• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser

Guest
No taklhle si lehnout do bazénu o víkendu s lahví Plzně v ruce by nebyl tak špatný nápad... Asi ho zrealizuju:p
 

DeletedUser

Guest
Já jsem se včera jel podívat do Ostravy na fesťák, hráli tam Kreator, byla to úžasná show, nepopsatelný.
Jinak Rebel má pravdu, nebudu tady zase rozvádět debatu o konzumování alkoholu nezletilími, ale když je poptávka, tak je i nabídka.
 

DeletedUser

Guest
Ano, přesně to :), ale bylo tam víc kapel, Kreatoři začali myslím o třičtvrtě na 11 a skončili čtvrt hodiny po půlnoci.
 

DeletedUser

Guest
Inu, každej máme svůj hudební vkus a já ho nikomu brát nebudu, ale faktem zůstává, že Kreator je německá thrashmetalová legenda a každej člověk s metalovým srdcem by je měl alespoň jednou vidět na živo.
 

DeletedUser9364

Guest
Já nemám moc v lásce metal, možná proto bych tam na ten koncert nechtěl být.
 

DeletedUser

Guest
Rap a metal se nevylučují,když má někdo rád obojí,tak je to vlastně progresivní člověk :D
 

DeletedUser

Guest
To si nemyslím, tak já mám třeba rád metal, ale zároveň mám rád klasickou hudbu a nevidím na tom nic progresivního, každej si na určitém hudebním stylu najde to, co zrovna mu vyhovuje a to samé může najít i v jiném stylu hudby.
Jinak taky existují metalový kapely, kde mají rapera za mikrákem, ale tohle se mi zrovna nelibí.
 

DeletedUser231

Guest
Z těch známějších třeba Cypress Hill, Linkin Park či Limp Bizkiti, že?
 

DeletedUser

Guest
No, v téhle odnoži metalu se zase tolik nevyznám, vím, že Cypress Hill stoprocentně, Linkiny jsem kdysi dávno taky trochu poslouchal, ale rap jsem tam nikdy nepostřehl, ale na druhou stranu jsem slyšel asi 3-4 písňičky, já bych to spíš zařadil, jak s kámoši říkáme, do "gay metalu" (je to narážka na to, že zpěvák "zpívá" asi jako Bobr, nebo členové 1D, nic proti gayům), no a Limp Bizkit jsem nikdy neslyšel, takže nevím.
 

DeletedUser

Guest
Linkini ale nejsou žádná odnož metalu :D Je to Rap Rock...stejně jako například Hollywood Undead...jedna z nejlepších skupin co znám :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Mě u rocku a metalu fascinuje ten počet druhů odnoží :hmm dokáží zapojit fakt všechno... např. symfonický metal :D mluví za vše.
 

DeletedUser

Guest
Inu Mauricie, jak jsem říkal, slyšel jsem 3-4 písňičky, z čehož si pamatuju jenom New Divene, nebo jak se to jmenuje, takže podle toho se to docela těžko zařazuje.
Thasi, to jsme na tom podobně, akorát já zas tak moc neposlouchám simfonic metal, ale spíš něco takovýho - [video=youtube;iijKLHCQw5o]http://www.youtube.com/watch?v=iijKLHCQw5o[/video]
 

Thasoss

Grepolis tým
No já taky, jen jsem tím ukázal na svým způsobem bizardnost :) spíš poslouchám heavy a folk, pak od dalších typů speciálně ty kapely či songy, které se mi líbí, ale jsou prostě výjimka... tím neříkám, že poslouchám zase všechny heavy a folkové kapely :D jen ty prostě převažují.
 

DeletedUser

Guest
No, však já taky, v kolika metalových kapelách jsi po boku elektrických kytar viděl hráče na flétnu? :D
 

DeletedUser

Guest
Tak si pusť to video, který jsem sem před 2-ma příspěvky dal. :)
 
Nahoru