• Vážení hráči, ve středu 16. září proběhne aktualizace hry na verzi 2.222. Níže naleznete podrobný seznam změn. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši špehové spatřili flotily nepřátelských lodí, jak se shromažďují na horizontu. Vašim úkolem je nalézt a zničit tyto lodě dříve, než se dostanou k pobřeží a začnou decimovat vaše obyvatelstvo! Více informací najdete na herním fóru

Seznam povolených scriptů

1) Quack Toolsammlung

Popis funkcí:

- zobrazí se vám doba, kterou jste přihlášení ve hře
- zobrazí se vám tlačítko na Fullscreen
- možnost vypnout a zapnout Grepolis menu
- v senátu se zobrazují body za postavení/vylepšení budovy
- zobrazení tzv. Transport calculatoru
- BB cody a mnoho dalšího
2) Grepolis Report Converter

Popis funkcí:

- vytváří hlášení z útoku, obrany, seslaného kouzla, výsledku špeha zobrazitelná na aliančních fórech, PM či na herním fóru...
- ukládá počet ztracených a zabitých jednotek v přehledu hradeb
- přístup ke statistikám přímo ve hře
3) DIO-Tools

Popis funkcí:

- emotikony
- přehledy jednotek, jejich síla
- přehledy surovin u divů světa

Naposledy upraveno moderátorem:
Momentálně tu žádný takový návod není, nicméně pokud někdo bude mít z moderátorů čas, jistě něco takového zpracuje :) Nicméně jednu radu pro tebe mám: pro použití tohoto skriptu musíš mít v prohlížeči Mozilla Firefox „přídavek“ Greasemonkey, s jehož pomocí tyto skripty běží. Poté, co budeš mít v Mozille nainstalovaný a spuštěný Greasemonkey, stáhni si daný skript a dál tě to už navede... aspoň u mne tomu tak bylo-testoval jsem u sebe ten 1. skript.

Toho opičáka tam mám, chtěla jsem sice ty smajle do grepu, jednu dobu na to byl někde návod, ale proklikala jsem se jen k té opici. Zkusím to, díky.

//Tak nainstalováno mám, ale netuším, jak to použít :D

Naposledy upraveno:

FinalL.

Guest
CKAPN: To asi nie je z scriptu, ktorý sa načítava pri nahraní stránky a upravuje jej vzhľad :)

Naposledy upraveno moderátorem:

mk102

Guest
Momentálně tu žádný takový návod není, nicméně pokud někdo bude mít z moderátorů čas, jistě něco takového zpracuje :) Nicméně jednu radu pro tebe mám: pro použití tohoto skriptu musíš mít v prohlížeči Mozilla Firefox „přídavek“ Greasemonkey, s jehož pomocí tyto skripty běží. Poté, co budeš mít v Mozille nainstalovaný a spuštěný Greasemonkey, stáhni si daný skript a dál tě to už navede... aspoň u mne tomu tak bylo-testoval jsem u sebe ten 1. skript.

Funguje to i na Google Chrome ci Opera?

Ne, aspon nevim o nicem jako je Grease pro ostatni prohlizece... ale ten skript, na ktery se ptal Jasson , funguje krom IE na vsech prohlizecich.

Funguje to i na Google Chrome ci Opera?
Zdar v chromu jsem právě spustil ten první script a funguje.

K instalaci ve chromu: klikni na ten první a části support klikni na ikonu chrome - tím nainstaluješ "Tampermonkey" - zobrazí se ikonka v pravým horním rohu prohlížeče, poté se vrať a v horní části stránky se scriptem jen klik na instal - zobrazí se kód scriptu s vyskakovacím upozorněním - stačí 2x ok
tím je script nainstalovaný a vpoho běží.

pravděpodobně to stejné i u dalších scriptů.

takhle jsem to momentálně spustil já v chromu.

Chápu-li dobře, že posílá sám suroviny na div, tak je zcela zbytečné se na toto ptát... dá se to pak klasifikovat jako nepovolený BOT :)

Deštruktor

Guest
Tie scripty, sú povolené na všetkých jaz. verziách grepolisu ?
Či si to každá určuje a rozhoduje, čo áno a čo nie.

Tyto skripty jsou povoleny speciálně Charonem, ale nenahrazují-li prémium, jsou povoleny na všech verzích (pravidla jsou všude stejná). Nicméně některý Support tým může mít problém s Greasemonkey (někde tento doplněk může být zakázán, ač na něm neběží jen skripty pro Grepolis), jelikož přes něj běží i skripty nahrazující prémium atd...
Proto je lepší se raději zeptat.