• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Svět Psí

DeletedUser6936

Guest
samozřejmě, tohle kouzlo zmizí dosedem kolonky jakožto i všechny fronty v senátu, kasárně a pod... takže tohle kouzlo je při dobývání nemožno mít aktivní :)
 

DeletedUser11549

Guest
ja stále hovorím, že si tí vývojari musia nejako zarobiť kedže grepolis je zdarma
 

DeletedUser11658

Guest
mužu dotaz? myslim si že i v jinych světech jsme se setkali s plno lidma co použivají multiučty. jenže některy učty se i těmto věcem vysmívají. příklad: otec a syn. jeden hraje na počítači a druhy na mobilu. oba dva jsou nonstop připojeni ve dne i v noci.jak se takovym dokaže porušení pravidel? asi nijak když mobilni operator má jinou adresu že? syn věřím tomu musí v noci spát když je školou povinny,ale nespí a bojuje i přes vyučovací hodiny a věřím tomu že i při zkoušení u tabule :) muže mi někdo poradit jak z toho ven?
 

DeletedUser11658

Guest
toto neni odpověd' na muj dotaz. nejde vubec o časovani. ono je rozdil hrat poctivě s jedním učtem a nebo s vice učtama,kdy některy pošle do jinych aliancich jako špehy a s dvouma hraje v nezminovany alianci. :) to se pak hraje dobře i v nočniku :) je vidět že i support je na takovy lidi krátký :)
 

DeletedUser

Guest
Dobrý den kenzicek1,

pokud máte pocit, že některý z hráčů hraje proti pravidlům hry, oznamte to herní podpoře spolu s herní přezdívkou daného hráče a informacemi, které Vás k tomuto podezření vedou. Některé přestupky se nepodaří zachytit při běžných kontrolách, proto jsme rádi, když nám s udržením fér hry pomůžou přímo hráči!

S pozdravem
Theron
 

DeletedUser11658

Guest
to je ten ořišek že jsem na support už napsal a věřím tomu že ne sám. jenže podle IP adresy toto nezjistí když notebook hraje na wifi a mobil je od mobilniho operatora. Pak se tomu říká otec a syn a i suport nic nezjistí.
 

DeletedUser

Guest
Nebojte, nejsme naštěstí „vyzbrojeni“ pouze IP adresou. Netvrdím, že se odhalí vše, to bohužel ne, ale úplně bezrucí ve všech případech nejsme. Proto za zkoušku se nikdy nic nedá... a jestliže časem vyvstanou další informace, které by nám pomohly, klidně nám daného hráče opět nahlaste, postačí klidně překopírovat obsah původního tiketu a připsat k němu novou informaci. Do informací, které nám mohou pomoci, se řadí i soukromé zprávy, kde onen hráč např. volně píše o tom, jak je na tom s různými dalšími účty. K nahlášení zpráv tedy nemusí dojít jen za účelem urážky, ale i jako upozornění na jiné porušení.

S pozdravem
Theron
 

DeletedUser8498

Guest
Když jsme u toho časování..bohužel to stále hází o pár sekund dopad jinak, než odkliknu. Doufal jsem, že se během dvou let, co jsem to nehrál podařilo tento nešvar vyřešit :(
přidám dotaz k dobývání, protože to hraju prvně. Když přijíždí kolonka, uhnu se svou útočnou armou (pošlu ji někam na podporu nebo zaútočit a zruším to), tak aby se vrátily hned po dopadu kolonky. Vrátí se mi jako útok na obsazené město a mohu tak hned po dosedu kolonky město získat zpět?
 

Thasoss

Grepolis tým
Nejde o žádný nešvar, ale o antičasovací systém... tudíž o záměr. ;)

K druhé věci... ano, veškeré příkazy, které se vrací zpět do domovského (a zrovna obléhaného) města, se vrací jako útok... tudíž tímto způsobem město osvobodit lze.
 

DeletedUser8498

Guest
Díky za odpověď, ale počkej.. takže to, co tady těm nejlepším hráčům vadí ze všeho nejvíc - že si nemohou na sekundy načasovat svoje útoky, aby šly tak jak chtějí - ja Vaším záměrem? To snad neee :D :D :D promin, ale tak to mi zůstala brada dole :D :)

Připravuješ se na velkou akci x dní a pak se ti pokazí jen proto, že se ti odešle "schválně" čistící útok před kolonku až po ní? Prosim Tě, napiš, že jsem to jen špatně pochopil, jinak mam fakt dost :)
 

DeletedUser10358

Guest
Pro Mr. Propper:
kdyby šlo všchno načasovat jednoduše na vteřinu,ztratil by útok kouzlo nas...í nebo naopak pocit pýchy,jak je člověk dobrej:))))))Sám pořád nadávám,ale je fakt,že je to zajímavé,nikdy nevíš,jak to dopadne:)))
 

DeletedUser11955

Guest
mužu dotaz? myslim si že i v jinych světech jsme se setkali s plno lidma co použivají multiučty. jenže některy učty se i těmto věcem vysmívají. příklad: otec a syn. jeden hraje na počítači a druhy na mobilu. oba dva jsou nonstop připojeni ve dne i v noci.jak se takovym dokaže porušení pravidel? asi nijak když mobilni operator má jinou adresu že? syn věřím tomu musí v noci spát když je školou povinny,ale nespí a bojuje i přes vyučovací hodiny a věřím tomu že i při zkoušení u tabule :) muže mi někdo poradit jak z toho ven?

milí kenzíčku1 že vaše aliance a naše bývalá aliance je plná lam teď už není náš problém. Že jste neschopní a neumíte poslat pořádný útoky aby jste dobili hráče za to já osobně nemůžu že synovy je 20 let a tobě nakukal nějaké bláboly to je mě úplně někde jsou tu hráči co nás osobně znají a věk ti klidně potvrdí že jste si myslely že je ve škole a vrhnete se jako supy všichni na jednoho na jeho města je jen váš problém udělal z vás dokonalé lamky a že je na hře neustále není sám ty přece nemakáš a prosedíš u pc dny a noci taky bych tě mohl očernit že to není možný že jsi na hře neustále nehledě tomu začni používat aplikaci která ti dá o útokách vědět a nainstaluj si do pc potuška a nech si puštěný počítač celou noc bude ti houkat alarm na celý byt a budeš taky neustále na hře v době útoků hlavně těch tvých v noci a že po náš šla celá aliance a sebrali jste pouze jen jedno město a my vám 4 není náš problém nejsi ani takovej frajer aby jsi tady uvedl o které hráče jde a taky tu nepíšeš jak si dáváš záležet aby jsi nás nechal zablokovat kde jak uvadíš ve svých zprávách že máš kontakty a známé na suportu! Tohle všechno suportu také doložím už mě to tvoje očernování a napadání z multiúčtu přestalo bavit
 

DeletedUser11658

Guest
mily zajici, potrefena husa se vždy ozve. toto je znamy pořekadlo.aspon nemusim pokračovat nikomu o koho se jedna. ja mužu suportu a komukoli jinymu doložit par zprav kde ty píšeš ,že použivaš prapodivny špiony v aliancich,píšeš že ne jen tvuj syn ktery hned na začatku hry psal že je školou povinny a ne že mu je 20 let, ale že ve hře maš i jiny syny kteři toto hrajou. taky mužu doložit par zprav kdy jakože tvuj syn školou povinny píše caps loskem tak jako ty a zdravi uplně stejnou gramatikou jako ty. taky zdravi jako ty slovem pic. taky mužu doložit kdy tvuj syn řika že mate vice nicku,ale neřeknete ktere a že vas INNO a ani suport nemuže vystopovat protože mobilní operatoři použivaji jinou IP adresu. tady nejde o utoky protože vy jste mi nevzali ani jedno město i když divny novy člen se oběvil na jinym moři a pokaždy když jsem třeba zautočil na tvyho synačka tak mě přes několik moři zasypal blesky. divny je,že jak se otevřel novy svět tak se zničehonic tvuj syn tam neukazal ale ukazal se zminovany hazeč blesku. na jinych předešlych světech co jsem hral a někdy i s tebou ses nikdy nezminil že by si měl syna natož dva i vic. taky jsi mi psal že jste zamožna rodina. to si opravdu mysliš že ja a nebo vic lidí ti ty pohádky zbaštíme? O karkulce je věrohodnější pohádka. rozumní lidé se podívají do grepostatu jestli zminovaní lidé mi někdy na světě psí a nebo kdekoli jinde vzali někdy nějaky město. ono se to nestalo nikdy. zvlaštni je ale věc že kdykoli jste se přihlašovali tak to bylo zminovanou stejnou gramatikou i pozdravem ve stejny čas. odpoledne spolu,večer spolu,ve 3 ráno spolu,i v dopoledních hodinach spolu. kdy se tvuj syn učí? asi u tabule hraje grepolis místo zkoušení.

a ještě něco zajíci,když už takto moc hulákáš po mě. když tomu tvýmu jakože zminovanýmu synovi napsal jeden náš člen aliance že ho nahlási na suport a nebo INNO ,protože mu ,,jeho,, psaní a chování vas dvou ve stejny čas bylo divný a to ne jen jedincum,ale skoro cely alianci tak tady máš odpověd' od něj.

citovatupravitSmazat
Rocky001 V.I.P.-VyVrhelové 13.09.2015 14:21
napiš na to nemáš :)a ino už vůbec protože já mám pokaždé jinou ip víš to u mobilních operátorů je normální a už mě ubožáku nebavíš ahoj
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12042

Guest
Hezký den přeji vespolek

Thassosi...

Mám na Tebe malinkou otázku..

Co je zábavného na tom, že si načasuji kolo na třeba 21:59:30, ale před ní pošlu útok na 21:59:25, a je tam skluz 15-ti vteřin, a můj vlastní útok mi sejme moji vlastní kolo??
smiley_emoticons_confusednew.gif

Reaguji na příspěvek čistič a Tebe...
Za odpověď předem děkuji...
 

Thasoss

Grepolis tým
Anti-časovací systém do jisté míry lze ukočírovat, jen to chce rychlé prsty (na opětovné poslání rozkazu, pokud se to nepovede napoprvé) a dobrý odhad, možná se dá říci i cit. Pokud by odpadl tento prvek náhody, bitvy by už byly pouze o tom, kdo pošle více. Navíc tím i server získává trošku času vypočítat výsledek jednotlivých bojů.

Úplně příjemné to ve všech situacích není, to neříkám... ale někdy naopak je to k prospěchu. :)
 
Naposledy upraveno:
jestli to náhodou micino nemyslel jinak... pokud viděl v rozkazech tyto časy, tak by už antičasovací systém do tohoto neměl zasahovat. to už je prostě dané, ale stalo se i nám, že pokud jelo víc utoků v jeden čas /dobývání divů a tak/ tak to prostě utoky neřřadilo správně a to co mělo být za kolkou bylo před ní a naopak... a nestalo se to jednomu hráči....
 

DeletedUser6936

Guest
bez antičovače by to bylo o ničem... ano mockrát nás to podělalo, že mi deset lidí posílá podpory z dálky a já to pak netrefím protože to skočí o deset sekund za...
ale to je na časování to krásné přeci, kdyby to sedlo na kliknutí byla by to celkem nuda....
to rituška: rituško nevím o jakém skládání jsi mluvila ty, ale podle toho jak máme vysledovaný system skládání utoků do jedné vteřiny tak zatím funguje na 100 pro :)
 
mám to ověřeené z kappy, kdy na jednu minutu jely stovky utoků a podpor a systémm se prostě zhroutil a mámm pocit, žee se nám to stalo i na omikronu a rho... utoky které měly být předd kolkou, tak dojely za ní... a zjištuju, že český server má asi nejzastaralejší technickou podporu co existuje.... jinde se změny, at už v žebříčku, či v bb projevují téměř ihned a u nás na bb se musí čekat i půl hodiny....
 
Nahoru