• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Posezení u Jonika

DeletedUser

Guest
nekecej už jseš velkej kluk,už můžeš být vzhůru, kdo tu se mnou bude ?
jo mám návrh na soutěž, vymysli reklamu na grepolis,kterou nalákáš hráče do hry
 

DeletedUser

Guest
příspěvek na péči pro invalidní či starší nemohou se bude zvyšovat,kouknu na fb a někdo píše, že kryplíci vyžírají stát a měli by se topit, lidi jsou divní všude :)
 

DeletedUser7082

Guest
Dobre rano preji,

Jak se tady zvlada dopoledni smrst ? Pacovne ? Ja jsem si jako pilny student sel misto do skoly do kavarny a spolecnost mi dela kniha :cool:
 

DeletedUser7082

Guest
Ja jsem drive srudoval 3 roky gymnazium, ale odesel jsem a ted mam nahradni skolu Truhlare .. Ale tim se nechci udavat, chci jit v krocich barmana a tak pilne studuji, a praxi ziskavam v praci za barem co chodim :) Kavarna je nahodou fajn, klidek, hodis si nejaky drink a ctes si a hlavne jsem mezi lidma :)
 

DeletedUser

Guest
byla tu řeč o knihách, co čtete hezkého ? já mám rozečteno křesťanství versus ateismus :)
práce v kavárně musí být dobrá, klídek,pokec s hosty či krásnými ženami :)

koukám na počet členů online, hl moderátor tu není, hurá zlobit, spamovat,vše povoleno :)

jsou tu čtyři přihlášení, několik na tajno na čumendu a nikdo mi nenapíše ani ahoj :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
thass je tady , jdeme zlobit, víte o vztazích,které vznikli díky hře,kamarádství, manželství, dítě - podělte se ?
 

DeletedUser

Guest
A kdo tě pochválil? :D On jo? :) Mě dal dvě varování ... :D On se nikdy nezmění, pořád to bude malej kluk :)
 

DeletedUser

Guest
on jehož jméno není vidět ne, někdo jiný, moc tu hráčku neznám .. ve smyslu hraní na více světech a plkání častého :)

ve starém řecku byli prostitutky proč zde nejsou ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
pořád to bude pro mě malej kluk :)
Takto bych to viděl.

Aegea: Z CZ scény nejen z Grepa vím o dost lidech... a ty páry jsou celkem stabilní. Co si budeme namlouvat, většinou je dělila vzdálenost, takže tam bylo něco víc než pouhé sympatie, když jim to stálo za realizaci. Navíc... přeci jen oba lépe věděli, do čeho šli. V reálu, když se někdo někoho snaží sbalit, tak přeci jen své negativní já na odiv nedává a to pozitivní často ještě přikrášluje. Na nic si nehrát je ideální stav ale kdo ho praktikuje... málokdo. Tím se i vysvětluje, proč jim to spolu tak drží.
 

DeletedUser10683

Guest
ahojte grepomaniaci

Vidím že tu je opäť veselo a preberá sa tu téma ktorú ja tak ráda mám. :D
 

DeletedUser

Guest
Tak to jo, křivdit mu zase nechci :) To je stejně tady sebranka :) Jeden není vidět, druhý se nesmí říkat ... :D Ale on už byl nevyditelnej kdysi, to není žádná novinka, možná si to pak vypnul, ale už předtím se maskoval. Osobně si myslím, že to je blbé, zvláště u správců fór.

Něco mu náhodou někdo chce, koukne jen na fóru, nikoho nevidí a jde zase pryč, nevhodné dle mého.
Fuj podívj jak dopadla tahle zpěvačka, postava ještě pořád dobrá, ale kde je ta krásná holka, co to byla dříve s úžasným hlasem... :)
[video=youtube;pktGY3qk0LM]https://www.youtube.com/watch?v=pktGY3qk0LM[/video]
 

DeletedUser

Guest
jako, že ve hře nic nepředstíráš ?
hloupost zde se nejvíc ve virtuální realitě předstírá a hraje na to co nejsme, snadno si vytvoříme jiný obraz o lidech než je realita, neekla bych, že manželství vzniklé hrou znamená úspěch.
Dálka - pokud si někoho z idealizuji, i on se uvede jinak než je a zde ve virtuální realitě to dělá , vydám se i do aše ze zvědavosti, otázka je vydrží vztah i po té co už nehrajeme a nic nas nespojuje a zjistím,že protějšek je jiný než se ve hře a sz dělal
 

DeletedUser12446

Guest
Thas, vidíš a já si myslela, že pokud opomineme-li kamarádské vztahy, tak většina těch milostných jsou jen takové ty platonické pohádky. :) Co si pamatuji, tak s spousta hráčů s někým tokalo, ale neznám žádný pár, který by z toho vzešel. :) Ale zase naopak znám dost lidí, kteří se spřátelili v rámci aliance a vídají se i reálně.
 

Thasoss

Grepolis tým
Lidi se tu více tlučou do hrudi, ale tím, jak je tu kontakt intenzivní, se doba, po níž se zvládají přetvářet, rapidně sníží. Normální člověk se nemá ve hře zájem idealizovat, protože tu není za účelem seznámení (většinou). A pokud se idealizuje, má tu potřebu, tak jeho sebezahleděnost poznáš velmi rychle.
 
Nahoru