• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser

Guest
Suport už vypadá oka, ale fórum je pořád stejné, už mám dvě varování a pořád mi chodí varování jen od spamera, co to tu sám flamuje.

Jako by mě zajímalo, že mě blokne... Vytvořím si nový účet a jedu dál ... :) Ip mi bloknout nemůže, na to nemá :)

Nechci dělat moudra na tohle téma, ale Hitler a Stalin byli diktátoři, kteří diktovali, jak se co bude řídit a pokud jsi neposlechl, tak jsi skončil pod drnem s kulkou v hlavě.. Tady takový pocit nemám .. Nikdo ti neříká, co máš dělat a do diktatury tohle fórum má daleko. Ale nechci kecat, protože tomuhle tématu nemusím moc rozumět ..
smiley_emoticons_lol.gif

A opravdu si myslíš, že takhle to zde nefunguje? :) Jednou zjistíš, že ano :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Salupos: vždyť to je dobře, že fórum žije, rád poznám nové lidi a opráším ty staré .. :) Ale reagoval jsem jen na post BTR v tomhle směru..

Ale hlavně musí být pohodička a nenechat se ovlivnit nějakou prkotinou ..
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

Thasoss

Grepolis tým
No, co se týká pozice hl. cheathuntera, resp. jeho absence... máme nyní velmi aktivní administrátorku, která i dohled zvládá. Navíc nutno brát v potaz i fakt, že je menší počet aktivně otevřených světů, přičemž na půlce z těch otevřených stejně k porušení pravidel nedochází, tudíž ani zde práce příliš není, takže jde ve výsledku o tak 3 světy... tím pádem odpadá i potřeba velkého a hůře organizačně zvladatelného personálu. Nicméně vedoucí funkce je spíše jen rozlišení pro hráče, po týmové stránce to neznamená nic. Radíme se všichni se všemi. Proto k povýšení nikoho z dosavadních cheatů nedošlo.
 

DeletedUser7082

Guest
BTR: I tady tohle byla pecka, jej, kde jsou ty roky, kdy tohle hráli v rádiu a byly to pecky ?
smiley_emoticons_daumendreh2.gif


[video=youtube;J9q_oq6f19E]https://www.youtube.com/watch?v=J9q_oq6f19E[/video]
 

Thasoss

Grepolis tým
Teď v rádiu fičí jenom jednotvárné písničky, u kterých má jeden pocit, že text byl vymyšlen ráno u kafe a melodie večer před spaním. :D
 

DeletedUser

Guest
To mi bylo tak 15 asi když to hrály :) Pamatuji ještě, když videoklip zakázali pouštět :)

Pošleme jednu i pro hlavního móda ne :) Normálně bych mu poslal Landu a Andílka :D Ale to si schovám na jindy :)

[video=youtube;TcnySvBW_X8]https://www.youtube.com/watch?v=TcnySvBW_X8[/video]
 

DeletedUser

Guest
já vím, jak to chodí,chodilo v týmu - pamatuješ.
dost bolo funkcí, lidí děs v novém complu mám win10 a nemůžu najít ani uložené programy k odinstalování, nic zmatek

To mi bylo tak 15 asi když to hrály :) Pamatuji ještě, když videoklip zakázali pouštět :)

Pošleme jednu i pro hlavního móda ne :) Normálně bych mu poslal Landu a Andílka :D Ale to si schovám na jindy :)
hl moderátor jistě vyrostl, třeba už není to o čem se zpívá :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
No právě, já si stojím za tím, že jsem se narodil ve špatné době a že jsem dítě minulé generace .. :) Moji vrstevníci si jedou ty české písničky, kde rapují kolem života, ale takový Depech Mode, Queeni atd. ale i tyhle písničky, to ani neví, že existuje .. :)
 

Thasoss

Grepolis tým
salupos:Jj, s nastavením mám také problém. Neříkám, že je to chaotické, ale měli zůstat u osvědčeného, ne nutit si zvykat... no, aspoň mně osobně NTB rychleji startuje. Ale to, že se ke všemu musí člověk proklikat, není to už tolik otevřené, jako byly ještě sedmičky... mě někdy vytáčí, nebudu popírat. :)

Poho:Já teda vím, že existují, ale taky jim moc neholduji... no to ale ani rapu ne.
 

DeletedUser

Guest
ono se mi zdá, že tam snad ve win10 jsou i reklamy na programy, jak klikneš na start a rozklikneš máš tam i počasí a hry, zbytečnosti dle mě, hry můžu mít na ploše a počasí v prohlížeči
 

Thasoss

Grepolis tým
Ano, nepřišel jsem zatím, jak to zakázat, jestli to vůbec jde... ale tak, start moc často neotevírám. A jsem strašně rád, že jsem si při instalaci vše poctivě prošel a odklikal ty sledovací nesmysly!
 

DeletedUser

Guest
Určitě nevyrostl :)

Všechny nové písničky nejsou špatné, jen musíš vědět, co poslouchat :)

[video=youtube;lYEi_WdCTDI]https://www.youtube.com/watch?v=lYEi_WdCTDI[/video]
 

DeletedUser

Guest
v některých complech je i čtečka prstů, vidina umaštěného počítače super
 

Thasoss

Grepolis tým
Neříkám, že všechny, tuhle třeba znám i jednou, dvakrát do měsíce si ji také pustím... ale prostě toho pro mě není moc. No zase uznávám, že i já třeba poslouchám to, co většině z většiny nesedí, když to řeknu takhle kostrbatě. :D
 

DeletedUser7082

Guest
Tak tohle je taky dobré, písnička 2 léta dozadu hitem léta .. To jsem zrovna včera i poslouchal .. :) Ale mluvím takto o dnešní době, kde máš interpreti Kali,Ektor .. :) Všechno je to na jedno brdo .. :)

Schválně, třeba, myslíte si, že by v dnešní době někdo podobného dokázal ? Já si myslím, že už si o tomhle můžeme jen nechat zdát .. :)

[video=youtube;Qx7sKZamZWg]https://www.youtube.com/watch?v=Qx7sKZamZWg[/video]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7082

Guest
Salupos: To je jasné, musíš jít s dobou, já taky poslouchám moderní písničky, Electro, Swing Electro a Rock .. Moderní písničky, ale není na škodu si tohle poslechnout .. :) Sám to vnímám, když jdu na klub, ale jít na klub to už je taky bída, potkávat malé děcka,, co mají 14 let a točí se tam a kurxx se jak můžou :)
 

DeletedUser

Guest
jo moderní,mám ráda reklamu na nábytek,
ceny mírné na to ta ta .. víš co myslím -)
 

DeletedUser7082

Guest
Jo, u toho se člověk zasměje a řekne si, jak tohle mohl někdo pustit do televize .. :D

Ale vidíš, svůj účel to splnilo, reklama ti utkvěla v hlavě a jak vyjedeš nakupovat a uvidíš XXLOTS, tak tam vletíš, jen kvůli té reklamě .... :D
 
Nahoru