• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Poslední seveřan http://www.posledniseveran.4fan.cz/index.php

DeletedUser

Guest
tedy toho je :D jsem líný, tak si asi počkám, až vyjde celá kniha :D ale na přání opravy chyb klidně přistoupí, pokud bys měl ještě zájem :)
 

DeletedUser

Guest
To, co mám napsané (2,5 kapitoly xD), už korekturou prošlo, takže asi ne, ale dík za nabídku :)
 

DeletedUser

Guest
Korekturou to prošlo včera ;) Klidně ti můžu nahodit upravenou verzi v doc :D
 

DeletedUser

Guest
To není potřeba ;) jinak by se teď už hodilo změnit název threadu ;)
 

DeletedUser

Guest
No pravda, ještě jsem to nepřečetl celé, tak ti jméno navrhnou nemůžu :D ale až budeš vydávat ten román, chci mít na konci speciální poděkování s ostatními za pomoc :p
 

DeletedUser

Guest
Vydávat :D
Rozhodně bych to chtěl po dokončení někde vyvěsit. Ale na mamutích fantasy serverech typu fantasyplanet to je bez šance a jiné neznám.
Každopádně v tom ideálním případě (Dokončím to a někde vyvěsím) rozhodně děkovačka bude. ;]
Jinak název mám tak nějak vymyšlený už od začátku, ale ještě váhám :)
 

DeletedUser

Guest
No tak jsem si to konečně přečetl.. nebo spíš proletěl očima..
uber násilí, a to hodně.. hezky to zcenzuruj.. bohužel tohle fórum se dá číst i před dvaadvacátou hodinou...
pokud neubyde ta brutalita. a to podstatně.. tak je mi líto..
 

DeletedUser

Guest
Já tě můžu ujistit, že rating by byl maximálně PG12. Koneckonců tam nikde nelítaj střeva atp. Už hery potr obsahuje násilnější scény xD
Úprava nebude, šel bych i proti sobě, to musíš pochopit. Nic horšího než že to budu pulikovat jinde, nebo nikde se stát nemůže.. Dělej jak umíš.
 

DeletedUser

Guest
Zatím neřeším co bude, jestli nás bloknou :D To přijde s tím
 

DeletedUser

Guest
Tak Sultán se k tomu vyjádřil, ty jsi se k tomu vyjádřil. A já se tomu vyjadřím taky: neměň to, je to tvé právo. Naše je zase ti to smazat. Zítra to bude buď změněné nebo smazané.
 

DeletedUser

Guest
ne mazáno tu zatím nebylo.. a nikomu se do toho koukám nechce..
je to přitom bouře ve sklenici vody.. v tom příběhu stačí opravdu udělat změny které budou mít na děj a na celkovou úroveň minimální vliv..
bylo by škoda přijít o takhle vymakané dílo...
 

DeletedUser

Guest
V tom případě to smažte. Já nic měnit nehodlám.
Najmě jsem se zatím ani nedostal k žádné akční sekvenci a už to "porušuje pravidla", co by bylo pak...

Pro ostatní: Johndere se nabídl s tím, že vytvoří jakýsi základní "web". Takže komu by Rodelm chyběl, určitě ho bude mít kde najít. Toť vše, děkuji za pozornost :]

SINE METU: Budeš muset zřejmě promazat poštu, nejde ti nic odeslat. ;]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak v tom případě se na web těším :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru