• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

TOP 10 aliancí

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9723
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Kalliópi hodil by se tvůj nick na světě ypsilon, aby jsme ti již zbytečne nepsali a ty jsi tu taky nemusel psát své názory. :)

Tady je zakázáno psát své názory?
já tu zatím nic jiného nečetla než názory a zatímco já o Tvém nicku na ypsilonu vím tak ty jako pouliční prodavač novin né asi nejsi správný Kamelot ale ono se není co divit když jsi ještě nedávno loupil s Alibabou.

A když budete psát jen svým spojencům a ne brečet po celém světě jako spojencům proti Vašemu nepříteli tak tu nebudete muset číst názory těch které Vaše problémy nezajímají.

Myslela jsem si že název KAMELOT máte podle bájného hradu ale ted vím že jste jen pouliční prodavači novin.Protože Artuše by trefilo kdyby viděl ty uplakánky co se schovávají v jeho hradě.
 

DeletedUser10974

Guest
na margo všetkeho čo tu bolo napísané o zufalosti Kamelotu alebo pozývania hráčov inými alianciami navzajom su ešte aj taký jedinci ktorý ked su už na tom moc zle skušaju praktiky ktoré hraničia so zdravým rozumom...alebo ste fakt tak infatntilný a myslíte že by vám naši hráči pustili mesto ? táto pripomienka je smerovana k hráčovi 5mifo5 ....viem prišli ste na CZ svet asi s tým ako to čechom ukážete ale tu su iný hráči ...maju charakter aspon skupina tých čo poznám a toto bolo dosť ubohý pokus a to je len kvapka v mori z celeho repertoara Kamelotu.



5mifo5
5mifo5 dnes v 00:45 hod.
dalo by sa s tebou dohodnut že by si mi pustil to mesto chcem odtial zhodit div aliancii Black n White EBOLA ked mi to vide potom by som ti ho vratil čo ty na to popripade by som ti vedel aj inak pomôct za to ked chceš ??

PS: smejeme sa a plieskame sa do stehen ! :D

s pozdravom fedor
 

DeletedUser10779

Guest
No,co k tomu dodat,tohle už nemá úroven. Nikdy by mne nenapadlo žebrat města u divů po nepřítelově akademce. A docela by mne zajímalo,co znaméná to inak pomoct,že by úplatky?
 

DeletedUser

Guest
co k tomu dodat? to snad komentař nepotřebuje...
každy snad vidi co je to tam za lidi a pak se nemužou divit že většina světa Ypsilon jde bud proti Kalhotkam a nebo se jich strani.
budmě jen rádi že je to jen hra a nemusime se s takovymi lidmi setkávat v osobním životě...
 

DeletedUser6361

Guest
No koukám, že už se zase někdo plácá po ramenou, poukazuje se jak kdo co dělá hrozně, ale špína před dveřma už zatvrdla (neuklizeno)...
Vy "čistí" pokrytci z toho vašeho spolku já "obdivuji" ten váš žaludek a hroší kůži při poukazování jak kdo hraje, ale sami jste po pás ve špíně... ale AboSaxonia, souhlasím stebou, že jsem rád že s takovymi lidmi se nemusím setkávat..Aby jsis to nevysvětloval mylně, 5mifo5 jsem nemyslel... A forganer, pro tebe jen jednu větu, protože po tom co jsem si u tebe přečet za víc nestojíš: podsouvat tu něco jako "že by úplatky" je opravdu projev tvojeho zoufalství a paranoidní snahy, jak ty Kameloty ještě více špinit...
 

DeletedUser10779

Guest
My na své tvrzení alespon dodáme důkazy a neplácáme do větru. Každý normální člověk to tam vidí,když si to přečte,jen ten kdo nechce tak ne.:) Nikdy nikdo neřekl nic konkrétního,jen mluvíte do větru,protože nic na nás nemáte.:) Mluvíte o špíně,ale ještě se vám žádná nepovedla na nás vyhrabat. Jen mlžíte a zakrýváte tu vaši.:)
 

DeletedUser11785

Guest
Bože... opět z Kamelotu dělají největší provinilce. Přitom Ebola s Blackama nejsou o nic lepší.
 

DeletedUser6361

Guest
Víš froganer, to co nechceš číst či slyšet tomu se vyhneš.. Já už to tu psal (viz zpět) , jen námatkou Ve vedení jste měli brizwona který svoji hru postavil na podvodu a za to dostal červenou, hned ze začátku z toho vašeho spolku odešlo pár hráčů perfektních jak povahově tak herně, protože s váma nic nechtěli mít společné, velicenstvo od vás odešla s tím že mi na skype napsala: z grepolisu se stala žumpa.. a mohl by jsem dál a dál pokračovat, vy se jen zoufale snažíte o "očištění" tím že poukazujete na druhé, ale tím opravdu špínu nevydrhneš...
 

DeletedUser9874

Guest
já nevím co pořád řešíte. od nepaměti, ať už herní nebo té historické se používají lsti ve strategiích.. protože jedinou věcí o kterou v závěru jde je vítěztví.. málo která aliance, která něco dokázala, může upřímně říct, že nikdy neudělali žádnou levárnu .. nechci se do nikoho navážet, není to můj styl. tak tedy sama za sebe.. v noci se mi spí dobře. mám páteř i charakter a jsem ráda, tam kde jsem, ať to dopadne jakkoli.
 

DeletedUser6361

Guest
No jo maci, nějak si potřebovali zase do toho Kamelotu prostě kopnout :eek:)
 

DeletedUser10779

Guest
Zase plácnutí do vody,nic konkrétního. Jen si sami zapřemýšlejte jako hráči,kteří něco takového nějakou dobu hrajete,jestli by jste se snížili k tomu co dělá 5mifo5. Přemlouvat hráče z nepřátelské akademie k předání města. Smutné. To nemá na víc? Třeba na Omikronu se toto nedělalo,tam se fakt bojovalo o divy. Tam si mohl člověk nepřítele vážit a na konci mu poděkovat za dobrou hru. Ale co tady někteří předvádějí je mazec nemorálnosti a né hra.
 

DeletedUser9874

Guest
no a tak se zeptal? zas takový zkuhrání po jedný oz to nebylo.. město bylo strategicky důležitý, tak proč to neudělat?
 

DeletedUser10779

Guest
Ano,co se týče Brizown,je pravda a pravda je,že toho člověka jsem já moc nemusel,protože byl namachrovanej a pak jsme se dozvěděli,že podváděl. Což já neuznávám,hra se má hrát podle pravidel,at jsou pro každého stejná. Ani si nemyslím,že jeho konec někoho bolel,byl to nevyzpytatelnej hráč v kterého jsem důvěru neměl.
 

DeletedUser6361

Guest
A co jako? Porušil pravidla? Neporušil tak co tu pořád podsouváš? Vy jste se nesnažili někoho strhnout na svoji stranu? Já se ti pokusím něco vysvětlit: Je to STRATEGICKÁ hra... A že někoho chci přetáhnout neni podvod... A jaké plácnutí do vody? To že jste měli třebave vedení podvodníka je plácnutí? A opravdu mi nestojíš za ttu námaho prohledávat poštu či skype. Napsal jsem toho i tak dost a srozumitelně. Jenže když někdo bagatelizuje tím, že to je "plácnutí", tak to je těžký. Já vím že pravda je pro některé prevít...
 

DeletedUser

Guest
Ten kdo vyhraje tento svět si může v klidu říct, že ho nic na GREPOLISU už nemůže překvapit ! ;)

ps: Bříza byl fkt tragickej případ ! :-D zlaťák a podvodník k tomu ...
 

DeletedUser10779

Guest
Opravdu si nejsem vědom,že by jsme někoho měli za potřebí přetahovat,hafo lidí z Alibaby k nám přecházelo samo na svou žádost,museli jsme jich i dost odmítnout. Nesnažíme se nikoho lanařit z naší vůle. A vůbec ne od nepřátel,to neděláme. A pokud máte nějaké jiné pocity,tak je dokažte.
 

DeletedUser5989

Guest
No, to už opravdu ne... větší "prasečiny" jsem nikde jinde nezažila :hmm
 

DeletedUser11816

Guest
Kdyby jste neútočili v nočníku jak bezmozci, tak máte surky na divy
 
Nahoru