• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Svět Psí

DeletedUser

Guest
já byl na alfě jeden z spoluzakladatelů Meet the Spartans... Takže jsme nic neukradli.
A označení chudáci je trošku nepodložené, když nevíš fakta.

Hyperione jsi LHÁŘ.Tato aliance totiž nebyla založena,nýbrž vznikla spojením dvou ally.
Trochu historie....Mourek za Pegas a Šelmička za Náš svět dojednali spojení dvou aliancí.Poté byl změněn název.
Chlapče fakta vím,byl jsem tam od začátku až do postavení posledního divu.Tebe si nepamatuji.Tudíž jsi musel být lama co se jen vezla.
 

DeletedUser10358

Guest
Tady vládne krásná bojová pohoda,draku:)))Bereme si města,nadáváme,slavíme,prostě vše jak má být v takové hře:))))))
 

DeletedUser

Guest
Aliance INKOGNITO klape jak hodinky ..... To víte tam nejsou žádné žůžové bukvičky ! :D
 

DeletedUser11544

Guest
maximálně skape jak moje hodinky.... když se na tu sestavu podívám tak Vám to vydrží tak do vánoc a to jsem myslím přestřelil .-)
 

DeletedUser

Guest
Si začal podnikat v oboru věštectví ? :p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11176

Guest
Tak musím konstatovat,že se grepopánům povedla zas úžasně dobrá věc.Z asasínů má každý milion mantikor a adekvátní obranu tam nedali.Čímž hru naprosto na x dní degradovali.Tohle by nevymyslelo ani moje vnouče,kterému jsou 2 roky
 

DeletedUser9683

Guest
Adekvátní obrana jsou na tu luky+hoplité+mýtický kaledonský kanec, který je však omezen daným bohem v dobývaném městě
Když složíš v dobývaném městě hromadu luků, tak manty padají jako mouchy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11176

Guest
Nenech se vysmát,za 8h mám 48 mantikor,kolik asi tak stihnu za stejnou dobu udělat luků nebo kanců????
 

DeletedUser5567

Guest
luků za osm hodin cca 280 (s kasárnama a mimčem). Prostě místo hoplítů tam měly být luky IV a byla by pohoda... Jinak souhlas, že to hru akorát degraduje.
 

DeletedUser

Guest
vobec sa netešim :D zase to bude diskriminace pre tych co netlacia penize do toho.... :-/
 

DeletedUser

Guest
nedá sa každému vihovieť :) a po každé sa niekto nájde komu sa to či ono nepáči :)
 

DeletedUser10358

Guest
Draci,ale to je přece jednoduché,vývojářské ,,mozkové,, centrum v kožených křeslech a každý jeho člen s platem o kterém se vám ani nezdá,se jen kření,když některého z nich osvítí myšlenka jak většinu hráčů donutit zazlatit:))))To je pro ně přínos a né to,jestli divy postaví Jarda nebo Karel:))))
Čekejte nečekané,poznáte nepoznané:)))
 

DeletedUser8498

Guest
Ahoj, nehrál jsem dva roky, takže ostrovní mise jsou pro mě novinkou. Dotaz: kouzlo získané z ostrovní mise "Vylepšená obrana". Dá se použít na dobývané město? Tzn. bráním se těch 12h ve městě, které chci dobýt, aby bylo moje. Mohu zde "Vylepšenou obranu" použít?
Díky
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj, efekty získané z ostrovních misí můžeš uplatnit pouze na své město... a pokud nějaké dobýváš, fakticky ještě tvé není, tudíž to ani nemáš jak/kde aktivovat. Jediná situace, kdy ti tento efekt pomůže bránit tvou kol. loď, je, že to obránce spustí ještě před tvým dosednutím.
 
Nahoru