• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Speciální svět?bez zlata?

DeletedUser5567

Guest
Případně by tam mohla být úprava, že je možno utratit jen 1000zlatých/měsíc. Je to dost na všechny rádce, ale zároveň to nechává volbu pro hráče rozhodnout se investovat ty zlaté do něčeho jiného (a Innu asi ušetří práci co se blokování premiovych funkcí týče, protože by to byl menší zásah do kódu).
 

DeletedUser9104

Guest
da se zajitit, ale zladkar nakoupi manu, odkouzli a je to v tahu, tato hra neni jen o schopnostech, ale o ponezich. Tyto akce v podobe michani receptu a dodatecne nakupovani, je podpasovka pro hrace, kteri si nemohou zlatky dovolit.
 

Thasoss

Grepolis tým
https://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?7471-Mořská-bouře

Přečti si.

Dle mého mají zlaté na hru tak velký dopad díky tomu, že příliš mnoho hráčů hru doopravdy neumí. Mnozí vědí, že neumí, mnozí si pouze myslí, že umí... málokteří spolu drží a málokteří jsou aktivní, tudíž jeden zlatkař dovede opravdu své. Osobně považuji takřka nemožné prémiové funkce obecně vybalancovat tak, aby to bylo ku prospěchu všech stran na všech jazykových verzích této hry. Hra se klidně může přizpůsobit hráčům, ale ne v něčem, v čem panují takové rozdíly. Ale jak říkám, je to jen můj osobní skromný názor, který jsem si utvořil na základě svých hráčských zkušeností a znalosti této komunity.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5567

Guest
Thasossi tady ti komunita zřetelně tvrdí, že zlacení které Inno umožňuje a podporuje se většině komunity nelibí. Jistě, dobře spolupracující tým si s nimi nějak poradí nebo jim nenapáchají až takové škody, nic to ovšem nemění na tom, že je to mnohokrát dost nefér výhoda, která by bez utrácení ve větším nebyla možná. (vystavění města za dva dny, hradeb přes noc, full potvory každý den nebo jak jsem viděl nedávno jeden útok olek co sundal 1000 brk)

Určitě nejsme jediní co si na to přehnané zlacení sťěžují, bylo by krásné kdyby Inno přišlo s verzí, která by v tomhle byla omezená. Jeden svět v jazykové verzi není tolik aby to nemohli zkusit, jestli se jim to nevyplatí ve výsledku vážně víc, protože tam bude víc a šťastnějších hráčů.
 

DeletedUser8827

Guest
S Grepolisem jsem začínal na světě "Lamda", bez zlatek, bez hrdinů, bez ostrovních úkolů, bez pípáku, eventy byly myslím že 3 za celej rok...takže pro všechny hráče rovné podmínky a záleželo jen na aktivitě a spolupráci.... jasně, že jak ve všem jde v prvé řadě o peníze, ale mít možnost zahrát si na takovém "obyčejném" světě, bez váhání....A právě tím, jak se hra zkomerciovala, přestalo ji hrát hromada hráčů, kteří ji "uměli hrát" .... dnes všichni spoléhají na pípák, když náhodou nezapípá, tak jsou z toho celí pryč, že se na ně útočí....ještě k ostrovním úkolům - za některé tzv. vylepšení jsou kolikrát takové pálky surovin, že se ani nevyplatí je za to dávat.... jak se píše v předešlých příspěvcích - svět bez zlatek by hrálo mnohem víc hráčů a bavilo by je to ....
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser9104

Guest
Thasossi tady ti komunita zřetelně tvrdí, že zlacení které Inno umožňuje a podporuje se většině komunity nelibí. Jistě, dobře spolupracující tým si s nimi nějak poradí nebo jim nenapáchají až takové škody, nic to ovšem nemění na tom, že je to mnohokrát dost nefér výhoda, která by bez utrácení ve větším nebyla možná. (vystavění města za dva dny, hradeb přes noc, full potvory každý den nebo jak jsem viděl nedávno jeden útok olek co sundal 1000 brk)

Určitě nejsme jediní co si na to přehnané zlacení sťěžují, bylo by krásné kdyby Inno přišlo s verzí, která by v tomhle byla omezená. Jeden svět v jazykové verzi není tolik aby to nemohli zkusit, jestli se jim to nevyplatí ve výsledku vážně víc, protože tam bude víc a šťastnějších hráčů.
Moc pekne napsane a vystizne.
 
Nahoru