• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser

Guest
Určitě ne :D

A často dokonce odpovím dřív než přijde zpráva a určitě vždy ve vší počestnosti.
 

DeletedUser

Guest
Takže to musím dát sem, bohužel se zatím nikdo nemá k tomu aby to alespoň schválil v patřičném tématu. Doufám, že zde se odpovědi dočkám.

Support na pranýři :) to je vcelku výstižné téma :cool:
Rád bych upozornil všechny hráče na praktiky "Hlavního cheathuntera". Absolutní ignorace jakékoliv mojí odpovědi na trest, který mi byl udělen. Tiket zůstává i přes moje neustálé doplňování stále nezodpovězen. Nikdo nemá zájem se mnou ze supportu komunikovat. Za dva dny přišly dvě strohé, řekl bych až arogantní odpovědi na moje odvolání. I když jsem byl schopný vše vysvětlit a několikrát jsem to do tiketu psal, stále bez odezvy - na to že je to na novém světě, je to skvělá vizitka Vás všech co se o to máte starat. V podstatě jste mi zničily začátek světa. 8000 zlatek je tímto Vaším jednáním v trapu a utraceno zcela zbytečně.
Kde se tedy dá dovolat nějaké satisfakce??? Ptám se Vás všech, kteří s těmito praktikami mají stejné zkušenosti jako já nyní.

Hluboce se vam omlouvam ze tu nejsem 24/7 a necekam na vase prispevky abych je okamzite mohl resit. Kupodivu mam i svuj osobni zivot a sve problemy a to ze bude nekdo psat kazdych par minut novou a novou odpoved v ticketu vyrizeni opravdu neuspisi, spise naopak.

Ja vam do ticketu jasne a strucne napsal cim jste se provinil. To ze z vaseho pohledu je to prkotina je smutne.
Dnes jsem vas pustil, drive neb je zacatek noveho sveta a tak 5 dni je prisne, nevim zda jsem udelal dobre.
 

DeletedUser7082

Guest
No to já vím, sedíš tady stále, jsi už takový blázen jako já, možná i větší :D
 

DeletedUser12406

Guest
Vítr se zvednul a přišel novej hráč! VelkoCZLP.

Buďte Pozdraveni moji spoluhráči!
mé jméno je Velko a jsem zde nový.
Hrával jsem tu před skoro rokem po jiným nickem.
Když ale jsem viděl co jsem vše tu na fóru napsal trochu jsem se za to styděl...
Nyní začínám od znova :)

Přeji hezký den s Pozdravem Velko
 

DeletedUser

Guest
Nazdar lidi !! :)

Jak se dívám tak to tu bohužel nějak umřelo :/
Nebo je tu snad někdo kdo to tady drží na živu ?? :p
 

DeletedUser

Guest
Jak se máš Salupos? :) Stále stejně upovídaná? :) Kdysi jsem koukal, jak si v novinách :) Pamatuji si na tvůj konec u grepotýmu, škoda, ale koukám nezanevřela jsi na hru :) Už ti někdo nabídnul návrat? Koukal jsem, že tu není moderátor a myslím si, že na té pozici si byla i dříve, než tě tuším hlavní mod sesadil, či jak to on nazval ... nějak si nefungovala či co :)
 

DeletedUser

Guest
hlavní mod nejlíp funguje sám, což nechápu hlavní mod bez módů, je jako generál bez armády :)
zanevřela,nezanevřela, občas mi někteří lezli krkem :)
nefungovala a dělala něco pro wiki tuším,nebo fórum a v půli práce padák za lenost, kdyby aspoň zlatý, ale vzhledem k antipatii těžko :)
mám se dobře, hraji dvě hry, jedna tam narážím na druhou hroznou věc po gramatice a to matematiku, geometrii a logiku a další hra je na pohodu, hlavně klídek bez urážek, stresu ...
jo k jedné hře je fórum ,ale anglické tak máme fb skupinu na rady a já tam tlačím spam ankety ať není nuda :)
já se nezměním :)
jinak na grepolis nevzpomínám ve zlém, pořád jsou,jak zlé vzpomínky tak dobré, verbují mě přes email, ale hrát znamená být u toho často a to se mi nechce, chci chodit ven, číst, kecat s lidmi :)
jo a nechci na novém světě, aby mě někdo nesnášel za činy na jiném světě, když každý svět je jiný :)
 

Thasoss

Grepolis tým
A co že už najednou nepotřebuješ jít brzo spát? :)

Mimochodem, aktuální absence podřízených moderátorů sice není úplně top stav, nicméně než mít někoho, komu zadáš úkol, ze kterého se dost pravděpodobně vymluví, nebo ho tak odbude, že ho nakonec musíš celý předělat, což tě stojí více úsilí, než kdybys to rovnou udělala ty... je to tak lepší. Není to tak dávno, kdy jsme se s kolegy z branže shodli, že sehnat věrné, spolehlivé, samostatné a schopné lidi zároveň je velmi obtížné. No, aktivita fóra nás ale ani do náboru nikoho netlačí. Bohužel, žalostné je to všude, jen s tím rozdílem, že jinde se moderátoři stále ještě o něco pokoušejí, pokoušejí se o to, co zde už zkoušeno bylo.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
,protože se změnilo chování doma, dříve se hledala i maličkost k hádce, teď je klid :)
 

DeletedUser

Guest
jsi si jistý, že máš osobnost ?
Nevím, že by už byl svět tak daleko, kdy slovník a encyklopedie ožili, aby se nazvali lidmi s osobností :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Jsem server na severu. :cool: Anebo sever na serveru? :hmmChladný ne, spíš neutrální. City šetřím pro nejbližší. :)
 

DeletedUser

Guest
city šetřím pro nejbližší dodám košili ...
spíše než server, tak operátor, slyšíš řeči, ale stejně se nedomluvíš :)
 
Nahoru