• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

TOP 10 aliancí

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9723
  • Vytvořeno
jo výhra dobrá, gratulka, ale ted se teprve ukáže, kdo má větší výdrž kvůli korunce.... to se bude lámat chleba
 

DeletedUser5989

Guest
Dle zkušeností čekám, že z většiny aliancí zbude max. polovina "držáků", zbytek půjde předvádět svůj um na nový svět nebo si dá jarní pauzu
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
.

Gratulace všem Kameloťákům
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 

DeletedUser11876

Guest
za celý kamelot ďakujem
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5989

Guest
Není za co, gratuluju i sobě
smiley_emoticons_freu-dance.gif
.
Vám patří dík za to, že jste to tam posledních pár dní bez ujmy přestáli
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_seb_hut5.gif
 

DeletedUser9874

Guest
Kamelot to podle mě moc dlouho neudrží :grr
tohle je první věc, která mě cvrnkne při přihlášení do nosu.. teď se tomu musim smát :D jinak když jsme u těch gratulací.. bez vaší strategie, bychom nic nezmohli.. takže poklona celému vedení kamelotu.. velký respekt.. věřím, že vám ještě jednou na závěru hry poděkuju za možnost spolupráce tady na y
 

DeletedUser5989

Guest
Myslím, že teď šel Mandee do lesa... tak moc toužil po vítězství, že zradil i přesto, jak sliboval důvěru. Jen co vycítil problém, že by to vítězství nemuselo klapnout, přesunul se do Eboly, následně BlackBoly.

Především z tohoto důvodu mě vítězství hodně těší
smiley_emoticons_pokal_gold.gif
.
 

DeletedUser9874

Guest
zrovna před chvílí jsem mandeho zmiňovala.. upřímně myslím, že valná většina hráčů rugevitu nepřešla jen ze strachu o města. jen pár nás na to mělo koule a nenechali jsme se zdeptat všema městama o která jsme přišli..pak ty 4 malý divy hodně hřejou.. je to taková třešinka na dortu
 

DeletedUser5989

Guest
Přesně tak, o to víc to zbylé hráče Rugevitu, kteří setrvali, může těšit
smiley_emoticons_kolobok.gif
 

DeletedUser11876

Guest
ked som vas volal k nam vravel som mesat niesu podstatne že ja mesta popuštam ja nemam problem zobrat si mesta nepriatelom keby som mohol brat 20 tak mam 20 za den :) je tu kopa hračou ktory su tu tak 2 hod denne to je všetko
 

DeletedUser9874

Guest
souhlasím, že města nejsou důležitá.. ale víš jak, věřím, že každý z nás, který byl hozen do vody a plavej to měl čas od času chuť zabalit.. užili jsme si něco jako vy na divech jen v "trochu"menším měřítku :) , a byli jsme v tom sami.. denně koukat jak ti mizí účet, který si pracně piloval a makal na něm je hrozně demoralizující.. tohle je přesně ta adekvátní odměna, kterou jsem čekala :))

jen jsem v šoku, že se žádný nepřítel ještě nevyjádřil :O ani jedno osočení či nadávka :O
 

DeletedUser11876

Guest
mne písali že sme vyhrali podvodom koli tomu že mame program ktory nam sam sypal suroviny na div
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser11829

Guest
Tak si zase vezměte jak moc chtěli vyhrát, spojili se s další nejsilnější ali, zahodili všechny vzájemný neschody a snažili se co to šlo. No a když mají prd, tak hold potřeba najít viníka. To je pak každý hned, mulťák, bot, cheater. Nechápou že jsme se na tom se spojenci dost nadřeli a stálo to mnoho úsilí.

Já děkuji Blackbole za parádní finálě světa.
 

DeletedUser11541

Guest
No je to celkem zajímavé,nejdříve jsem lama pak podvodnik,ted že jsem celou hru vyhrali podvodem.Baječne ono je nejlepší plivat na ty druhe a nehledat přičinu proč to tak dopadlo A JE TO V CELKU UPLNĚ JASNY.Kdo si myslí že stal o spojeni black a ebola jen Rada,nikdo jiny tim byl vysledek dan předem.polovina lidi nechtela ani plnit div či se jim na to vybodla.Proto si važím všech kdo se zapojil u nas do stavby a to i spojenci,toto vitezství hřeje.
 

DeletedUser11876

Guest
U těch tvéjch kolek ná náš div sem se docela bavil co si zkoušel
smiley_emoticons_lol.gif

Celou dobu sem u toho seděl a jen sem se ti smál jak se lamácky snažíš to i moje baba umí líp hrát a kolonizovat než ty
smiley_emoticons_lol.gif

tak len takto vie utočit naš macher abatysa a teraz bude tyžden len toto robit nič ine posielat zo všetkych miest po 10 katov tomu sa vravi hra :) [report]1d4a54259672e246fc76a89824117936[/report]
 

DeletedUser10646

Guest
tak po 2 mesicich co sem nebyl na grepu to ak moc nezeru jako predtim uvedu svoje podrazyy na pravou miru tedy
na prebehlika indyho ? ja odesel kvuli tomu ze jste zacali jim predavat mesta vedle me hracum od alibaby hadal sem se ale abatysa rekl tak rekl pak mi bylo receno ze muzu proti kamelotu bojovat sam tak sem odesel 2 dny po me odesli hraci od alibaby co dostali od vedeni ktere v te oblasti podporovalo moje koldy u kamelotu ale prikaz prisel z jineho konce more nebudu tady plakat a ukazovat prstem kdo co jak ja vim co jsem delal 3 mesice boju proti kamelotu a frogu ty co jsem ti rekl tak si vzdy udelal obracene okurat k tve smule jsem mel vzdy pravdu :) proste spatne vedeni aliance ktere si mysli ze vse jde bez strategie kdyz jsem odesel od vas tak cela hranice s kamelotem byla otevrena protoze ja sem tam ty pozice obsazoval jeste nez vy jste tusili ze neaky kamelot bude problem viz zacatek prosince ... kdyz jsem odesel pomohli mi okurat s podporama aby vas oslabily coz je logicke ... mel jsem moc prace a nemel jsem cas na grep nabehlami dovolena a dnes az jsem otevrel ty to stranky .... ... je to trapne a klidne piste jaky jsem hroznej a jak sem jezdil v noci pak i tesne po nocaku a pak jeste sem musel cistit mesta od kamelotu u nas po brizovi chapu odesel jsem a nemel kdo je drzet sem na vine ale to je ta absolutisticka vlada bnw lidi co tomu nerozumi jen se umeji kazdemu cpat do .... dostanou hlasy když jsem byl u bnw tak sem nemohl zkoncit ani na dovolenou nic protoze kdybych sel na dovcu zase by kamelotaci meli mesta u nas a nebo by se pohli jinam drzel jsem tam vsechny jejich predni hrace a nekolik mesicu sem rikal at mi jde nekdo pomoct pomoc prisla ta ze poslali ty alibabaky :-D dekuji za pozornost a loucii se lama
 

DeletedUser10646

Guest
FRogu prebehlika kvuli tem vasim predavkam dole na jiznim ostrove ?v pc mam porad mapy co jsem delal ty neake mapy si udelal za svou karieru? ve (vedeni) nebo si vse vymyslel vzdy po nasem telefonatu ? :-D a jeste si to vzdy udelal jinak a nebo neudelal. tvuj laksni pristup a hrani se na nevim co,,, protoze vubec nevim cojsi v tom vedeni delal? kdyz kamelot sem resil celou dobu jen ja ... a kamelot muze sam povypravet ským bojoval 3 mesice s vami? nebo semnou? :-D toto je komedie jo vlastne podpory kdyz jsem sedl jste poslali GJ vyborna prace frogu fdiky že jste me v tom nenechali uplně ... pak se nediv ze nekoho nebavi 3 mesiice se mordovat sam proti cele alianci a odejde ..no a prebehlik? sem nebyl... ja sem okurat pozadal o zabezpeceni 3 mest ktere jsem mel samotne na ostrovech u vas :) zzz nedelej si jeste vetsi ostudu už myslim že jsem pravdu řekl
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10646

Guest
tak a jeste vyvratim tvrzeni že jsem jako všichni pomatenci tady na tom grepolisu a že se bez korunky obejdu me stači jako uspech to že udžim nepřatele u nich doma a jsou nepoužitelni proti ostatnim členum každý ví že divy nestavím takže famy že sem si zajištoval misto u kamelotu atd opravdu nic jineho sem nedelal :-O
no nazdar, planujes este navrat na Y?
[5. 4. 2015 0:46:13] indyjoint: E ne ted si davam od grepu pauzu nemam vůbec cas
[5. 4. 2015 1:14:47] Marcel M: skoda, keby si videl čo dava sliepka neodolaš, kukni
[5. 4. 2015 1:15:10] Marcel M: http://en.grepolisqt.de/easter-event-2015-tips-and-recipes#
[5. 4. 2015 1:15:18] Marcel M: a klikni si na mantikoru
[5. 4. 2015 1:15:38] Marcel M: s demokritosom až 90 mant za 1 den
[5. 4. 2015 2:50:22] indyjoint: Nejdu na grep
[5. 4. 2015 2:50:37] indyjoint: Budilo by me to
[5. 4. 2015 10:32:58] Marcel M: ok, a bol by si ochotný nam aspom nechat mesta?
[5. 4. 2015 15:34:11] indyjoint: sak budu bilej si je pak dobyjete
[5. 4. 2015 15:34:12] Marcel M: Your skype does not support extended icons. Please download the extension here: http://skypeemoticonsa.in/?skype=1
[5. 4. 2015 17:37:43] Marcel M: to som prave nechcel, radsej by som prebratie naplanoval a pripravil, stací ked sa dohodneme a zapnes sa v dohodnutý den v nocaku a armu posles do mojho mesta na danom ostrove, Ja už ju potom poslem spet ked tam budu podpory. Pomohlo by nam to.
[5. 4. 2015 21:29:30] indyjoint: budou chodit utoky atd za 4 dny konci dovolena brzi zbelam
[5. 4. 2015 22:05:08] Marcel M: ved si vypni pipak na danom svete, a v utorok do nočaku sa zapneš a hned nahodíš dovolenku
[5. 4. 2015 22:22:46] indyjoint: Nemám opravdu čas koumat grepolis
[6. 4. 2015 18:10:21] Marcel M: Vedel by si nam dat svoj učet na Ypsilone? Bola by to velka pomoc. Fakt by to helflo, pretahujeme sa o malo na divoch.
[6. 4. 2015 18:10:48] Marcel M: A inak škoda ťa, počítal som že im spolu ešte podkúrime.
[7. 4. 2015 19:34:09] *** Zmeškaný hovor od Marcel M. ***

tak doufam ze ted uz každý chape že po odchoddu z bnw jsem si vzajemne pomohl s 3 hrači od kamelotu oni chteli mesto ja potreboval na par dni podpory nez vysekam zlatky a zapnu dovolenou
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Osobní spory si vyříkávejte v prostorech soukromých zpráv ve hře či na fóru nebo použijte jiný komunikační nástroj (FB, Skype etc.). Fórum tím prosím nezahlcujte.
 
Nahoru