• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Poslední seveřan http://www.posledniseveran.4fan.cz/index.php

DeletedUser

Guest
T-Tonda: Tak si tě opět přidávám na seznam beta-readerů :) Jen PS si dělám sám kvůli procičování, ale můžu tě občas zazásobit něčím jiným. Ještě mám v plánu dvě povídky do soutěže, tak u nich je beta-read hodně důležitý. Každopádně to není otázka příštích dnů :)

Lady: Děkuji :)
Tady na foru jsou vlastně nekorekturované kapitoly, takže chyb je hodně :D Kdybys nějakou objevila na webu, nestyď se jí zahlásit. :) Budu za to jen a jen rád.
Popravdě je Seveřan takový "tréningový program". Zkouším různý styly a vůbec co si dovolit můžu a co ne. Jednou to celé přepracuju, až to bude hotové a bude chuť :D
Jinak je mi blackjack :D (21) A ano, v profilu to nemám :)
 

DeletedUser

Guest
To už jsem si taky říkal, že jestli s tím něco plánuješ ;) tak by to chtělo určitě přepracovat.

A jestli chceš hlásit chyby na webu, tak je pozdě :D Včera jsem si kopíroval kapitoly a našel jsem ti tam hromadu chybějících čárek! Občas jsi jen zapomněl udělat mezeru. Jinak v normálním textu bys měl sem tam používat spisovnější výrazy ;) Některé se tam ani tématicky nehodí. Jinak hrubky tam nejsou.. nevím v čem to píšeš ;)

Jinak klobou dolů při vymýšlení jmen :)
PS: Šup sem s textem :D
 

DeletedUser

Guest
Píšu v Open Office, čiže bez predikce pravopisu ;) To, že tam hrubky nejsou, je zásluha taktiky "Co-tam-líp-vypadá" a samozřejmě Ladtyho, který mi je zahlásí, pokud je najde
 

DeletedUser

Guest
No, svojím nedostatočným pobytom pri pc som sa dostala ku kapitole 8 (Ešte som ju ale nezačala čítať :) )..
A už teraz ti môžem povedať, respektíve napísať: Keď to vydáš v knižnej podobe tak mi daj vedieť, budem okupovať kníhkupectvá ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak, dočítaná aj 14 kapitola :)
Môžem vedieť, či a kedy bude ďalšia? :)
Začínam na knižku šetriť :D:D
 

DeletedUser

Guest
Pokud sa nic nezvrtne (Jakože u mě se to děje často :D), tak to mám v plánu na víkend. :)
 

DeletedUser

Guest
Kapitola o den, dva odložena. Důvodem je buranská pohádka, jejiž první část naleznete v sekci Povídky na webu. :)
 

DeletedUser

Guest
Myslíš ten nekoneční příběh? Proč se to jmenuje třetí část, když je to druhá část? :D

obr691065_Schrnka02.jpg
 

DeletedUser

Guest
Dnešní den byl takový plodnější mno :) Přidaná recenze na Fast Five
 

DeletedUser5504

Guest
pár hrubek. Příběh je dobrý. Jsi dobrý pisatel. Sám jsem napsal knihu. Myslím že by se hodila zápletka už skoro nevyřešitelná. Vím že to není detektivka ale mohl bys to trochu upravit. Rád bych si přečetl tvojí knihu. Na vylepšení příběhu si kup knihu: základy tvůrčího psaní. Pak to bude úžasné. Má kniha se jmenuje : Kartáďan. Pokud ji uvidíte v knihkupectví kupte si.;)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, díky za názor. :) Btw to si v takovýchto úsečných větách libuješ? :)
Btw2 Tvá kniha není nikde po internetu dohledatelná. Nějaký odkaz? :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj,
Samozřejmě, co kapitola dalšího Seveřena je stále lepší a lepší :) ovšem stále je co zlepšovat - Co na to musíš přijít sám.
Také jsem tvojí knihu nenašel, ani na stránkách paláce knih - Luxoru či nějakých antikvariátů.
Neděláš si z Náš náhodou trošku srandu? :)
 

DeletedUser

Guest
To je přece snadná otázka Rizaeli ;) Všechno jde vždycky ještě zlepšovat :)
Za předpokladu, že si vydal knihu sám malonákladem bez ISBN, mohlo by dojít k jisté nenalezitelnosti na oficiálních "knižních" stránkách, ale google by nejspíš něco našel, kdyby to existovalo.
 
Nahoru