ľudí 100 názorov :)
 

DeletedUser1820

Guest
Tak co, jste rádi, že se bude ze soboty na neděli posouvat čas, nebo je Vám to jedno? Aspoň, že bude zase o něco déle vidět :)
 

DeletedUser75

Guest
Hm, mne sa skôr páči, že tam dávali blogeri svoje osobné pocity a emócie.Bolo to zaujímavejšie a bavilo ma to čítať a myslím , že to sem aj pritiahlo viacej ľudí....Naopak sa mi nepáči, keď ľudia berú svoju prácu moc profesionálne a len ako svoju "psiu povinnosť", ale 100 ľudí 100 názorov :)

Máme uvnitř teamu rozjednanou jednu řekněme myšlenku, jestli vyjde nebo nevyjde ukáže čas, ale snad ano. Víc zatím neprozradím :)
 

DeletedUser

Guest
Ty si dobrý....Najskôr tu niečo načneš a potom nedokončíš :D.To proste milujem :grr
 

DeletedUser

Guest
Já to taky nemám rád, ale je pochopitelný, že když je to asi tajný, tak to nemůžou říkat každýmu na potkání. :D
Holt budeme muset vydržet, konec konců trpělivost je hradbou moudrého.
 

DeletedUser1820

Guest
Tak to máš o hodně víc jak já :D Já mám momentálně 50. Docela by mě zajímalo, kdo si koupil i tu druhou slípku za těch 200 zlaťáků :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak to asi já. :D
Zatím mám 232, normálně bych do toho tolik zlatek nerval, ale je to můj poslední svět a jdu po těch KB.
 
Nahoru