• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Poslední seveřan http://www.posledniseveran.4fan.cz/index.php

DeletedUser

Guest
:D :D tak jsem si "již korekturovaný" text vložil do wordu a nestačím se divit :D :D ppoldo vlož si to do wordu a oprav si všechny chyby :D
 

DeletedUser

Guest
Korekturovaný text je jenom u mě na disku. :D Tady se už neobjeví. Až tedy na webu, spolu s už určeným názvem příběhu jako překvapení.
 

DeletedUser

Guest
Hmmm, to se těším, ale přeci jen doporučuju to vzít ještě přes word. Stavbu vět ti možná opravil, ale hrubé chyby a překlepy lidské oko přehlédne snadno ;)
 

DeletedUser

Guest
Já mám Open office a tam je kontrola pravopisu jenom angličtiny či co :) podtrhává to nesmysly, tak to mám vyplé.
 

DeletedUser

Guest
Omg :) základní a nejlepší officy jsou 2003!! a proti tomu nikdo nedá ani slovo :D
 

DeletedUser

Guest
Tak to já nevim.. wordy díky ilegálním winům mít zřejmě nemůžu, tak mám tenhle free balík kanc. aplikací a spokojenost celkem. otevřu všechno a převedu taky na všechno.

Jinak dokud tu je tohle tema tak bych chtěl poděkovat všem co to četli, všem těm co mě hecovali a vůbec všem těm kteří reagovali. Díky za vše, uvidíme se jinde :)
(Semka samo chodit budu, ale přispívat už snad jen v tom jednom tematu o knížkách )
 

DeletedUser

Guest
Táákže nějaké newsky :)

Na stránkách se pracuje (Nečekejte zázrak, budou účelné. Pro maximální komfort při čtení.) Základní kostra je hotová.
Velký dík pro Johndere za ochotu a čas strávený nad jejich tvorbou a za pošramocené nervy, které se mnou ještě bude mít :D
Nechci nic slibovat, ale jakožto optimista od narození to vidím tak, že tu cca za týden vyvěsím odkaz, kde se budete moci pokochat trojnásobně zkorekturovanýma kapitolkama (Big THX to: Já, T-Tonda, Ronik), možná už finálním názvem (je to sága nebo ne? kdo ví :D) a další kapitolkou.
Od jisté doby jsem si prostě chtěl zkusit něco napsat. Ostatně při soustavném čtení toto nutkání muselo trknout každého jako jsem já. Konečně si tenhle sen plním!
Ještě jednou děkuju všem jmenovaným a nejmenovaným za podporu a slavnostně slibuju, že se budu snažit zlepšovat alespoň do té míry, že vám Rodelm a spol nebudou do snění přivádět noční můry. :D
 

DeletedUser

Guest
Mohu se zeptat kdy bude pokračřování?
A jaká bude adresa těch stránek o kterých se tu mluví?
 

DeletedUser

Guest
Pokračování bude, až udělám korekturu :D a polda dopíše konec ;)
 

DeletedUser

Guest
Pokračování - Dopsané zítra. Zkorekturované.. kdo ví :]
Už chápu všechny ty spisovatele co milujou a nenávidí své korektory :D Prakticky mám zakázáno to zveřejnit, dokud to neprojde trojnásobnou pečlivou korekturou. :D

Stránky - Stále se na nich pracuje. Už jsou v stadiu, kdy by je bylo možné zveřejnit, ale nechci to udělat dřív, než se doladí všechny chybky a než se tam objeví i druhá kapča po poctivé korektuře. :] (Vlastně jsem je chtěl ukázat už zítra, ale T-Tonda mě cukrem a bičem donutil změnit názor. :D)

Nicméně je to pro moje i vaše dobro. Bude se to líp číst bez spousty chyb (bylo jich fakt poctivě :D)

Když se vše zadaří - v neděli zde bude odkaz.

Abych aspoň navnadil - třetí (možná i čtvrtá) kapitola bude ještě rozjezdová. Přibydou postavy, dějová linka (ve čtvrté) a konečně se dostane (ve čtvrté :D, ve třetí jen ochutnávka) na nějakou akci - kámen to úrazu spousty pisálků. :]

Ještě je na místě omluva za nepohodlí způsobené zdržením. :)
 

DeletedUser

Guest
No pokusím se to projet, ale je jich tam fakt dost :D když mi polda řek, že už to prošlo korekturou... nestačil jsem se divit :D kdo to asi dělal :)
 

DeletedUser

Guest
Jak to měl napsané Paroubek na bilboardech -> jsem unavený člověk. Ronik byl holt asi unavenej :D
 

DeletedUser

Guest
Táákže. Týden se s týdnem (a ještě pár dny) sešel a asi přišel čas vyložit karty. :D

http://www.posledniseveran.ic.cz/

Naleznete tam zatím první dvě kapitoly - opravené a přepracované.
Než přibyde další, můžete mi pomoct vylepšit web svými návrhy :]
 

DeletedUser

Guest
Zajímavý název :) Tak jsem ti tam napsal něco do vzkazníčku ;) a ohodnotil font písma, ale znám i lepší :p
 

DeletedUser

Guest
Já se nebráním změnám. :]
Co se názvu týče, původně se to mělo jmenovat Poslední z rodu, ale rod to není no.. nesedělo by to. :D Takhle je mojí jedinou straostí, aby v tom někdo neviděl mohykána :D
 

DeletedUser

Guest
no!! :D kdybys to neřek, tak mě to nenapadne! :D tak a teď už by se konečně hodilo přejmenovat téma :p
 

DeletedUser

Guest
Jdu na to :D Jo a Johndere se trošku šťourá ve webu, takže omluvte když něco nepujde jak má :D
 

DeletedUser

Guest
A určitě bys mě mohl připsat k těm vášnivým čtenářům tvého story ;) jak tam máš ty tři...
 

DeletedUser

Guest
Tak tam jsou jmenovaní ti odsud, kteří jen četli. Ty jsi v horní polovině - tý důležitější :]
A nejde změnit název tematu :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru