• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser

Guest
znám film drtivý dopad, docela nervák, to je i představa,jak vypadá tvá drtivá většina ...
 

DeletedUser

Guest
má představa je, že ve vesmíru nejsme sami a že lidé, nebudou samolibí a budou pokorní
 

DeletedUser

Guest
a už ticho, asi kouká na hvězdy a hledá známky o formě života inteligentní
 

DeletedUser

Guest
já tedy ano i pouliční lampu a občas pod okny policisty, mám zajímavé sousedy a tak policie je tu několikrát do měsíce,naposledy sem policistům půjčila žebřík,aby se lépe dostali k sousedům
 

DeletedUser

Guest
Proč se s ním vůbec Salupos bavíš? :) To se radši bav s hvězdami, ty se chovají jako hlavní mod mnohem lépe než on. Všechno sledují, svítí pro všechny a nekecají pořád do všeho pro to, aby si jich někdo všiml :)
 

DeletedUser7082

Guest
Thasoss, tenhle provokatér chce docílit jen jednoho a to, že se necháš vyprovokovat a ujedou ti nervy a tím bude moci po nocích spát..
smiley_emoticons_lol.gif
Je lepší tyhle individua nechat bez povšimnutí a bez reakcí, protože jak zjistí, že nejsou středem vesmíru a nikoho jejich názor nezajímá, přestanou ..
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
No a pak takoví jedinci odchází zklamaní a zapšklí ještě více, když se jim jejich do detailu plánovaný záměr nepovede. :)
 

DeletedUser

Guest
Ano, jsem zcela zahořklí člověk, to jde vidět již od pohledu :D Prostě dle mého, moderátoři by se neměly účastnit provokací, ani urážek, ale to by tu musel být nějaký profesionál, který by na to skutečně dohlížel, místo toho, aby se jen staral o to, být důležitý ... :)
 

DeletedUser

Guest
To je právě to tvé pokrytectví, já tu vůbec nepsal o tobě, napsal sem Salupos, křehké ženě, která nikomu neublíží, ale ty si se do ní musel opět navést že, jako se pořád navážíš do kohokoliv co něco, narozdíl od tebe dělá pro hru či pro toto fórum. Jak říkám, ty jsi tohle fórum jen pohřbil. Lidi jako jsem já, by si měl nosit na rukou, protože i přes hlouposti co píšeš, se nenecháme odradit od toho, aby jsme měli dobrou náladu a chuť, bavit se zde s přáteli.
 

Thasoss

Grepolis tým
Nikdo ti dobrou chuť do hry nebere, ba naopak, ty ji bereš ostatním. Copak jsi neviděl, jaké byly na tebe reakce ostatních? Neviděl jsem tu zatím skupinu tvých přátel, jak se normálně bavíte. Pokud ji někdo viděl, nechť mi ji klidně ukáže. A to nemyslím nijak ve zlém.

Zatím se ty navážíš do mě a do ostatních... nikdo jiný se tu do nikoho jiného neobouvá, natožpak do salupos. Není sebemenšího důvodu.

Co se týká prospěšnosti pro hru... nemíním ti tu vypisovat seznam činností na wiki, jaké chyby byly díky mě opraveny, jaké novinky byly díky mě do hry přidány... fakt že ne. :) Nepotřebuji na rozdíl od tebe na sebe upozorňovat, lidé si mě všímají a respektují mě i bez toho. A já to vůči nim mám stejně tak.
 

DeletedUser

Guest
Mám skvělé reakce, to že pár dětí jako ty píše hlouposti, mi je úplně jedno. Rivalita ke hře patří, hloupost hlavního móda ne :) Tak přestaň otravovat tvým nevyžádaným spamem a nech hráče, ať se baví tak jak chtějí oni sami, tohle není tvé fórum, i když si to myslíš.
 

DeletedUser

Guest
Další hloupost co si vyplodil a stačilo ti jedno slovo, přemýšlej než napíšeš. Ty si tu k tomu, aby si hlídal slušnost fóra, ne ho spamoval či dokonce bránil jiným psát. To je právě ten problém, co s tebou vždycky byl, nejsi profesionál, pořád myslíš jen a jen na sebe. Stejně tak jsi záměrně banoval hráče, když se ti nehodily. Věřím tomu, že až se tě tato hra zbaví, přijde nová krev, nový módi, tak to zde opět začne normálně fungovat a žít.
 

DeletedUser7082

Guest
BTR, je to stále ta ohraná písnička .. :) A přemýšlet by jsi měl začít ty .. To, že ho tady nařekneš a snažíš se ho pošpinit, tak mu dává povinnost se jako admin vyjádřit. Ale ty jedeš stále to své, ostatní hráče to tady už nudí a smějí se tvé inteligenci .. Omlouvám se, ale nechci tě urazit. Špiníš tady jak sebe, tak i své BN, měl by jsi prokázat trochu slušnosti a odejít a zavřít za sebou dveře.. :)
 

DeletedUser

Guest
:) To není pravda, pokud o mě někdo říká hlouposti, tak to neřeším a není třeba to obhajovat :) Opakuji se, ale tomu se říká mít nadhled.
 
Nahoru