• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Uhodni Počítačovou hru

DeletedUser

Guest
ok, ještě jedna nápověda.
Hlavní postava, upírka, se celým jménem jmeje Mona de Laffit, a její kamarád je mluvící netopýr Froderick. Hra byla nedávno fullkou v Levelu.
 

DeletedUser

Guest
já, už nevím co mám napovědět, Mona je operní pěvnkyně, a chce utéct svému maželovy, který je ##### a udělal z ní upírku. V opuštěném hradě se dá pokecat s mučící pannou, kočkou, chrličem a krysou. Velké předměty Mona nenosí po kapsách, ale jen si zapamatuje kde jsou, a pak si pro ně zaletí, umí se totiž měnit v netopýra.
 

DeletedUser

Guest
Mno, hodím si sem tedy svojí hru, kterou jsem kdysi dosti hrával.

Vznikla z dílen NCsoftu
Mnorpg
Oficialní i neoficiální servery.
 

DeletedUser

Guest
Ok, napovím, že vytvořili takové hry jako Guildwars, city of heroes, tabula rasa... Hra, kterou mám na mysli, velmi soutěži s WoWkem :)
 

DeletedUser

Guest
Doufám že toto bude stačit, jestli ne tak dám další nápovědu;)

Drakorozený
 

DeletedUser

Guest
zaklínač? :) (Alespoň podle D§D je každý zaklínač ztělesněním draka :) )
 

DeletedUser

Guest
1) epická RPG která má 3 díly (mnoha hráči včetně mě považována za nejlepší RPG)
2) boje mezi orky a lidmi
3) jedněmi z hlavních postav jsou draci
 

DeletedUser

Guest
Česká adventura, 5 dílů, hlavní postavu nadaboval Luděk Sobota.
 

DeletedUser

Guest
Polda :).....PS: pokud je to správně tak dejte pls někdo jiný(nwm jak dlouho tu nebudu)
 

DeletedUser

Guest
No tak zkusím něco já :p

1.Ubisoft
2.4 díly
3.poslední 2 díly multiplayer
 
Nahoru