• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser10159

Guest
u nás taky byla bouřka a to tak velká že zazhla celá vesnice
 

DeletedUser9364

Guest
Teď jste mne fakt dostali, podívám se do "Kdo je online" a všichni píšou soukromou zprávu:D:D
 

Thasoss

Grepolis tým
Ty šmíruješ, jo? :D Tse... to se nedělá :p

P.S. Taky čučím, kdo co dělá, a to dost často... ale toho si nevšímejte :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Uff, něco hledat na anglickém fóru, to je něco :)) dotazy na všechno všude :D bez funkce search se tam člověk neobejde (ale za to může hlavně i ta obsáhlost jejich fóra) :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Já, nějak mě baví přímý přenos (Zprávy ani nějak ne) :D kouknul jsem se ze zvědavosti, dál mě u toho drží pouze Vlado... protože ten je záruka, že to bude koukatelný :) jinak celkem nuda, řekl bych... trošku mě vytáčí Martin :D když už tu pusu otevře, tak pomlouvá, nebo se vzteká :hmm Tedy můj názor a náhled na věc.
 

DeletedUser

Guest
no a dnešní debata lucky na téma, až nebudu ve vile, budou se lidi se mnou fotit, já chci normálně venčit psi. jo vlado je dobrej
 

Thasoss

Grepolis tým
Vlad je beze sporu legenda... ještě že ho Prima pozvala, on přijal a vyhrál hlasování... bez něj by to tam byl jak pobyt přátel na společném výletě v penzionu... mi to tak připadá :D snad se to tam rozjede.
 

DeletedUser

Guest
určitě, nejsou tam všichni a vladko už vybuchuje, martina všichni nesnáší a vladko s thomasem si též nesedli
 

Thasoss

Grepolis tým
Vladko mi nepřipadá, že by vybuchoval :) sice sem tam nějaká velmi krátká hádka kvůli blbosti, ale jinak nic zatím... v 1. řadě měl větší výstupy :D třeba tenhle :)
Martin se tam evidentně nudí (čehož si všichni všimli), Thomas je jeho ochranný štít před ostatními a hlavně Vladkem :D
 

DeletedUser

Guest
no thomas měl strach, že martina vyhodili díky fiktivní volbě koho nechtějí ve vile, thomas měl strach, že by ve vile zůstal jediný heterosexuál, mám dojem, že se spousta můžu hetero bojí bavit s homo, aby nebyli nazváni homo.
 

DeletedUser

Guest
Tak, zítra je první školní den, vaše názory, stížnosti, pozitiva a negativa...
Podle mě ty prázdniny strašně rychle utekly, zase učitelé (někteří naprosto stupidní) a žáci (někteří taky naprosto stupidní), ale aspoň jeden blbec, kterej nám nejvíc kazil kolektiv propadl, nejsem škodolibej, ale on si to fakt zasloužil, netěším se na ranní vstávání, ale zítra se ještě nic učit nebude, tak se budu moci prospat. :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Učitelky líný a zapomnětlivý, spolužáci se po prázdninách opět chovají ještě více jako děti, takže také paráda. :cool:
 
Nahoru