• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser10159

Guest
zalezl my křeček za skřín a už tam je skoro 4 hodiny tam pořád chrápe hrabe žere tam jídlo ktere jí tam trošku dávám ona snat nebude potřebovat klec
 

DeletedUser10159

Guest
nechce to jsem zkoušel je to ženská je to potrůvrka
 

Thasoss

Grepolis tým
To chce vytrvalost, je jasný, že když bude chvilku bez jídla, tak nevyleze, ale hlad ji přemůže, bude muset vylézt, když uvidí jídlo někde mimo.
 

DeletedUser10159

Guest
no a budeme mít rodínku rodiče my řekli že max křečků 1
 

DeletedUser

Guest
sežeň stejný pohlaví, to se nerozmnoží :)
jinak já měla potkána, jedl mi z puse i ze lžičky
 

DeletedUser10159

Guest
nech to být skusím si poradit už sám asi tam bude přes noc
 

DeletedUser

Guest
tak co dušičky, zapálily jste někomu svíčku, chodíte na hřbitov, mne svíčka hoří od včerejška, popletla jsem svátek všech svatých z dušičkami :)
 

DeletedUser

Guest
to beru i tak musí být hezký, když hřbitov svítí, kolik lidí obětovalo čas a šlo tam
 

DeletedUser9364

Guest
Já ano, ale jsem na tom stejně jak Thass, nepotřebuji dušičky..
 

DeletedUser

Guest
zdravím, právě mám další žaludeční vřed, nebudu jmenovat, ale jedna energetická společnost má mně poslat přeplatek, osobně jím říkám na recepci, mám úřední adresu to je ta trvalý pobyt, pod je napsána doručovací, složenku mi pošlete na doručovací, slečna ano a podtrhla žlutě obě adresy a složenka je na úřední adrese, budu čekat na propadnutí a znovu poslání.
další instituce čeká na další vyjádření notářky, raději jsem připomněla rozdíl mezí trvalým pobytem a doručovací adresou.
o ministerstvu životního prostředí nejde slušně psát, napřed o mne neví, pak ač mají papír, že mi mají poslat peníze chtějí formulář a kopii usnesení, do formuláře mám napsat údaje, jméno, adresa, rodné číslo a číslo účtu a to chci peníze složenkou, opakuji to vám mám dát číslo účtu složenky chytal mne nerv, nic v pondělí tam jdu osobně.
 

Thasoss

Grepolis tým
Přeji Ti hodně štěstí, zdraví a úspěchů, obzvlášť když máš tak vykutálené narozeniny!
 

DeletedUser

Guest
i já ti gratuluji k narozeninám, pamatuji si, když mne bylo 9 let a blížili se desáté narozeniny, ten pocit důležitosti, už budu mít ve věku dvě čísla, jako ostatní, štírku teď to s věkem poletí, tak jsi to užij :)
 

DeletedUser

Guest
všetko naj.. nedá mi to a vzhľadom na saluposov príspevok sa spýtam (trochu hlúpo): :D že nemáš 10 rokov? :)
 
Nahoru