• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Uhodni Počítačovou hru

DeletedUser

Guest
Tak česká adventura s Honzou Majerem v hlavní roli, postavy namluvil Zdeněk Izer. Hra má dva (tak trochu neoficiálně tři) díly.

Nic lepšího mě nenapadlo...
 

DeletedUser

Guest
Tak něco jednoduchého....hodně kulek, hodně zbraní, hodně teroristů....a "Mýdlo":D
 

DeletedUser

Guest
Poslední dobou jsem opět po letech propadl jedné z nejúžasnějších simulátorů.

1. Původní díl, dále rozvinutý o tři další součásti a název prodloužen o slovíčko "Deluxe"
2. Vlaky, nákladní automobily, autobusy, tramvaje, lodě a letadla
3. V nezměněném nastavení začínáme rokem 1950 a končíme rokem 2050.

Uhodne někdo ?
 

DeletedUser

Guest
  • ceska hra
  • strielanie ufonov
  • RPG
Chcem nazvy vsetkych 3 casti (starsie DOSovkse verzie neratam).
 

DeletedUser

Guest
série UFO - UFO: Afterlight, UFO: Aftershock a UFO: Aftermath. Hrál jsem jen jeden díl a to jen jen chvilku, nějak mě to nechytlo, možná by hra chtěla víc času...
 

DeletedUser

Guest
freewarovka kde po sobě střílí polštáře a nejlepší je multiplayer.:)

nic lepšího mě nenapadlo...
 

DeletedUser

Guest
Tak jo, něco z trošku jiného soudku.

1. RTS dělaná podle knih.
2. Elfové, Nemrtví, Mechanoidé a Kryonidé
3. 2005
 

DeletedUser

Guest
Oká

Klasická adventura, hlavní postava je upírka Mona, hra je velmi vtipná ale je i poměrně těžká.
 

DeletedUser

Guest
nikdo?:)

nápověda:

screen
[SPOIL]
[/SPOIL]

Hra paroduje mnoho upířích příběhů (od Draculy, přes Buffy skoro až po Stmívání), ale i přes humor se nejedná o lehkou hru, spíš naopak, je velmi těžká. Má to být série, a stvořil ji jeden legendární tvůrce adventur.
 
Nahoru