• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Poslední seveřan http://www.posledniseveran.4fan.cz/index.php

DeletedUser

Guest
Jestli si četl druhou kapitolu tak si to můžeš domyslet
ICQ5_03.gif
 

DeletedUser

Guest
první kapitola je o kopkách a o mučení druhá pak jak se baví o něakem novem vudci a třetí je o tom jak ho zachranily stěch kopek. Tak proč se potom tak jmenuje.
 

DeletedUser

Guest
Protože bagr neumí plavat :-/
Ty chceš po třetí kapitole znát všechno..
Stay tuned!

Edit: Jestli Tě to potěší, tak okolo 7,8 kapitoly to budeš už vědět. ^^
 

DeletedUser

Guest
Jasně že můžeš :) Ono je to imho jasný, ale zkus to ;) - Nejlíp na webu a ne tady :D Potřebuju to tam rozhejbat :)
 

DeletedUser

Guest
Čtvrtá kapitola už trůní na webu a čeká na vaše komentáře. :)
 

DeletedUser4068

Guest
Taky jsme pro zachování. Ale holt tohle není literární fórum jako takové, takže chápu i moderátory. Teď si tak říkám, jetli jsem zase neudělal chybu s mojí povídkou na pokračování. A to tu fest brutální podle zdejších měřítek raději nechám v šuplíku, stejně by to sem ani obsahem nezapadalo. A ty koukej psát poldo, je to zajímavý.
 

DeletedUser

Guest
Osmá kapitolka nahozena na web. Ještě horká a vonící čerstvě z pekárny. :D
 

DeletedUser

Guest
Docela by mě zajímalo, kdy máš v plánu nahodit 9.kapitolu. Už je to skoro měsíc.
 

DeletedUser

Guest
Autor tráví čas spaním, vyděláváním peněz na Vánoce a výdělečnými zájmy na PC. Mám strašlivě málo času a i ten mi většinou sebere něco jiného. :x Určitě bude. Jen netuším kdy. Omlouvám se a alespoň doporučuji překliknout v bannerech na některý z tento: Cesta do podmoří, Jackie Decker, Garry Poker nebo Dalleth. Jejich věci jsou bezesporu lepší než moje. :)
 

DeletedUser

Guest
Jo tak to sorry. Jinak, Garryho už mám přečtenýho a ty ostatní mě moc nelákaj :D
 
Nahoru