• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

TOP 10 aliancí

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9723
  • Vytvořeno

DeletedUser11541

Guest
co k tomu dodat? to snad komentař nepotřebuje...
každy snad vidi co je to tam za lidi a pak se nemužou divit že většina světa Ypsilon jde bud proti Kalhotkam a nebo se jich strani.
budmě jen rádi že je to jen hra a nemusime se s takovymi lidmi setkávat v osobním životě...
Tebe osobně bych taky nerad někde setkal,ale přesně jak jsem to odhadnul tam kde jsi ty neni uspěch.K tomu si ven radu aliance a jste komplet.Všichni proti nam a jaky je uspech nulovy.
 

DeletedUser11876

Guest
a je to tu kamelot je víťazom
smiley_emoticons_party.gif
 

DeletedUser11829

Guest
Přijímáme gratulace buď tady, nebo formou pošty ve hře.
smiley_emoticons_pokal_gold.gif


Moc děkujeme všem co pomohli. Tohle se opravdu nevidí na každém světě, že by to statistcky slabší skupina hráčů díky své odhodlanosti a píli zvítězila.
smiley_emoticons_party.gif
 

DeletedUser11541

Guest
A to jsi nebyl sam přesně jak píšeš.tady se ukazala oddanost alianci.Kde mame ty chytráky od blacků
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9881

Guest
Musím se tobě fakt smát:)
Jakty můžeš mluvit o oddanosti alianci???
Ty největší přeběhlík grepolisu
smiley_emoticons_lol.gif

Kolik si vystřídal aliancí 7,8???
Buď aspoň soudnéj a nezmiňuj tady slovíčka které ani nevíš co znamenají
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11541

Guest
Tak se dobře podivej kde jsem byl prvni aliance rozpad.ALIABABA rozpad.Potom black co jsi mi napsal at jsem rad že jste mě vzali jestli chci at odejdu tak jsem šel přesně tak to bylo u eboly.Nebudu nekde kde o mě nestoji.Tak tu nemel blbosti když sam jsi jen arogatni zeleny moz.....k.Tobě se musim smat kam si tu svoji slavnou alianci dovedl,jen mi je lito eboly že tě neprokoukla dřive.Že si honíš za něčím a zničiš jednu alianci jen kvuli svemu uspechu,ktery ale nejak nepřichazi.Toto mě těši ze všeho nejvice.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11876

Guest
ja by som chcel vidiet kde boli tvoje utoky abatysa si mal ist prikladom svojej aly a poslat všetko čo maš ale ty jedine čo vieš tak je po 10 katou posielat a bleskovat nič ine a vaši hrači by si mali uvedomit že ste len mrchožruti vlastnych ste pojedli a to bolo všetko prečo nejdete po silnych hračoch a nenechate u vas menej skusenym tych slabšich toto je riozdiel medzi našimy aly
 
Tak jak to tu čtu...teda mifo, fimo...nebo kdo jsi..jo Zabanovanej slovenksej hráč....ty o hraní moc nemluv...ty tvý kolonky s jednou transkou...i 4 za sebou..a hlavně v od jedný od rána...tomu fakt říkám luxus hraní...no hold...tvůj čas cos proseděl u grepu..a ještě se tím chlubíš..prej 16 hod....to je teda život...jak v Zakarpatské rusi hihi..ještě že mne neznáš...ale já ten Vás slovenskej klan moc dobře...ale jsou soudnej a gratuluji Vám slovenští kluci, že jste tu dokázali vyhrát...a Tobe dík že si mi ukázal jak se to hraje...a jak všechny zničíš...hihihi jo u klávesnice to se to kecá....a jupí do mne....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9881

Guest
ja by som chcel vidiet kde boli tvoje utoky abatysa si mal ist prikladom svojej aly a poslat všetko čo maš ale ty jedine čo vieš tak je po 10 katou posielat a bleskovat nič ine a vaši hrači by si mali uvedomit že ste len mrchožruti vlastnych ste pojedli a to bolo všetko prečo nejdete po silnych hračoch a nenechate u vas menej skusenym tych slabšich toto je riozdiel medzi našimy aly
U těch tvéjch kolek ná náš div sem se docela bavil co si zkoušel
smiley_emoticons_lol.gif

Celou dobu sem u toho seděl a jen sem se ti smál jak se lamácky snažíš to i moje baba umí líp hrát a kolonizovat než ty
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser9881

Guest
Nechápu proč reaguješ zrovna ty.Vy si laskavě tam u vás uděléjte pořádek aby člověk na vaši reakci zase nečekal čtrnáct dní.
Jakmile po vás člověk něco chce k řešení to se k tomu nemáte ale tady chytračit to vam de co
smiley_emoticons_lol.gif

Laskavě si dělejte svou práci protože zatím tuhle hru jen řádně mrvíte a znechucujete hráčům!
A dále se tady na tom vašem slavném foru vyjadřovat nebudu protože to tu je jen o
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11541

Guest
Zatím jsi ji znechutil jen ty hračům ve sve alianci svym arogatnim a povyšenym přistupem.Proto jste tam kde jste,ale to ty víš asi kde je tam černo.Abatysa podivej se jen na to kolik maš ty bitevnich bodu a kolik ostatni to je tedy vudce na ktereho jsi se pasoval,protože jinak nic jineho neumiš.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11829

Guest
Já se musím Thasoss zastat, hrál se mnou na Pí a je to férovej dobrej hráč. Navíc je admin fora a s tvejma udáníma na ostatní hráče asi nic neudělá
smiley_emoticons_irre.gif


Jinak si myslím že si BlackBola zaslouží také velkou pochvalu. Ukázali ohromnou snahu postavit co nejsilnější ali. K první ali Black přilepili třetí ali Ebolu. Udrželi akademku. A dali dohromady opravdu silný tým hráčů, který měl na to vyhrát s přehledem jelikož stavěl a urychloval rychleji...
smiley_emoticons_motz.gif


Jednou se opět ukázalo, že početní převaha není vše...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11876

Guest
U těch tvéjch kolek ná náš div sem se docela bavil co si zkoušel
smiley_emoticons_lol.gif

Celou dobu sem u toho seděl a jen sem se ti smál jak se lamácky snažíš to i moje baba umí líp hrát a kolonizovat než ty
smiley_emoticons_lol.gif

ale ak si dobre pamatam mali ste 7 divou vo vystavbe a mate 6 maš pravdu asi to neviem hrat ten jeden div vam zazrakom zmizol :)))))
 

DeletedUser11829

Guest
5mifo5
Bacha na ně, už ho staví znova.
smiley_emoticons_biggrin.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9874

Guest
tak ačkoli už víme, kdo postaví první 4 divy a stane se tím pádem vítězem .. tak malinko zklamání.. čekala jsem větší gratulace a uznání, jak to pěkně strategicky kamelot i s bez početní převahy zvládnul.. :-O tak doufám, že ty ovace ještě dojdou.. :p
 

DeletedUser11541

Guest
tak ačkoli už víme, kdo postaví první 4 divy a stane se tím pádem vítězem .. tak malinko zklamání.. čekala jsem větší gratulace a uznání, jak to pěkně strategicky kamelot i s bez početní převahy zvládnul.. :-O tak doufám, že ty ovace ještě dojdou.. :p
Tak toho se asi nedočkame.Ale to nevadí alespon jsme dokazali něco.
 
Nahoru