• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

Thasoss

Grepolis tým
Potravina „Khán ve vlastní šťávě“ :D A prej mělo pršet... místo toho, aby člověk byl podmáčenej, tak je vysušenej. :)
 

DeletedUser

Guest
Doufám, že snad zejtra aspoň zaprší, ochladilo by se a dřevo by bylo mokrý, tak bych zabil dvě mouchy jednou ranou.
 

Thasoss

Grepolis tým
Nevim, jak u vas, ale u nas lilo od pul desate do rana... clovek se kvuli tomu blyskaani nevyspal.
 

DeletedUser10159

Guest
unás zase bouřilo od deset hodin večer do 7 hodin ráno a já kvuli tomu jsem spal jenom 5 hodin
 

DeletedUser

Guest
A nám furt slibovali ten déšť a nakonec nic nebylo a nebo mám hodně tvrdý spaní. :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Štírku, začni psát už smysluplnější příspěvky. Příště ti tohle budu bez milosti mazat. ;)
 

DeletedUser

Guest
v Brně taky nic, deště se snad nedočkám a výlet na kole nešel, někdo mi asi ukradl hadičku co je ventilku kola, nevím nerozumím tomu, asi se koupí nový ventilek, kola už mám aspoň doma :)
 

DeletedUser

Guest
No jo, smůla, někteří "lidi" bohužel ukradnou všechno, co není přibitý a někdy i to, co je.
 

DeletedUser

Guest
zdravím, tak ač to zní divně, venku vedra k zalknutí, já právě objednala přes internet první vánoční dárek, nechci mít toho v zimě moc :)
 

DeletedUser

Guest
Náhodnou to ani tak moc divně nezní, já taky nemám nervy prolízat narvaný supermarkety a hledat něco vhodnýho.
Ale divný bylo, když jsem našel minulej rok v této době v jednom obchodě čokoládovýho mikuláše. :D :D
Akorát to vedro mě fakt štve.
 

DeletedUser

Guest
mám mokrý ručník za krkem a občas naložím nohy do škopku ledové vody
 

DeletedUser

Guest
To se ti nedivím, já ležím na gauči na chodbě v přízemí, protože to je jediná místnost, kde není takový vedro.
 

DeletedUser

Guest
já nemám tolik pater, nemůžu si vymýšlet, tak první patro :)
 

DeletedUser

Guest
No, já si taky moc vybírat nemůžu, buď přízemí, nebo 1. patro, ale v patře se teď nedá žít.
A jsem fakt rád, že mám wifinu a nemusím mít 30 metrů dlouhej kabel :D
 

Thasoss

Grepolis tým
No, my máme na modem připojený router (sám jsem to připojoval :p :D), takže kdo jak chce... já jedu zásadně přes kabel, ale u tabletu už musím jet přes bezdrát, samozřejmě :)

P.S. Zázrak, udělal jsem šroubovákem závit do dřeva :D :cool:
 

DeletedUser

Guest
No vidíš jak seš šikovnej.
Já jsem měl taky drátovej, ale časem to bylo potřeba trochu přesouvat (hovory přes skype s celou famílií, utěk před horkem), tak se zařídila wifina.
 

DeletedUser40

Guest
Je to radost se sem vracet... Zvláště když mi někdo snížil limit na počet soukromých zpráv v poště zde na fóru, takže ostatní mi mohou psát jen na zeď. A navíc si někdo lhostejně upravuje grafické uživatelské tituly, které udělala z dobré vůle moje sestra. Je mi smutno.

Ale co nadělám. Musím doufat v lepší zítřky...

Jinak zdravím všechny staré i nové tváře. ;)
 
Nahoru