• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Poslední seveřan http://www.posledniseveran.4fan.cz/index.php

DeletedUser

Guest
To musí udělat někdo z příslušných... sultán, sokrates apod :)
 

DeletedUser

Guest
Ještě někomu se špatně zobrazují znaky (háčky a čárky jako divné otazníky, kospčtverce atp.) ? :)

EDIT:
Vyzkoušeny prohlížeče: Firefox, IE, Opera a Chrome. Na všech text funduje korektně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
pak si napiš já ti téma změním,
můžu ti tam klidně hodit odkaz na externí stránky jeslti chceš..
 

DeletedUser

Guest
To by bylo fajn :) Já ho (odkaz) chtěl dát do podpisu a až dnes koukám že tu podpisy nejsou :D
 

DeletedUser

Guest
Táák. Konečně jste se dočkali. :D
Třetí kapitola už na webu :)
 

DeletedUser

Guest
Tak doufám, že je správně opravená! :D a nemysli si, každou chybu ti hned napíšu :p ještě jsem ji nečetl... doufám, že to stihnu do odjezdu (čtvrtek)
 

DeletedUser

Guest
Prošla trojnásobnou korekturou!! To je snad jasné, že tam něco najdeš. :D
 

DeletedUser

Guest
Přidal jsem tam další povídku. Kraťoučkou :)
Další kapitola je napsaná. Do pátku nejdýl bude na webu. :)
 

DeletedUser

Guest
Chystá se big suprise. Možná kvůli tomu trošku přetáhnu slibovanou 4. kapitolu, ale věřím, že to oceníte. :)
 

DeletedUser

Guest
Ták sem na to kouknul...a zatím parádní příběh a pěknej web :) jen tak dál kamaráde :)
 

DeletedUser

Guest
Díky :)
V současný chvíli je web mimo provoz. Přechází se na redakční system, vytváří se uplně novej vzhled. Nepoznáte to tam, až to zapnem :)
 

DeletedUser40

Guest
Gratuluji ti k spuštění nového webu. Musím uznat, že tento je o moc lepší než ten předchozí, už jenom proto, že zpracování je díky redakčnímu systému mnohem profesionálnější.

Jinak ale nezapomeň na to, že základem je obsah, nikoliv vzhled, tudíž neusni na vavřínech a piš dál. Rád si v budoucnu přečtu tvou knížku.
 

DeletedUser

Guest
Prodělal jsem menší krizi tvůrčí identity. :D T. nemohl jsem vymyslet jak pohnout s dějovou linkou z minulosti. To už je teď ale historie a já jsem opět pln nápadů. :)
 

DeletedUser

Guest
Tak gratuluji :) Tvůj nový web vypadá výborně...už se těším na další kapitolu Tvého příběhu... :)
 

DeletedUser

Guest
Bude brzy! :)
Osobně bych raději veškeré připomínky soustředil na webu :) Denně projíždět všechny stránky a reagovat případně zabere něco času, který lze využít efektivněji. :)
 
Nahoru