• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Svět Psí

DeletedUser11955

Guest
Hezký den přeji vespolek

Thassosi...

Mám na Tebe malinkou otázku..

Co je zábavného na tom, že si načasuji kolo na třeba 21:59:30, ale před ní pošlu útok na 21:59:25, a je tam skluz 15-ti vteřin, a můj vlastní útok mi sejme moji vlastní kolo??
smiley_emoticons_confusednew.gif

Reaguji na příspěvek čistič a Tebe...
Za odpověď předem děkuji...

To: Micino - Nevím co hraješ za hru ale žádný tvůj útok nesestřelí Tvoje vlastní kolo to je zase nějaký výplod tvé fantazie protože všechny tvoje vlastní útoky navštěvují město do kterého sedneš v době míru :grr
 

DeletedUser11955

Guest
To: kenzicek1 podívej se mě je úplně jedno kam a co kumu ty tady píšeš za blábolky uvědom si jednu věc že tahle hra není o realitě takže ti každý může nakukat co chce je to hrozně jednoduché co ty tady povídáš jak už jsem ti jednou napsal pořid si aplikaci nainstaluj si potuška a budeš taky vždy u centra dění píšeš tady na suport očernuješ moje jméno jako by se nechumelilo! Ted jsme měli kvůli tvojí fantazii pěti denní ban za nějaké spoluhraní psal si na všechny strany bláboly až ti suport podlehnul a potrestal nás za něco co není například nejdřív mi tvrdil že mažeme data v prohlížečích měníme ip a prohlížeče a podobné věci všechno jsem mu vyvratil nedoložil jediný důkaz já jemu hned několik on jen měl v ruce tvoje bláboly. ono totiž když hraješ na aplikaci a nebo na deskopotové verzi na mobilu a pak hraješ na pc je to určitě podezřelé ale ne trestné každý účet má svůj mobil a pc jak to podle tebe dělám nosím tři mobili a tři počítače pořád sebou?? Měli by si udělat pánové v tom pořádek protože na aplikaci nejde ověřit kolka pokud jí nemáš vyzkoumanou a postavenou ale necha se to dohledat v mobilni verzi na mobilu v prohllížeči jenže ta se seká a nejde tam hrát natož uhýbat a časovat pokud to hraje každý jako mi je tu každý podezřelí a každý dostane časem ban! Ty jsi na to ani s těma lamkama nepřišel že nehrajeme měl jsi tu možnost ted už jí nedostaneš jak si myslíš že to podle tebe dělám že běhám po bytě od pc k pc abych mohl dělat multihráče?? myslíš si že je to jednoduché obstarávat dva tři čtyři účty??jak ty tady nesmyslně tvrdíš?? to není reálné a nebud tu pro smích protože máš starosti z jedním účtem na tož jich mít víc sice tu trávím hodně času někdy i 20 hodin ale věř že mám kolikrát lepší věci na práci než drepolis to je jedna věc druhá věc proč se na novém světě rocky001 neukázal protože pokud chceš hrát naplno třeba jako on musíš se věnovat pouze a to jednomu světu jinak je to o ničem hraješ všechno na půl a druhý můj kluk za dobu banu přišel o pět měst takže tam dál pokračovat nehodlá a šel na nový svět který se otevřel i to je podle tebe podezřelé prober se a začni hrát a nedělej ze sebe obr lamu každý hráč co ti něco provede tak je hned podle tebe podezřelí a hned je to další účet zajíce je mi z tebe už zle a hlavně taky ukazuj ty zprávy kompletní protože co ty sem dáváš je jen vdycky půlka třeba taky ukaž jak vyhrožujete nadáváte a podpobné věci nesmíš se pak divit že dostaneš takovouhle reakci jen jsem tak ani nevěřil že ti na to někdo může skočit bohužel může dál už s tebou komunikovat nehodlám každý si o tobě udělá obrázek sám
 
To: Micino - Nevím co hraješ za hru ale žádný tvůj útok nesestřelí Tvoje vlastní kolo to je zase nějaký výplod tvé fantazie protože všechny tvoje vlastní útoky navštěvují město do kterého sedneš v době míru :grr
honzi někde sestřeli, už se imi to taky stalo... nevím, jestli to byla nějaká chyba, ale kolka mi padla... tady ALE ŘEŠÍME NĚCO JINÉHO, pokud jede více hráčů na jeden cíl, tak počítač přehazuje některé utoky... a objeví se až za kolkou... i když máš předtem zkontrolováno, že musí sednout před ní...
 

DeletedUser11955

Guest
Tak s tím zkušenosti nemám, ale stalo se mi to na aplikaci krásně jsem trefil podporu za kolku na aplikaci co na mě jela i to tak ukazovalo a když jsem přišel domu k pc tak podpora dojela před kolkou jediné štěstí bylo že jsem tý útočný armády měl dost a stačilo to i jako obrana ale byli velké ztráty stahoval jsem jí z mise a podle časů dokonce hopliti běželi rychleji jak práčata někde to tu je tuším v nahlášených chybách abych pravdu řekl už mi český servr leze krkem asi začnu hrát někde jinde a nepiš CAPSLOCKEM jinak budeš další účet zajíce! :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11658

Guest
takže pane Jane Zajici za prve nevím proč osočuješ support z toho že jste dostali BAN. určitě tohle nebylo jen z mych zpráv,protože na to by se mi mohl i oni vysmát. určitě to musí mít nějak podložené a ty ještě si nenašel jak. mužeš tady kvákat jednu blbost za druhou jako minule i ted',ale já tobě nevěřím v takovych to věcech. vždy jste se přihlašovali současně a končili současně. zprávy jste psali stejnou frázi i pozdravem. mužeš napsat kolik chceš synu že máš,ale hrat na noteboku a mit u toho i mobilni verzi je uplně jednoduchy.takto si to podler mě hral a věřim tomu že tady jen kvákáš nesmysly. píšeš tady o lamách a nevšiml jsem si že by si nademnou nějak s těma bodama vyzrával(bojovymi). já na rozdíl tebe vždy sem hral jen pod jednim nickem a nezakladal jsem si rodinny klan.ohaněl ses že přepošleš nějaky zprávy a já tím začal aby si mohl něco taky přidat,ale ty jsi nikdy nic neměl. hodil jsem tady jen jeden uryvek a ten není třeba vubec komentovat co bylo dřive,protože tvuj vymyšleny syn se překecl a dost krutě z navalu vzteku.hned ted tady píšeš o druhym synovi. ano rodiny maji hodně dětí,ale určitě se nescházeji v určitou denní hodinu u grepolisu tak jako na oběd a nepíší uplně stejně.pláčeš že ti tví kluci přicházejí kvuli BANUM o města? dám ti i za suport odpověd':hrej podle pravidel jen z jednoho učtu a nekombinuj a uvidíš že slovo BAN nikdy nezažiješ. Bláboly typu,že mě někdo něco provede a hned je podezřely? kde jsi na to přišel? tvuj multiučet mi něco provedl? vzal mi nějaky město?seděla mi od vas kolka v přístavu? myslim si že nic takovyho se nestalo.vlastně jednou seděla od tebe a hned byla dole.byly to pěkny bodiky pro mě.:) šlo mi jen o to aby na tomto světě nehraly multiučty a prosil jsem o ověření těchto nicku.zpravy mužu kdykoli poslat kompletni. hlavně osobní jako to mužeš udělat ty. slovo nadavky se ve hře netoleruji. nevšiml jsem si že by si našel někde ve zpravach ode mě nějakou nadávku. kdyby si ji našel tak by si ji už dávno použil. jenže já mužu ukázat veškerou komunikaci přes osobní zpravy od vas. myslim si že každy co to čte si uděla obrázek o tomhlentom a nerad bych se dohadoval s lidma kteří porušují pravidla a zkoušejí to slovíčkama ktery ani nemají hlavu a patu. děkuji pro nic za nic jsem ti před 2 tydny nezablokoval osobní zpravy jen pro me potěšení,ale pro to že jsi byl těmi zprávama už dotěrny
 
pro kenzíčka.... honzu znám od kappy, znám i jeho dva syny... honzu k hře dotáhl jeho nejstarší syn a chytlo ho to a od občasného koukání na účet přešel nejmladší syn i k samostatnému hraní... malého mám dokonce i na facebooku:) a můžeš mi říct, jak zjištuješ, že se všichni najednou přihlašují na učty??? pokud vím, tak na hře není vidět, na rozdíl od travianu, kdo je a kdo není aktivní...
 

DeletedUser11658

Guest
pro RITABEN....Honzu mužeš znát z jakyhokoli světa. i já jsem s ním hrál na pár světech přímo v alianci. To ty asi v poslední době jsi s ním nebyla v žadný alianci a možná tak na kappě :) když jsem v alianci tak pozoruju lidi kdy se přihlašujou,oteviraji hromadny pošty a taky odpovidaji na určity dotazy. ono to jde nejvice poznát v dobyvaní v pruběžnych reportech kdo je online , jak rychle kdo posila a jakymi intervaly klan zajicu. jenže jestli se to da nazvat klan. v alianci na psí jsem byl s Janzajiccz i ve skrytym. vždy se přihlašovali současně Janzajicz a rocky001.odhlašovali se taky současně. ve skrytym foru bylo ještě pár lidí kteří rovněž toto viděli a taky jim par těchto věci vrtalo v hlavě.stejny přihlašovaní a odhlašovaní,stejna mluva i pozdravy.i tady na veřejnym napsal když už nevi co napsatkratkou větu a na konci Pa.par vět mužu doložit i od Rocky001 s takovouto větou. někdy oba dva použivali slovo pic.nevim ale já taky mám dva syny a určitě nechodime na komp společně a nevyjadřujeme se stejnymi pozdravy.kdyby to takto hráli skutečně jako každy za sebe tak by určitě neměli tak malo bitevních bodu. dá se řict mín něž těm ktery nazyvaji lamama.ono jak hraje multi a utoci a brani ze dvou učtu tak je to opravdu velka dřina a málo bodu.mužeš mít na facebooku koho chceš ale osobně tyto lidi neznáš tak jako já neznám lidi tohoto typu přidávání přátel kteří hrají online hry. mužu říct že taky jich mám moře.byl u nas ještě jeden divny učet ktery se jmenoval kappa007. ten po rozbroji Zajícu a jejich odchodu z aliance utekl hned za něma do třičlennyaliance. stavět nestavěl ani dodnes a to je už asi měsic zpětně.ale co se tyče přestupu tak vždy byl online tak jak zajici.rovněž po čtrnacti dnech nestavění přešel rovněž s něma do aliance W.T.H. opravdu je to divny když někdo nevystavuje města bodově 2000 bodu minimalně měsíc a dokaže parkrat byt vždy online jedině při přestupech. u W.T.H jsou už skoro měsíc a žádny zvláštní změny.Mezi námi paní RITABEN, je opravdu všechno možný,ale těch náhod je tady opravdu mnoho. :) že využívaji lidi jako zvědy v jinych alianci to raději nebudu komentovat. o tomhle by celá naše aliance mohla napsat knihu i fotodokumenty :) použivali je v jinych aliancích a po odchodu se snažili mít špeha i u nás. opravdu takovyto hráč by měl byt vzorem dobrým hráčum grepolisu jako jsi ty sama?
 

DeletedUser

Guest
Dobrý den všem zúčastněným,

v žádném případě nedochází k zablokování účtu jen na základě hráčem předložených důkazů. Jsou jen vodítkem, nemůžeme se nechat ovlivnit při rozhodování míněním hráče. Jednoduše, pokud porušení pravidel není prokazatelné i podle informací v systému, trest být udělen nemůže. V opačném případě by dotyčný člen zablokování neobhájil u vyšší instance.

Pokud byl někdo zablokován, nechť se sám obrátí na herní podporu a případné pochybení z její strany (nebo nesprávné pochopení záznamů o přihlašování a dalších informací) vysvětlí sám. Nemá smysl, přímo je to nevhodné, abyste něco takového řešili na herním fóru. Nepokračujte tedy v těchto tahanicích prosím, na skutečnosti tím nic nezměníte. Nikdo tím nikomu nepomůže, nikdo se tím neočistí.

S pozdravem
Theron
 

DeletedUser8206

Guest
Čtu již celou tuto debatu, a přikláním se k tomu, že hráč kenzíček je neskutečným způsobem k smíchu :))
Nazval mě lamou, kvůli tomu že jsem na něj parkrát hodil blesk, div že se málem nerozbrečel.. ale kenzíčku, od toho ty bohové jsou, aby mohli škodit, ale i pomáhat. A klan Zajicu? to myslíš vážně? multihráči? jako vážně? nejspíš si léčíš svoje mindráky tím, že tu někoho osočuješ z multihraní, ale to jsi na velkém omylu :)) nevíš vůbec ale vůbec nic, nejspíš musíš být ubrečený kluk, který když se mu něco stane, tak ihned běží žalovat, ale věř mi, že práskači a ty co šířily pomluvy bez jakehokoli duvodu, to odnesli vždycky nejvíce :))
 

DeletedUser11955

Guest
Dobrý den všem zúčastněným,

v žádném případě nedochází k zablokování účtu jen na základě hráčem předložených důkazů. Jsou jen vodítkem, nemůžeme se nechat ovlivnit při rozhodování míněním hráče. Jednoduše, pokud porušení pravidel není prokazatelné i podle informací v systému, trest být udělen nemůže. V opačném případě by dotyčný člen zablokování neobhájil u vyšší instance.

Pokud byl někdo zablokován, nechť se sám obrátí na herní podporu a případné pochybení z její strany (nebo nesprávné pochopení záznamů o přihlašování a dalších informací) vysvětlí sám. Nemá smysl, přímo je to nevhodné, abyste něco takového řešili na herním fóru. Nepokračujte tedy v těchto tahanicích prosím, na skutečnosti tím nic nezměníte. Nikdo tím nikomu nepomůže, nikdo se tím neočistí.

S pozdravem
Theron

Tak aby bylo jasné řeknu to tady a všem nehrajte na aplikaci!! Nepoužívejte deskopotovou verzi v mobilu! A až přijdete domu tak nechodte na pc protože máte pokaždé jinou adresu A MŮŽETE BÝT ZA TO SNADNO POSTIŽITELNÍ!! DOKLÁDÁM DŮKAZ [URL="[/URL] jste potom za podvodníka a nikomu nic nevysvětlíte SUPORT SE ANI NEOBTĚŽUJE VŠECHNO POŘÁDNĚ OVĚŘIT NEŽ VÁS ZABLOKUJE a at se to líbí každému nebo ne máme se synem společnou firmu děláme spolu hrajeme spolu chodíme spát spolu divné že asi kenzíček nemá tak dobré vztahy ze synem jako já my trávíme spolu 5 dní v týdnu 24 hodin když máme v práci pauzu jdem oba dva na grepolis přijdeme domu letíme oba dva na grepolis když je jeden znás v úzkých pomáháme jeden druhému proto jsem si pořizoval další internet ostatní účty jsou mezi sebou sdílené takže ani tím se pravidla neporušují vysvětlí mi někdo proč bych třeba otvíral zpravu od hráče na obouch účtech když jsem jí už na jednom četl blbost vid kenzi přečtu si jí jednou nebudu jí otvírat dvakrát tím právě poznáš jestli máš multihráče v týmu neotvírá poštu! Malej se ted bojí na hru už i přihlásit aby náhodou nebyl zase zablokován když tam jsme my dva a že to mám puštený 24 hodin denně když suportu všechno vysvětlím stejně mele svou nakonec mi dá i špatný odkaz na stížnost výš jen at si tu každý přečte co se může stát každý sebemenší problém a podezření se dá vysvětlit a obhájit to by ale ten na druhé straně musel číst a kam jinam to napsat než na herní forum at si každý přečte jak s hráči zacházíte když obhájíte prnvní nařčení je tu vzápětí jiné a pořád dokolečka dokola mimochodem na stížnost do německa se nedá psát česky jak hlavni cheathunter tvrdil ale dělám na tom aby jsi na ten váš styl posvítil někdo z vyšších míst. STEJNĚ PŘEMÝŠLÍM ŽE MALÉMU HRU ÚPLNĚ ZAKÁŽU PROTOŽE NA SRÁŽKU S TAKOVÝMHLE ...... JAKO JE KENZÍČEK MYSLÍM MÁ JEŠTĚ DOST ČASU NE NADARMO JE PRAVDOU ŽE INTERNET JE PROŠPEKOVANÝ SAMÝMI ..........
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11955

Guest
TAK PODKLADY O DŮKAZECH ŽE MENÍTE PROHLÍŽEČE A IP ADRESY A VŠELIJAK SE MASKUJETE KDYŽ POUŽÍVÁTE APLIKACI MOBILNI VERZI A PC A NEBO TO ŽE SE SUPORT NEOBTĚŽUJE TO ANI POŘÁDNĚ OVĚŘIT BYLI SMAZÁNY ZA Uveřejňování komunikace se supportem TO SE TU ASI NESMÍ DOBŘE TO TU MÁTE OŠÉFOVANÝ DĚLÁTE PRO HRÁČE VŮBEC NĚCO V DOBRÉM SLOVA SMYSLU?? ASI NIC HLAVNÍ JE TRESTAT TRESTAT A ZASE TRESTAT ASI JE ZA TO VÍC PĚNĚZ ČÍM VÍC TRESTŮ TÍM VÍC BEREM :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11658

Guest
hráči Konflicte. jestli já jsem z tvych dvou blesku plakal nevim. jednim si mi sestřelil dřeborubce a za měsic kasarny. po blescich jsem se tě jen zeptal,proč neutočíš a střílíš blesky jak lamka přes jiny moře s takovymi malymi městy. nedavalo mi to za vyznam a proto jsem se tě jen zeptal kdo jsi? zajimalo mě to,protože vždy jak jsem zautočil na někoho ze zajicu tak ty jsi na mě hodil blesk :) trochu zvláštní. ted se ho zničeho nic zastavaš. tvy města ještě nedavno byly pojmenovany ,,jsem zpět,, a podobnymi věcmi. prosím tě měl by si začit hrat a ne jen bleskovat. tím body neziskáš a jen hloupě plkáš :) několikrat jsem ti napsal at přijedeš blíže že ti k nějakym bodum pomužu :D co se týče práskačství tak to at' si probere každy jak chce. neuznávám hry multiučtu a takovyto zvláštní nicky bodově skoro na nule ,kteří jen kalí vodu. myslím si že na světě Psí jsem nepotřeboval nikoho jinyho nahlašovat z multiučtu a lidi se kteryma jsem na jinych světech hral a i hraju to potvrdí. Myslím si že kdyby hrál tak jak má tak by nikdy nebyl zablokován. bohužel tvou historii hrani já osobně neznám,jen vidím že si se někde vyskytl a zničeho nic na mě hážeš blesky z jinych moří.ted se zničeho nic zastavaš zajícu. nejsi náhodou babička z klanu zajícu? :D ani bych se nedivil když na světě omega si začal hrát se zajicem místo Rockyho001. tím tvuj přispěvek jsem si myslim vysvětlil.
 

DeletedUser11658

Guest
Tak aby bylo jasné řeknu to tady a všem nehrajte na aplikaci!! Nepoužívejte deskopotovou verzi v mobilu! A až přijdete domu tak nechodte na pc protože máte pokaždé jinou adresu A MŮŽETE BÝT ZA TO SNADNO POSTIŽITELNÍ!! DOKLÁDÁM DŮKAZ [URL="[/URL] jste potom za podvodníka a nikomu nic nevysvětlíte SUPORT SE ANI NEOBTĚŽUJE VŠECHNO POŘÁDNĚ OVĚŘIT NEŽ VÁS ZABLOKUJE a at se to líbí každému nebo ne máme se synem společnou firmu děláme spolu hrajeme spolu chodíme spát spolu divné že asi kenzíček nemá tak dobré vztahy ze synem jako já my trávíme spolu 5 dní v týdnu 24 hodin když máme v práci pauzu jdem oba dva na grepolis přijdeme domu letíme oba dva na grepolis když je jeden znás v úzkých pomáháme jeden druhému proto jsem si pořizoval další internet ostatní účty jsou mezi sebou sdílené takže ani tím se pravidla neporušují vysvětlí mi někdo proč bych třeba otvíral zpravu od hráče na obouch účtech když jsem jí už na jednom četl blbost vid kenzi přečtu si jí jednou nebudu jí otvírat dvakrát tím právě poznáš jestli máš multihráče v týmu neotvírá poštu! Malej se ted bojí na hru už i přihlásit aby náhodou nebyl zase zablokován když tam jsme my dva a že to mám puštený 24 hodin denně když suportu všechno vysvětlím stejně mele svou nakonec mi dá i špatný odkaz na stížnost výš jen at si tu každý přečte co se může stát každý sebemenší problém a podezření se dá vysvětlit a obhájit to by ale ten na druhé straně musel číst a kam jinam to napsat než na herní forum at si každý přečte jak s hráči zacházíte když obhájíte prnvní nařčení je tu vzápětí jiné a pořád dokolečka dokola mimochodem na stížnost do německa se nedá psát česky jak hlavni cheathunter tvrdil ale dělám na tom aby jsi na ten váš styl posvítil někdo z vyšších míst. STEJNĚ PŘEMÝŠLÍM ŽE MALÉMU HRU ÚPLNĚ ZAKÁŽU PROTOŽE NA SRÁŽKU S TAKOVÝMHLE ...... JAKO JE KENZÍČEK MYSLÍM MÁ JEŠTĚ DOST ČASU NE NADARMO JE PRAVDOU ŽE INTERNET JE PROŠPEKOVANÝ SAMÝMI ..........


a nespite pane Zajici i se svymi synami v jedny posteli? pokud já vím tak utočite i branite vždy společně v jakoukoli hodinu a to i ve 2,3,4 nebo v 5 ráno. kdyby jste aspon nepsali uplně stejně ale i pozdravama. není vše jen IP adresa. já osobně cestuji po republice a přihlašuji se taky ruzně po penzionech na wi-fi,ale vždy z myho noteboku a nepletu tady syny,kteří mají jiny zajmy.už to slovo -,,maly se už bojí jít i na hru aby nebyl zablokovany,,. opravdu je tak maly? tak mu nechod' na učty a nehrej a nepiš za něj. toto ti mužu poradit
 

DeletedUser11658

Guest
Tímto už bych tuto debatu ohledně multiučtu zajicu uzavřel a poradil bych at' neosočují zbytečně suport z toho že pro hráče nic nedělají a raději začali hrat tak jak mají. (jestli chcou hrat pod jednim učtem) ostatním příjemnou hru a at' se všem daří :)
 

DeletedUser11955

Guest
zavřete ho do Bohnic malej bude pro mě i kdyz mu bude 50 neutoč na hráče s pípákem v noci a mi budeme taky spát ty pošleš kolku v noci a pak utočíš na ostatni hráče v ali když jsou všichni na pípáku :)) a v té době co celá ali po nás šla jsme taky třeba naspali vůbec dokážeme se vzbudit třeba i navtájem a ne jen mi doma ale taky třeba mafi kallipo stačí zvednout telefon vic bodu mas jen diky dvou mestum co jsi mel u nepřátel škoda že jsme ti nenechali hodit ten restart kdyz jsi nepochopil že lepsi je poslat kolo z ostrova nez jed na aktivniho hráče 4 hodiny brečel jsi jak dítě co rozbije hračku mysli si co chceš hlaš si co chceš piš si kam chceš stěžuj si kam chceš prověřuj si koho chceš měj známí kde chceš je mi to jedno jak říká můj táta krava zajíce nedohoní a samec od ní už vůbec nety jsi přece nejlepší jen lituji tvoje děti táta který není věčně doma ten jim je přínosem užij si hru zapracuj na realite tohle je jen vyrtuální život neplet si to z realitou :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11658

Guest
Zajíci,řekl jsem že to ukončime,ale ty ne a pořad pleteš jabka s hruškami. tvuj maly je asi batole v pracovním poměru jak jsem zaslechl od lidí z naší aliance. to ti ten maly tak moc nahlas pláče že mu support oprávněně dává BAN? no měl by si ho přebalit a vypnout mu tu aplikaci :D opravdu ty se slovem pipak a potušek už jsi k smichu. jako kdyby to bylo to jediny co tato hra dává. lidi se tady chcou bavit a zahrat si. maji s toho potěšení a radost. jakou ty osobně maš radost když běháš z učtu na učet a hraješ za syny? co tomu říká tvá žena že ti huláká co chvili pipák? co říká tvymu jakože synovi když to huláká? myslim si že jedinemu komu vynadá je možná tobě,protože tví synové spí a ty běháš z učtu na učet. toto je realita. a ještě jedna věc. pro mě je duležity grepostats a tam si vyčtu vic věcí než z pípaku ktery mam taky.a jestli jsi tam v posledni době byl tak si prolistuj muj nick na světě psí kdy já jsem něco restartoval tady? měl by si se trochu vzbudit ze snu. že jsem měl města na jinym moři a dokazal připlout na jiny moře a udělat si novy zazemi je má věc proč jsem to udělal.ty města jsem měl na body a nakonec jsem napsal ali INKOGNITO ktera je chtěla a utočili na ně at si je vezmou. psal jsem to v osobce a ty si hned hulákal proč jsem nedaval reporty a podobny věci. nevím proč bych se zrovna tobě měl svěřovat proč. Hlavní je to že ten člověk ktery to přebiral o tomto věděl a byl s tím srozuměn. já potřeboval slot na něco jinyho v ty době. měl by ses nad sebou zamyslet a nechovat se jak pěšák ktery jen vyzvídá a je mu po tom... už se trochu v těch svych lžích trochu ztracíš a člověk nemusí být psycholog aby pochopil ,že lžeš aby ses nějak obhajil. Snad na novým světě už budeš hrát sám a nebudeš zaskakovat za druhy .
 

DeletedUser11955

Guest
Jedinej kdo tu pořád mele blbosti jsi ty! Hele moudřejší ustoupí blbec zůstane já Tobě nejsem nic povinen! Hrajem dál a hrát budem i kdyby jsi se s toho zbláznil a psal třeba do parlamentu piš si tu co chceš mě ty nezajímáš neotvírej tady pořád nějakou trapnou debatu nepokládej tady další a další otázky já už ti je nezodpovím zase by jsi to mohl akorád zneužít zdraví tě když už tak pro Tebe vždycky a jen pan Zajíc se svou rodinou :)
 

DeletedUser11658

Guest
Zajíci,řekl jsem že to ukončime,ale ty ne a pořad pleteš jabka s hruškami. tvuj maly je asi batole v pracovním poměru jak jsem zaslechl od lidí z naší aliance. to ti ten maly tak moc nahlas pláče že mu support oprávněně dává BAN? no měl by si ho přebalit a vypnout mu tu aplikaci :D opravdu ty se slovem pipak a potušek už jsi k smichu. jako kdyby to bylo to jediny co tato hra dává. lidi se tady chcou bavit a zahrat si. maji s toho potěšení a radost. jakou ty osobně maš radost když běháš z učtu na učet a hraješ za syny? co tomu říká tvá žena že ti huláká co chvili pipák? co říká tvymu jakože synovi když to huláká? myslim si že jedinemu komu vynadá je možná tobě,protože tví synové spí a ty běháš z učtu na učet. toto je realita. a ještě jedna věc. pro mě je duležity grepostats a tam si vyčtu vic věcí než z pípaku ktery mam taky.a jestli jsi tam v posledni době byl tak si prolistuj muj nick na světě psí kdy já jsem něco restartoval tady? měl by si se trochu vzbudit ze snu. že jsem měl města na jinym moři a dokazal připlout na jiny moře a udělat si novy zazemi je má věc proč jsem to udělal.ty města jsem měl na body a nakonec jsem napsal ali INKOGNITO ktera je chtěla a utočili na ně at si je vezmou. psal jsem to v osobce a ty si hned hulákal proč jsem nedaval reporty a podobny věci. nevím proč bych se zrovna tobě měl svěřovat proč. Hlavní je to že ten člověk ktery to přebiral o tomto věděl a byl s tím srozuměn. já potřeboval slot na něco jinyho v ty době. měl by ses nad sebou zamyslet a nechovat se jak pěšák ktery jen vyzvídá a je mu po tom... už se trochu v těch svych lžích trochu ztracíš a člověk nemusí být psycholog aby pochopil ,že lžeš aby ses nějak obhajil. Snad na novým světě už budeš hrát sám a nebudeš zaskakovat za druhy .

pokud já vím dal jsem tu dotaz beze jmen. ty jsi tu přišel a hned si tady začal pindat. Nikdo ti nebrání aby jsi nehral. hrej ,ale hrej na jednom učtu a o ten se starej. pokud já vím tak ja tobě nedal žadnou otazku aby si oponoval. od toho jsou tady druzí.že si se zamichal ve svych lžích je jen tvá věc a já to řešit nemíním.aspon hodně lidi si o tobě udělá svuj usudek a dokonce ti se kterymi si hraval.Tím to uzavíram a už prosím tě na to nereaguj.
 

DeletedUser12042

Guest
Můj bože..Support se musí pořádně bavit, když tohle čte...
A ty Věci a citáty..:DDD
Už jenom čekám, že sem Support napíše, komu dali trvalý BAN za tyhle trhovnické drby...:D
 
Nahoru