• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Svět Psí

Thasoss

Grepolis tým
Vážení hráči,

nový svět již zítra otevře své brány! Těšíme se na vaše postřehy z tohoto světa!

S pozdravem,
Váš Grepolis tým
 
ahoj všem, mám všeobecný dotaz - má spuštění nového světa "důstojnou formu" např. 14.7.2015 v čase 00:00:01. nebo je spuštění světa spíš otázkou náhody třeba na 10:55 (někdy dopoledne)?
 

Thasoss

Grepolis tým
Světy obvykle bývají spuštěny mezi 12:00 - 14:00, někdy to však může být i o dvě hodiny dříve či o dvě hodiny později. Přesný čas nám až do okamžiku otevření nebude bohužel znám.
 

DeletedUser9683

Guest
Chci se zeptat, kdy bude grepostats pro Psi.
Dale chci rici k sini slavy, ze jsem dobyl prvni mesto jako hrac na Psi
Dekuji
 

DeletedUser5553

Guest
Chci se zeptat, kdy bude grepostats pro Psi.
Dale chci rici k sini slavy, ze jsem dobyl prvni mesto jako hrac na Psi
Dekuji

tak to ti gratuluji aspoň já ;-) a jinak by mne též zajímalo kdy se budeme moci podívat na grepostat pro tento svět. Už se mne na to ptalo dost lidí.
 

Thasoss

Grepolis tým
Bohužel, GrepoStats je provozován třetí stranou, takže to vám zde ani nikdo nezodpoví. ;) Co se týče síně slávy, již od Chí ji nevedeme. Nikomu se nechce hlásit a já opravdu nemám hlavu na to, abych myslel, že každé cca 2 týdny mám zkontrolovat síně, zda tam něco nechybí... a pak zjistit, že něco je již nedohledatelné. :(
 

DeletedUser8805

Guest
Zdravím Thasi, tak to jsi s tou zrušenou síní slávy asi zasadil Hypovi teď obrovskou ránu do jeho psychiky :)

Nicméně mám jinej dotaz. Jeden hráč dostal na Chí, dle jeho tvrzení, trvalej banán a přitom má ochranu před útoky. To nedává přece žádnej smysl, je to vůbec možný? :)
 

DeletedUser

Guest
Nevidim vubec zadny zadrhel v tom dostat perma ban s ochranou. Staci se kouknout do katalogu trestu a je to jasne.
 

DeletedUser6936

Guest
jako perma ban, ale jeho města tam zustanou navždy? bez možnosti je přebrat?
já v tom celkem zadrhel vidím. nevím o kom gekky mluví, ale obrazně...
aliance si čistí ostrovy a okolí a chystá na divy, ale města tohoto banhráče tam zustat musí... to je celkem na prd... a co když třeba po roce se někdo smiluje a uvolní ho z banu? trvalý ban s ochranou je dle mého taky nesmysl :)

ale k psí, fajn svět, rychlost boží, konečně dobývání a ted se ukáže kdo jak je na tom :)
 

Thasoss

Grepolis tým
I pro zablokovaný účet platí lhůta 30 dní neaktivity... po kterých dojde ke smazání účtu.
 
Ahoj,
chtěl jsem se taky zeptat na ty stats - odpověď jsem pochopil /díky

mám ještě jeden dotaz a rád bych znal váš názor ...
jsem řadovým hráčem v ally Taurus, nejsme elitní klub ... dáváme možnost i novým méně zkušeným a pod.

včera večer šikulu od Fenixe (jiné aliane bez vazby na naší ally) napadlo rozeslat hromadnou zprávou po naší alianci žádost o podpůrná kouzla na svoje město.
a já mám dotaz: je tento případ v rozporu s pravidly hry? (asi stalking), můj názor je že to porušuje minimálně bod "fair play"
díky moc za odpověď - pěknou hru všem

(p.s. myslim si totiž že taky dovedu přes marca93 vyexportovat seznam hráčů do excelu a zpětně je rozesílat po herním světě - proto mě zajímá jestli na to máme podobný názor)
 

Thasoss

Grepolis tým
Rozesílat žádosti i jiným aliancím je v souladu s pravidly, příp. vysvětli, v čem přesně bys viděl problém, že by se mělo jednat o nelegální záležitost.
 
vyložil jsem si to takhle, ale nevadí mi že v tom nevidíš problém. díky za odpověď věc vidím za vyřízenou.

IeHYBQV.png
 

DeletedUser9683

Guest
Zdravím Thasi, tak to jsi s tou zrušenou síní slávy asi zasadil Hypovi teď obrovskou ránu do jeho psychiky :)

Nicméně mám jinej dotaz. Jeden hráč dostal na Chí, dle jeho tvrzení, trvalej banán a přitom má ochranu před útoky. To nedává přece žádnej smysl, je to vůbec možný? :)
Dobyl jsem první město světa, a to mě trošku mrzí. :( + zároveň nebude šance na dalším světě.
Ale co, jedem dál. Svět bude ještě dlouhý a plný útrap :)
 

DeletedUser

Guest
Hele taky se vám to seklo ? Docela solidně blbne Grepolis ! :-D
 
Nahoru