• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Poslední seveřan http://www.posledniseveran.4fan.cz/index.php

DeletedUser

Guest
Tak je koukej napsat! :D Kapitolu si dáš místo večerníču, ta počká. :p
 

DeletedUser

Guest
Hm, já naštěstí nepřišel o můj materiál k mé plánované novince takže tak za 2 měsíce bude první košt ;)
 

DeletedUser

Guest
To bude tak rozsáhlé, nebo ty tak líný? :D Já hodlám následující 3 měsíce investovat čas taky do něčeho nového :) Mimo PS samozřejmě
 

DeletedUser

Guest
No, spíš ta druhá varianta a za všechno může mé sebekritické já! Napíšu třeba dva odstavce, druhý den se na to znovu podívám a 1,8 odstavce smažu ;)
 

DeletedUser

Guest
Hm, ty 2 odstavce je přibližně tak 12 řádků textu, 10 - 11 jich smažu, takže termín zřejmě nesplním :)
 

DeletedUser

Guest
Jen do mě, si to zasloužím :D Já měl půlku kapitoly napsáno asi dvě měsíce, ale nekonec sem to celý smazal a rozhodl se to udělat tak, jak vidíš. :)
Btw já si sám sobě nadělil Twilight, bo mi to přišlo jako nejkrutější :D

Ehm, ehm. Takže ty si úplně v klidu smažeš 8 odstavců a já, když smažu 2 jsem ten nehorší? A ty jsi mě poučoval - abych si sehnal beta - readera a z vlastního popudu nic nemazal :?
 

DeletedUser

Guest
To byl jen záměr udělat to jinak. Od napsání toho textu uběhla jistá doba, během které jsem se rozhodl, že příběh se bude ubírat jiným směrem. :) Jinak já osobně moc nemažu. Víceméně spíš prodlužuju a upravuju slovosled, nebo výrazy na vhodnější synonyma :)
Každopádně 12. kapitola je na webu :)
 

DeletedUser

Guest
Web prošel zásadní úpravou. Ještě stále dola´duju některé drobnosti, ale už teď si můžete udělat slušný obráek o tom, jakým směrem se hodlám ubírat.
 

DeletedUser

Guest
Už 14. jo!? :) Tak to už přichází ten čas, kdy si to vytisknu a udělám si z toho povinnou četbu.. ;)
 

DeletedUser

Guest
14. kapitola, několik povídek, přidal jsem recenze :) Je tam toho teď trochu víc :D
 

DeletedUser

Guest
Vím vím, občas kliknu na stránky a shlédnu :) Jen jak jsem četl oznámení 14. kapitoly, dostal jsem na tvou "story" chuť :)) Přečtu si to znovu od začátku :) Na povídky si taky někdy udělám čas ;)

Každopádně se těším NA TU KNÍŽKU! ;)
 

DeletedUser

Guest
Teoreticky vzato to ale není nic nereálného. Třeba teď nově Ilka Pacovská. Poměrně neznámá autorka rozvinula něco ve stylu Harryho Pottera a lidem se to tak líbilo, že jí Albatros slíbil zahrnutí do edičního plánu na příští rok.
Sice jsem to nečetl, ale má můj obdiv. Očividně se jedná o jeden z těch mimořádných případů.
 

DeletedUser

Guest
Tak, ja som si prečítala zatiaľ len prvé 2 kapitoly, čo sú tu na fóre, kým som sa dostala k odkazu na ten Tvoj web :)

Musím, jdenoducho ťa musím pochváliť, je to fakt výborné, chytilo ma to po prvých pár riadkoch, čo sa mi nestáva často, keďže som preberavá ešte aj v literatúre :)

K 3. kapitole sa asi dostanem až zajtra, aj keď by som si to veľmi rada prečítala hneď, ale mám aj iné povinnosti, než sedieť za pc bohužiaľ.. :)

Ale zatiaľ je to na 1 :)
Nejdem tu vypisovať aké malinkaté chybičky(preklepy) som tam objavila, aj keĎ to veľmi rada robím, no čo kritizujem druhých aj keď by som mala skôr seba.. :):)

A tuším si niekde písal, že na nejaké knihy alebo poodbne to nemá.. Počkaj kým to dočítam, hneď ti určo vynadám, nech nekecáš také blbosti :)

Máš talent.. len by ma zaujímalo, koľko máš rokov, keďže v profile to asi nemáš a nejdem to teraz pozerať, som lenivá :)

No ok, už sa nejak moc rozpisujem, ale už končím, lebo musím od pc :) a fakt je to zatiaľ super, uvidím čo ďalej :):)
 

DeletedUser

Guest
Tak nějak mi chybí ty časy korekce :) Kdybys někdy potřeboval, stačí zaslat soubor ;)
 
Nahoru