• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser

Guest
U mne vyhrává kvalitní kvantita, když se už řadíme mezi Nájezdníky ;)
 

DeletedUser

Guest
Řekl bych že pokud je velitel schopný, dokáže i s nepříliš kvalitním vojskem vyhrát bitvu, pokud využije jejich maximální potenciál :)
 

DeletedUser

Guest
Maximální potenciál = největší ztráty ?
Každý kdo velí, tak tomu musí čelit - obětovat své lidi v první linii...
 

DeletedUser

Guest
Možná ani ne, pokud si i budování autority představíš jako bitvu tak i toto o ní může platit :)
 

DeletedUser

Guest
Byla tu řešena autorita na tomto duchaprázdném fóru, ne ve vojenství. :D
 

DeletedUser

Guest
Pravda.
Démokrite, mají dle tebe moderátoři udržovat forum v chodu tím, že občas sem něco napíšou nebo mají jen pohlavkovat nezbedné uživatele ?
 

DeletedUser

Guest
Proč jen občas, Themistokle? Pohlavkování z řad moderátorů odsud lidi akorát tak vyžene, to zdejšímu fóru nepřispěje. ;)
 

DeletedUser

Guest
Mne by třeba zajímalo, příteli Démokrite, proč jsou většinou do řad moderátorů přibíráni ti největší spameři ?

Pak se ta osoba stejně změní k nepoznání a na forum pak už tolik nepřispívá. Forum přijde o jednoho člověka, co to oživoval a ten najednou začne peskovat ostatní... Většinou za to, co dřív dělal normálně.
 

DeletedUser

Guest
Blíží se nám pomalu večerka... Thasoss chce jít určitě už taky spinkat, neb určitě usíná u klávesnice s prstem na tlačítku BAN ;)

Tímto bych "Akci Nájezdníci" lehce ukončil.
Děkuji všem zúčastněným Nájezdníkům - všechno hezké jednou končí ;)


Hezký večer všem přeje Themistoklés

PS: posílám pozdrav Charonovi ;)

Edit: safra, chtěl jsem to dotáhnout aspoň na hoplita...27 příspěvků je ostuda :D
Musíme to někdo zvopáknout ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
Jonik si to tu pojmenoval po sobě, to si na DK nedovolil. :D Přitom ani tady už nezavítá. :D
Dříve tu bylo Posezení u Morfea (Morfeus byl kdysi hlavním moderátorem, tím vůbec prvním v cz Grepolisu).


Jinak co se týká bitev, kvantita jako u Peršanů? Radši kvalita Řeků a Makedonců, kteří oproti Peršanům měli dost malé ztráty. :)
Zajímá vás taky historie? Minimálně podle vašich jmen (zdejších nicků) asi jo.


Ale připadá mi, že jste tady nějak hodně sehraní. :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Mno jo, Morfeus už tu není ? Vidím Cháronka i Kerberka, ale Morfík mi tu nějak chybí... I jiná jména z dob Grepo-trilobitů...

Ve válkách hraje roli um, taktika, a především špehové... Historie je velmi zajímavá a může nám dát mnohé do budoucna ;)

Sehraní jsme nebyli, dokonce jsem se divil a byl jsem velice potěšen tím, kdo vše se tu objevil byť jen na chvíli :)
Ještě jednou díky, parťáci ! :)
 

DeletedUser7382

Guest
Grepo-trilobiti, :D Morfea nepamatuju na fóru ani já, na fóru jsem od dob v pořadí druhého hlavního moderátora, Sultana.

No tohle by byla každopádně zvláštní náhoda, že se na stejném místě na fóru sejdou ve správnou chvíli dokonce 3 úplně noví uživatelé fóra a píšou si jeden s druhým. Pro tohle skoro mrtvé fórum je to hodně. :D Navíc byly všechny ty 3 účty založeny ve stejný datum a pak jste na sebe reagovali, někdy jako sehraní. :cool: A já měl podle příspěvků pocit, že se naopak nějak dobře znáte. :D Asi jsem paranoidní. :p
 

DeletedUser

Guest
Sultán tady byl hlavním moderátorem ? :)
Tak to už mi je trochu jasné, kdy došlo forum úpadku :D

Nápad mi vnuknul Thasoss, který na jiném foru napsal, že nechápe, jak se můžeme tolik stran bavit o ničem. Juknul sem tedy sem na forum a .... bylo mi jasné, že tady raději hlavní moderátor preferuje (pro mne zas nepochopitelný) komunikační klid.
Tak jsme chtěli trochu oživit to "mrtvé forum", jak si napsal.

Ale nevěděl jsem kdo jsou moji nově přihlásivší kolegové. Byla to zajímavá zkušenost :)
Epameinóndás se mi prozradil v průběhu a Démokritos až po skončení akce. Tam jsem tápal dlouho a nakonec v obou případech to bylo velké překvapení :)
Ale původní má drahá polovička mi utekla, viď Marshalle ? :D
 

DeletedUser

Guest
zdravím tolik příspěvků tu dlouho nebylo, tedy přečetla jsem všechny a super jen tak dál
 

DeletedUser7382

Guest
:D Možná by ses divil, ale tehdy za Sultana to tady ještě mrtvé nebylo. To šlo postupně a až po něm to mrtvo začínalo být znát.
Tady na Wiki se můžeš podívat, kdo všechno se v minulosti vystřídal na postu hlavního moderátora.
Teď je to tak, že by snad stačil jediný moderátor na tohle fórum. :D Jediné, co tohle fórum oživí, by mohly být radikální změny ve hře. :p A i to by bylo jen dočasné a nebylo by to v tak velké míře.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru