• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Rap, Hip Hop apod. :)

DeletedUser231

Guest
Jasný...
Schválně jsem dal lehkou aby to zbytečně nestálo...
 

DeletedUser

Guest
50 cent ho strelil?
Toto je len škaredá sranda, však?

Údajne ho zavraždili Notorious B.I.G. a Puff Daddy v roku 1996. Mimochodom na jeo auto bolo vystrelených 13 striel, jeho samotného postrelili 4 krát do hrudníka, potom do ruky a okolo oblasti nad bedrami, neskôr mu vybrali pravé pľúce. Zomrel 13.9.1996 po tom ako ho na požiadanie jeho matky odpojili od prístrojov, lebo ho museli niekoľkokrát resuscitovať.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser231

Guest
50 cent ho strelil?
Toto je len škaredá sranda, však?

Údajne ho zavraždili Notorious B.I.G. a Puff Daddy v roku 1996. Mimochodom na jeo auto bolo vystrelených 13 striel, jeho samotného postrelili 4 krát do hrudníka, potom do ruky a okolo oblasti nad bedrami, neskôr mu vybrali pravé pľúce. Zomrel 13.9.1996 po tom ako ho na požiadanie jeho matky odpojili od prístrojov, lebo ho museli niekoľkokrát resuscitovať.

Zajimavé... hodím sem citaci z Wiki
V noci ze 7. září 1996 odcházel v Las Vegas ze zápasu Mika Tysona. V hale hotelu se však porval se členem gangu Crips, který dříve okradl jiné zaměstnance Death Row Records i jeho. Vše zachytila hotelová kamera. Později, když odjížděl do klubu patřícímu Suge Knightovi, se přiblížil bílý Cadillac, ze kterého někdo několikrát vystřelil na auto, v němž jel Tupac a Suge Knight. Tupac byl zasažen čtyřmi ranami a na následky svého zranění zemřel. Suge Knight byl poraněn zásahem šrapnelu. Tupac byl zpopelněn a údajně byla část jeho popelu přimíchána k Marihuaně a vykouřena členy skupiny "Outlawz".[4]
Zajímavostí je, že jeho bratranec Yaki Khadafi, jediný z mnoha svědků vraždy ochotný svědčit, byl dva týdny poté sám zavražděn.
 

DeletedUser

Guest
Aaa, kde sa tam píše o 50 centovi? :)

Inak Notorious BIG, bol Outlawz ak teda nie som slepá a blbá :)

Ale inak jo, stalo sa to tak ako ti tá wiki vypísala.
 

DeletedUser231

Guest
O 50Centovi jsem to slyšel.... Tak jen říkám, že sem to slyšel ;)

Wiki má vždy pravdu
 

DeletedUser231

Guest
Tak, nikdo nedává tak to zkusím...

Název: I .... ... d.....
Interpret: Eminem ft. Dr. Dre
Nápověda: Jeho nejnovější song tohoto měsíce

GL ;)
 

DeletedUser

Guest
Poslouchám co se mi líbí, pokud ho někdo nemusí, omlouvám se. Ale nezajímám se o jeho osobu,nýbrž pouze o pár pisniček, co se mi od něj vcelku pačí
sign-smiley-446.gif

[YOUTUBE]j5-yKhDd64s[/YOUTUBE]
 

DeletedUser231

Guest
Poslouchám co se mi líbí, pokud ho někdo nemusí, omlouvám se. Ale nezajímám se o jeho osobu,nýbrž pouze o pár pisniček, co se mi od něj vcelku pačí
sign-smiley-446.gif

[SPOIL][YOUTUBE]j5-yKhDd64s[/YOUTUBE][/SPOIL]

Not afraid je dobrej song... procítěnej....

Něco na sobotní pohodu... menší old school
[YOUTUBE]IAZUStyULkg[/YOUTUBE]:grepolis
 

DeletedUser

Guest
Spíš než ty rytmy se mi víc líbí ty kočky a Low-ridery :-D Ale špatný to není :)
 

DeletedUser231

Guest
Rizi, Rizi ty starej chlípníku.... :D

Ale jo, souhlasím! Tvůj názor, můj názor.... :)
 

DeletedUser

Guest
Počasí je jaké je a pokud člověk není houbař, bude náchylný k depresím. Něco na rozvinutí takové deprese
[YOUTUBE]6EBVt2mHPA8[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
Přihazuju ještě jednu z GTA... Nevěděl jsem, že CJ je ve skutečnosti rapper :p
[YOUTUBE]FAoeq8V8t-M[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]bL4-NmtA7R0[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
Tak toto nie, vlákno, kde som doma zamrzlo? Žiadne také :)
Podelím sa s vami o veľmi dobrú vecičku, ktorá mi trhá repráky celé dni v poslednom čase :) :
[YOUTUBE]ele7vzM8lbM[/YOUTUBE]
 
Nahoru