• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser

Guest
bohužel grafické tituly se nám ztratily chyba ne naše, proto byly obnoveny a nemohli jsme doufat, že se objevíš a tvá sestra nám je dodá znova
jo a zdravím a zmenšení schránky o tom nevím
 

DeletedUser231

Guest
Je to radost se sem vracet... Zvláště když mi někdo snížil limit na počet soukromých zpráv v poště zde na fóru, takže ostatní mi mohou psát jen na zeď. A navíc si někdo lhostejně upravuje grafické uživatelské tituly, které udělala z dobré vůle moje sestra. Je mi smutno.

Ale co nadělám. Musím doufat v lepší zítřky...

Jinak zdravím všechny staré i nové tváře. ;)

Zdravím, Joniku :)
Tak jak se vede, pardále? Dlouho jsi se neozval - asi není čas, že?
No, nějak se to semlelo a jsem z kola ven i já... Odešel jsem ze své vůle poněvadž čas je to, čeho moc nemám. Mnoho věcí se změnilo ale čas jde dal a co se stalo, stalo se... Uvidíme co přinese "zítřek"
 

DeletedUser

Guest
Nazdar Joniku.
Ta schránka mě taky štve, ale co naděláš?
 

DeletedUser40

Guest
salupos, kontakt na mě máte, mohli jste se kdykoliv ozvat. Ale nebudu z toho dělat vědu, stalo se, už s tím nic neuděláme. :)

Rebele, rád tě vidím, bohužel jak říkáš, času nazbyt moc není. :(

Kháne, ahoj, jak tady válčíte? :D
 

DeletedUser

Guest
salupos, kontakt na mě máte, mohli jste se kdykoliv ozvat. Ale nebudu z toho dělat vědu, stalo se, už s tím nic neuděláme. :)

Rebele, rád tě vidím, bohužel jak říkáš, času nazbyt moc není. :(

Kháne, ahoj, jak tady válčíte? :D
já na tebe kontakt nemám, jen sem
 

DeletedUser

Guest
No, to přesně nevím, ale něco kolem 50-ti měst
A navíc jsem na to neměl čas
 

DeletedUser

Guest
No, to sice jo, ale prostě nemám rád to pomalý stavění prvních měst a ani na to nemám moc čas
 

DeletedUser

Guest
tak copak děláte ? mne zničila sobotní vyjížďka na kole tříhodinová, ještě mne bolí ruce
 

DeletedUser

Guest
No, to co posledních pár let - snažím se to v téhle díře nějak přežít, než vypadnu na střední, ale jinak nám dneska přivezli okurky, tak jsem čistil.
 

DeletedUser

Guest
a bude se zavařovat, já hledám kdo mi upeče vánoční cukroví
 

DeletedUser

Guest
pokud pečeš tak ano, ale vybrat u koho chci dříve, minulý rok mi pekla maminka, teď zhaním kdo bude péct místo ni
 

DeletedUser8956

Guest
Jsou bezmála 3 hodiny a oblačnost nad Olomoucí se protrhává, koukám na nebe a...jednu "Perseidu" jsem teda spatřil, ale zato letěla krásně dlouho a pomalu a dokonce blikala :) Jinak nic :(
 

DeletedUser9364

Guest
Jó, na to musíš být expert, musíš obloze říct, že dneska se koukáš na "Perseidy".:D
 
Nahoru